Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nasze sale- Pochwalcie się.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 198, 199, 200  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ark Seven
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 40
Skąd: Gorzów

PostWysłany: Pią 17 Kwi 2009, 7:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

violinist83 napisał:
hmmm... zależy co kto lubi Rolling Eyes
Uwierzyłaś w remizę Question Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rita131
bywalec
bywalec


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Pią 17 Kwi 2009, 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ark Seven napisał:
violinist83 napisał:
hmmm... zależy co kto lubi Rolling Eyes
Uwierzyłaś w remizę Question Very Happy Very Happy Very Happy


Według Ciebie wesele na wiosce i w remizie to jest gorsze Question
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eliszama
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 148
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 17 Kwi 2009, 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem, "wioska i remiza" są tak samo dobre jak pięciogwiazdkowy hotel. Warunkiem jest dopasowanie charakteru imprezy do lokalu.
Kapela serwująca tradycyjne weselne hiciory do niczego nie będzie tak dobrze pasować jak do remizy.
_________________
"Bo dla harcerza nie ma przeszkód i nie ma złych dróg!"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ark Seven
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 40
Skąd: Gorzów

PostWysłany: Pią 17 Kwi 2009, 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[/quote]

Według Ciebie wesele na wiosce i w remizie to jest gorsze Question[/quote]Akurat wyrosłem już z tych klimatów i nie kręci mnie remiza Very Happy Very Happy Very Happy Klientela zbyt wymagająca Very Happy i namolna Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ark Seven
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 40
Skąd: Gorzów

PostWysłany: Pią 17 Kwi 2009, 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eliszama napisał:
Moim zdaniem, "wioska i remiza" są tak samo dobre jak pięciogwiazdkowy hotel. Warunkiem jest dopasowanie charakteru imprezy do lokalu.
Kapela serwująca tradycyjne weselne hiciory do niczego nie będzie tak dobrze pasować jak do remizy.
Bo się zaraz posikam z tym hotelem.Remiza=Hotel***** Mercedes=Fiat 126 przecież też ma koła,kierownicę i się nazywa samochodem.Nie widzę żadnej różnicy.Skoro nie widać różnicy to po co przepłacać Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Pią 17 Kwi 2009, 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eliszama napisał:
Moim zdaniem, "wioska i remiza" są tak samo dobre jak pięciogwiazdkowy hotel. Warunkiem jest dopasowanie charakteru imprezy do lokalu.
Kapela serwująca tradycyjne weselne hiciory do niczego nie będzie tak dobrze pasować jak do remizy.



Porównywać remizę i ekskluzywny hotel, to chyba lekka przesada, tak samo jak zwykłą kucharkę i profesjonalnego szefa kuchni, czy dobrą firmę cateringową.
Wesela w remizie może nie jest gorsze, ale na pewno mniej eleganckie.
wszystko zależy od tego jaki efekt chce się osiągnąć, czy mieć eleganckie wesele z klasą czy zabawę weselną w remizie.
Ja muszę przyznać, że nigdy nie lubiłam takich imprez w remizach i dyskotek na wsi.


Your_princess napisał:
Płaci się dużo od osoby a jedzenie i tak marne...
Ostatnio znajomy mi opowiadał że miał wesele u kolegi i on płacił 700 zł/osoby - to w krakowskich hotelu, nie będę mówiła w którym...
jedzenia było mało w dodatku na niewielkich talerzykach podawali i po troszku ziemniaczków, małym mięsku itd... było tak marnie, że dzwonili po pizze! Very Happy Very Happy Very Happy
śmiechu warte!
także najlepiej jest wynająć salę (nie w lokalu, hotelu, dworku itp) mieć swoją kucharkę i resztą się nie przejmować!



700 zł, to niezłe przegięcie, ja szukałam początkowo sali w najlepszych hotelach i super ekskluzywne menu to był koszt góra 400 zł, można oczywiście więcej zapłacić, ale sens w tym żaden.
Jedzenie w dobrych hotelach jest wyśmienite, bardziej wyszukane i może faktycznie na talerzach jest go mniej, bo to ładnie wygląda, ale przecież teraz na wesele nikt nie idzie, żeby się kiełbasą wiejską napychać. To nie PRL wszystkiego jest pod dostatkiem na co dzień.
Tak więc każdy szuka sali odpowiedniej do jego wizji wesela i kieszeni, droższa nie znaczy zawsze lepsza, a posiadanie czegoś droższego nie zawsze znaczy chwalenie się i wywyższanie.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Pią 17 Kwi 2009, 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a dla mnie będą musieli specjalnie dania na własnym weselu przygotowywać bo u mnie typowo wiejskie jadło (za jakość niestety płacimy lol ) a ja wegetarianka lol ale mój narzeczony zachwycony, goście też, lokal ma świetną reputację a jedzenie jeszcze lepszą, a ja jak wędzonego łososia mieć będę, jakieś warzywka to i tak głodna nie będę Very Happy
A co do wyszukanego jedzenia...najbardziej na świecie uwielbiam sushi ale w życiu nie odważyłabym się serwować tego na weselu
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Pią 17 Kwi 2009, 23:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My tez mamy kilku wegetarian, ale z tym nie będzie problemu.
Sushi to jedno z moich ulubionych dań, na weselu tez bym go nie serwowała, ale za to mamy owoce morza, które uwielbiam, sałatki z kozim serem, sporo ryb, i grill zamiast oczepin. Ja uwielbiam typowo polską kuchnię, ale trochę bardziej unowocześnionąuśmiech
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Sob 18 Kwi 2009, 0:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angela właśnie widziałam Twoje menu, wygląda smakowicie Very Happy właśnie my teraz podczas majowej wizyty będziemy negocjować menu bo to co nam zaproponowali to jest 1/5 ryb w stosunku do mięs a ja chcę co najmniej 2/5 a grill mamy na poprawinach, które będą na świeżym powietrzu(zadaszony taras)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
eliszama
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 148
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 18 Kwi 2009, 5:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba niektórzy nie doczytali, lub nie zrozumieli... "Zależy to od charakteru imprezy". Złoto, to fajny metal i drogi, ale pewnie nie wstawiacie sobie złotych zębów? Mercedes? Pełno jest na drogach tych co kupili go tylko dlatego , że to "wypasiona fura", choć zdecydowanie bardziej pasuje im coś innego.
Ark Seven co do "posikania" - kłania się urolog...
_________________
"Bo dla harcerza nie ma przeszkód i nie ma złych dróg!"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 198, 199, 200  Następny
Strona 9 z 200

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group