Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nasze sale- Pochwalcie się.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 197, 198, 199  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ark Seven
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 40
Skąd: Gorzów

PostWysłany: Sob 18 Kwi 2009, 7:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eliszama napisał:
Chyba niektórzy nie doczytali, lub nie zrozumieli... "Zależy to od charakteru imprezy". Złoto, to fajny metal i drogi, ale pewnie nie wstawiacie sobie złotych zębów? Mercedes? Pełno jest na drogach tych co kupili go tylko dlatego , że to "wypasiona fura", choć zdecydowanie bardziej pasuje im coś innego.
Ark Seven co do "posikania" - kłania się urolog...
Zapóźno na urologa już się posikałem Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Sob 18 Kwi 2009, 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Caliope8 napisał:
Angela właśnie widziałam Twoje menu, wygląda smakowicie Very Happy właśnie my teraz podczas majowej wizyty będziemy negocjować menu bo to co nam zaproponowali to jest 1/5 ryb w stosunku do mięs a ja chcę co najmniej 2/5 a grill mamy na poprawinach, które będą na świeżym powietrzu(zadaszony taras)


Mnie się wydaje, że u nas jest sporo ryb i owoców morza. Mamy kilkoro wegetarian i nie chcę by siedzieli głodni, sama uwielbiam rybki, ale bez mięska nie mogłabym żyć. Dań głównych dla nich nie ma w tym menu, po prostu dostana jakieś pyszne rybki, ale jakie to zdałam się na szefa kuchni. Obiecał, że będą pyszne i to mi wystarczy.
Poprawiny tez mamy w formie grilla, ale że u nas jest wszystko na dworze, to zamiast oczepin ten grill tez będzie. Tam jest super zrobione to miejsce na grilla, kilka kroków od namiotu, ale tak fajnie schowany za drzewami, że nie czuć dymu. Tylko pogoda musi dopisaćuśmiech
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Sob 18 Kwi 2009, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajny pomysł z tym grillem, będę trzymać kciuki za pogodę Very Happy u nas drzewa w sporej odległości(ok 200m) i na około trawniki ale to super bo chcemy po oczepinach takie lampiony chińskie w niebo wypuścić więc przestrzeń wskazana.
Co do głodnych gości, to zgadzam się z Tobą w 100% u mnie wegetarian właściwie nie będzie tylko ja i siostra ale będą ludzie innych wyznań, jedni nie mogą wieprzowiny, inni wołowiny, nie wiem jakie jeszcze ograniczenia mają a wiem, że rybę może każdy. Ja np raz byłam na weselu gdzie nawet ryba w galarecie była( żelatyna wieprzowa) jadłam chleb, udało mi się zdobyć trochę pomidorów, bo nawet warzyw nie mieli zbytnio, a całą noc na samych owocach przy nawet niewielkiej ilości alkoholu to dla mnie nie do zrealizowania
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Sob 18 Kwi 2009, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem nasi przyjaciele są wegetarianami, i zazwyczaj jak chodzimy na jakieś zorganizowane bale czy imprezy to głodują, ale zaczyna już być lepiej.
Co do ryby w galarecie to uwielbiam, ale moja babcia sama robi galaretę, z wywaru z ryb i sama się ścina, więc jest typowo wegetariańska, tylko nie taka mocno sztywna:)uśmiechuśmiech Ja próbowałam być kiedyś wegetarianką, ale zbytnio kocham mięsko:) Ogólnie odżywiam się bardzo zdrowo, więc jakoś mięsko od czasu do czasu mi nie zaszkodzi:)
Jeśli chodzi o bycie wegetarianinem, to jest takie specjalne mięsko bez mięska Quorn się nazywa. Są to mikroproteiny, pochodzące z rodziny grzybów. To "mięsko" wygląda jak mięsko, smakuje jak mięsko, ma bardzo dużo protein, mało tłuszczu tylko 2g, na 100g i o cholesterolu. Niebo lepsze niż te produkty pseudo sojowe. Można to kupić w wersji produktów gotowych lub mięska mielonego, z którego można przyrządzać takie same dania jak z prawdziwego mielonego. Ja często robię takie dania dla moich znajomych i uwielbiają je, choć na początku nie chcieli uwierzyć, że to nie jest prawdziwe mięso Rolling Eyes dzięki temu możesz iść na grilla i jeść hamburgery:)uśmiechuśmiech Polecam serdecznie.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eedytka
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 192

PostWysłany: Wto 21 Kwi 2009, 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angel1978 napisał:
eliszama napisał:
Moim zdaniem, "wioska i remiza" są tak samo dobre jak pięciogwiazdkowy hotel. Warunkiem jest dopasowanie charakteru imprezy do lokalu.
Kapela serwująca tradycyjne weselne hiciory do niczego nie będzie tak dobrze pasować jak do remizy.



Porównywać remizę i ekskluzywny hotel, to chyba lekka przesada, tak samo jak zwykłą kucharkę i profesjonalnego szefa kuchni, czy dobrą firmę cateringową.
Wesela w remizie może nie jest gorsze, ale na pewno mniej eleganckie.
wszystko zależy od tego jaki efekt chce się osiągnąć, czy mieć eleganckie wesele z klasą czy zabawę weselną w remizie.
Ja muszę przyznać, że nigdy nie lubiłam takich imprez w remizach i dyskotek na wsi.


