Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wesele bezalkoholowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy jestem za weselem bezalkocholowym?
Tak, jestem za
12%
 12%  [ 7 ]
Nie mam zdania
5%
 5%  [ 3 ]
Zdecydowanie nie
75%
 75%  [ 41 ]
Nie zastanawiałam się nad tym
5%
 5%  [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 54

Autor Wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Nie 1 Lut 2009, 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też moge się świetnie bawić bez alkoholu, ale jak już jest i tyle się wykosztowałam... to już będę pić to winko, pod czujnym okiem teściowej lol najważniejsze, żeby nie przzesadzić. szczególnie Państwo Młodzi muszą trzymać fason lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Nie 1 Lut 2009, 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też nie potrzebuję alkoholu do zabawy. no może symboliczne jedno piwko na dyskotece... to mi zawsze wystarczało i świetnie bawiłam się przez całą noc. zawsze żartuję że potrafię bardzo tanio bawić się na dyskotekach.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alysza
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 500

PostWysłany: Czw 12 Lut 2009, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi też alkohol nie jest potrzebny, wiem natomiast, że wielu osobom z moich gosci brak alkoholu nie przypadłby do gustu. A w końcu wesele jest po części robione dla nich, dlatego wódeczka, winko i piwko pojawią się na przyjęciu uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pią 13 Lut 2009, 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie lubię też ludzi którzy nachalnie namawiają na picie alkoholu. już z własnego doświadczenia wiem że w różnych rejonach Polski jest inna kultura picia.
ciąża jest dla mnie teraz świetną wymówką. później będę korzystać z tego że będę karmić dzidzię ale za jakiś czas znowu zacznie się odmawianie... Confused
nie jestem abstynentką ale niewiele trunków mi smakuje więc czemu mam się zmuszać do picia czegoś czego nie lubię...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 13 Lut 2009, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mój ma teraz problem (przynajmniej dla niego to jest problem). Jacek nie pije wódki, nie smakuje mu i w ogóle szybko go sieka, po 3 kieliszkach zachowuje się tak jak ja po 5 piwach Rolling Eyes za 3 miesiace idziemy na wesele przyjaciela, gdzie wódka będzie się lała strumieniami (oczywiścien nie tylko wódka) i wódka będzie też podana na początku, wszystkim. na toast czy coś. Jacka denerwuje fakt, że odmówi i wszyscy będą się na niego dziwnie(?) patrzeć i komentować Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pią 13 Lut 2009, 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj to wspieraj go mocno bo nie będzie w tym nic złego tylko nasza mentalność jest taka że jak nie pijesz to jesteś dziwny.
jeśli on będzie na 10000% przekonany że robi dobrze to będzie dobrze się bawił.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 13 Lut 2009, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no a on własnie się z tym kijowo czuje. on pije tylko piwo, wszystko inne go sieka. piwem raczej pierwszego toastu nie wzniesie.... Rolling Eyes no cóż, sądzę, że na początku może być spięty z tego powodu i będzie wyczulony na każde spojrzenie (nasłucham się, ze wszyscy na pewno się z niego nabijają....), ale mam nadzieję, że potem o tym zapomni uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
azia
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 381

PostWysłany: Pią 13 Lut 2009, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miss ja mam tak samo na weselu tzn ja nie piję wódki, bo nie lubię jak już to wino i póżniej jak jesteśmy gdzieś na weselu to wszyscy to głupio komentują, ja już się do tego przyzwyczaiłam i nie zwracam uwagi na to... i choć ja nie piję alkoholu to na moim weselu będzie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 13 Lut 2009, 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem czy mój się przyzwyczai Confused on na ogół się nie przejmuje tym co ludzie gadają, a taka bzdura go martwi. mnie to trochę rozbawiło jak mi to powiedział, ale on się tym naprawdę martwi. powiedziałam mu, ze jesli nie bedzie miała wyboru, bo mu do kieliszka wódki naleją to zrobimy manko - wylejemy wódkę, wlejemy wodę i wypije wodę. na szczęście bedzie też piwo....

my mielismy zabawną sytuację na sylwestra. godzina 23, a mój się dziwnie zachowuje, taki rozweselony, cały w skowronkach, nie wiedziałam o co chodzi, dopóki nie zauważyłam, że co chwilę ubywa drinka z mojej szklanki..... lol rano miał takiego kaca, ze to szok Cool
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Nie 8 Mar 2009, 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angel1978 napisał:
Ja osobiście nie piję wogóle, ale bezalkoholowego wesela to bym nie zrobiła, bo raczej większość pije. Zresztą, jak jest tyle osób, które się nie znają to chyba jednak alkohol rozluźnia atmosferę i ludzie się lepiej bawią.


ja prawie też nie piję, ale na weselu ludzie będą sobie popijali, bo mają się w końcu 'weselić' Wink Wink chcemy, żeby się dobrze zintegrowali i bawili/tańczyli, o to w końcu chodzi, hm.. Question lol lol
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 4 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group