Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dzieci na weselu
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sro 11 Cze 2008, 21:10    Temat postu: Dzieci na weselu Odpowiedz z cytatem

czy planujecie jakieś niespodzianki, może zabawy dla dzieci które będą na weselu. nam dj zaproponował że możemy coś takiego zrobić a później rozdać dzieciom słodycze.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzena
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 284
Skąd: znienacka :))

PostWysłany: Sro 11 Cze 2008, 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nam nasz zespół zaproponował taką atrakcję (w cenie 100 zł): przebrana za clowna osoba przyjeżdża na pół godzinki lub godzinkę i bawi dzieci na weselu - organizuje różne gry, zabawy i ogólnie bawi dzieci uśmiech My jednak jesteśmy w takiej sytuacji, że żadnych dzieci nie mamy w naszych rodzinach. Jedna koleżanka ma dwuletnią córeczkę i nie wie, czy ją weźmie... Ale gdyby było kilkoro dzieci, to chyba bym się skusiła na taką atrakcję dla nich, bo myślę, że to świetna sprawa - i dzieciom by się spodobało i rodzice mieliby na chwilkę czas dla siebie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mysia-gacuś
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Maj 2008
Posty: 70

PostWysłany: Czw 12 Cze 2008, 7:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie myślałam o jakiś niespodziankach ale myslę że to fajny pomysł choć nie wiem czy my coś takiego zrobimy bo u nas w rodzinie jest mało dzieci i nie wiadomo czy będą na weselu, ale jeżeli będą to kto wie może się skusimy uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Czw 12 Cze 2008, 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wesoły fajnie ale my mamy 2 dzieci w rodzinie... bo jedno nie przyjedzie na bank polski... a nie wiem czy z warszawy też przyjadą Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kasia1302
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 341
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Pon 16 Cze 2008, 6:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja miałam mieć 3 dzieci na weselu ale nie przyjdą Confused
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
betty22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 667
Skąd: woj.opolskie

PostWysłany: Sro 30 Lip 2008, 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sie doliczylam 6 dzieci. Nasz zespoł organizuje kilka kawłków specjalnie dla najmłodszych, konkursy, zabawa w "stary niedzwiedz mocno spi", sypanie cukierkami itp
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lotta
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 298
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 30 Lip 2008, 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osób niepełnoletnich będzie 15... od kilku miesięcy do 16 lat - taki wiek uśmiech
Wątpię żebyśmy robili coś dla nich, tak naprawdę dzieci w wieku "zabawowym" czyli powiedzmy z podstawówki nie ma dużo, moja siostra plus jakieś kuzynki... a niemowlaczki nie będą się bawić przecież. Tak samo nastolatki które uważają się już za "zbyt poważne" oczko
_________________
Kiss me once and I will surely melt and die
Kiss me twice and I will never leave you side
Dreams come true

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
betty22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 667
Skąd: woj.opolskie

PostWysłany: Sro 30 Lip 2008, 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas najstarszy z dzieciaków bedzie miał 8 lat, a potem juz tylko młodzież najmłodsza kuzynka 14 lat wzwyz
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madzialena1985
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 14
Skąd: kalisz

PostWysłany: Pią 1 Sie 2008, 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak naprawde to bedac na wielu weselach i obserwujac dzieciaki to stwierdzam ze dzieci tak naprawde potrafily zajac sie same soba.my chyba sobie to darujemy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Roksana
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 12
Skąd: Czechy

PostWysłany: Czw 7 Sie 2008, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam na liście gości tylko 8-14 dzieci w wieku od 5 do 9 lat z mojim narzeczonym mamy zamiar urządzić jakieś zabywy jak np. chcemy zamówić takie co podobnego do basenu dmuchanego ale będzie to piłeczkami wypełnine zaponiałam jak się to nazwya xd mamy też jedną wolną mała salke z kanapami jak by dzieciaczki zasneły uśmiech a nasz zespół proponuje wiele zabaw dla dzieci w tym tez klauna i "kobietę gumę" nie zapomnieliśmy rówienż o młodziezy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 1 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group