Your_princess napisał:
Płaci się dużo od osoby a jedzenie i tak marne...
Ostatnio znajomy mi opowiadał że miał wesele u kolegi i on płacił 700 zł/osoby - to w krakowskich hotelu, nie będę mówiła w którym...
jedzenia było mało w dodatku na niewielkich talerzykach podawali i po troszku ziemniaczków, małym mięsku itd... było tak marnie, że dzwonili po pizze! Very Happy Very Happy Very Happy
śmiechu warte!
także najlepiej jest wynająć salę (nie w lokalu, hotelu, dworku itp) mieć swoją kucharkę i resztą się nie przejmować!



700 zł, to niezłe przegięcie, ja szukałam początkowo sali w najlepszych hotelach i super ekskluzywne menu to był koszt góra 400 zł, można oczywiście więcej zapłacić, ale sens w tym żaden.
Jedzenie w dobrych hotelach jest wyśmienite, bardziej wyszukane i może faktycznie na talerzach jest go mniej, bo to ładnie wygląda, ale przecież teraz na wesele nikt nie idzie, żeby się kiełbasą wiejską napychać. To nie PRL wszystkiego jest pod dostatkiem na co dzień.
Tak więc każdy szuka sali odpowiedniej do jego wizji wesela i kieszeni, droższa nie znaczy zawsze lepsza, a posiadanie czegoś droższego nie zawsze znaczy chwalenie się i wywyższanie.


Blisko mojej wioski jest odnowiona remiza i naparwdę wesela są tam super a wszytsko na poziomie dobrego lokalu serio! Każdy myśli że jak wesele w remizie to syf kiła i mogiła nie prawda. Sama się zastanawiłam and remizą bo mieszkam na wsi
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blum_
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Maj 2009
Posty: 87
Skąd: Sępólno Krajeńskie

PostWysłany: Pon 4 Maj 2009, 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam wesele w hotelu "Jan" w naszym mieście. uśmiech I to jeszcze nad jeziorem.. Cool galeria... uśmiech Jestem bardzo zadowolona z wyboru...
_________________




Kocham, Kocham, K O C H A M wykrzyknik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marzusia
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 15
Skąd: Raszyn

PostWysłany: Wto 5 Maj 2009, 8:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasze wesele odbędzie sie w remizie strażackiej
Arrow najlepsze miejsce jak dla mnie, na głowę nie pada, wiatr nie wieje - cóż chcieć wiecej język
Sala do jedzenia i do tańczenia są pieknie wtedy ustrojone, żywe kwiaty, stroiki, balony, jakies wstążki Arrow no jak dla nas to jest miejsce o 100% lepsze niż jakieś sztywne sale balowe w hotelach, marmury itp sprawy język he he he he he he
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
violinist83
guru
guru


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 3460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 5 Maj 2009, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy robi tam gdzie chce i wg swojego gustu oczko

Ja mieszkam w mieście, dlatego wesele będzie w wynajętym lokalu uśmiech
Nie chcemy mieć takiego prawdziwego weselicha (choć ludzi uzbierało się ok. 120 więc duUużo Rolling Eyes ) - będzie to w formie przyjęcia z tańcami, bez żadnych konkursów, jedynie z oczepinami wg tradycji...

Wszystko zależy od pary Młodej, rodziny i ich zwyczajów oczko
_________________
Ślubowaliśmy 03.07.2010r uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lena_tychy
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 56
Skąd: silesia

PostWysłany: Wto 5 Maj 2009, 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

violinist83 napisał:
... będzie to w formie przyjęcia z tańcami, bez żadnych konkursów, jedynie z oczepinami wg tradycji...

Identycznie jak my. Nie cierpię tych głupich konkursów, błazenada.
Spend rodzinno-przyjacielski, gdzie ludzie będą bawić się, rozmawiać, pić, jeść, poznawać się wzajemnie uśmiech
_________________

29.08.2009 zakładam sim locka Very Happy

electronic music freak uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eliszama
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 148
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 6 Maj 2009, 5:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marzusia napisał:
Nasze wesele odbędzie sie w remizie strażackiej
Arrow najlepsze miejsce jak dla mnie, na głowę nie pada, wiatr nie wieje - cóż chcieć wiecej język
Sala do jedzenia i do tańczenia są pieknie wtedy ustrojone, żywe kwiaty, stroiki, balony, jakies wstążki Arrow no jak dla nas to jest miejsce o 100% lepsze niż jakieś sztywne sale balowe w hotelach, marmury itp sprawy język he he he he he he

To co napisałaś jest (oczywiście w dużym skrócie i uproszczeniu) fajną receptą na udane wesele. Byłem na bardzo wielu tego typu imprezach. Od ogrodów pałacowych z kwartetem smyczkowym, przez clubbingowe klimaty, po tradycyjne wesela w salach, czy remizach. Z jakiegoś powodu na tych ostatnich bawiono się najlepiej. No i fajne jest Twoje luźne podejście do tematu Very Happy
Tak trzymaj Very Happy
_________________
"Bo dla harcerza nie ma przeszkód i nie ma złych dróg!"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 197, 198, 199  Następny
Strona 10 z 199

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group