Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wesele bezalkoholowe
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy jestem za weselem bezalkocholowym?
Tak, jestem za
12%
 12%  [ 7 ]
Nie mam zdania
5%
 5%  [ 3 ]
Zdecydowanie nie
75%
 75%  [ 41 ]
Nie zastanawiałam się nad tym
5%
 5%  [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 54

Autor Wiadomość
Wanilia
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Cze 2008
Posty: 5
Skąd: Żywiec/Częstochowa

PostWysłany: Wto 10 Cze 2008, 19:45    Temat postu: Wesele bezalkoholowe Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim. Na to wspaniałe forum trafiłam przypadkiem. Ale bardzo się ciesze.
Od wielu dni myślę o zorganizowaniu wesela bezalkoholowego.
Chciałam się dowiedzieć co o tym sadzicie. Czy któraś z was miała takie wesele, myślała o takim weselu lub była na taki weselu.
Będę wdzięczna za każą poradę i odpowiedź. Pozdrowienia dla Was.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mysia-gacuś
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Maj 2008
Posty: 70

PostWysłany: Wto 10 Cze 2008, 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to chyba zależy od towarzystwa choć lepiej ludzie będą się bawić jak będzie alkohol będą bardziej rozluźnieni,humory będą im dopisywać ja na swoim weselu będę mieć alkohol uśmiech mój znajomy był na takim weselu bez alkoholu i nie był zadowolony ogólnie ludzie się nie bawili wszyscy siedzieli przy stołach albo się rozchodzili gdzieś nie było atmosfery wesela
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Sro 11 Cze 2008, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wesele nie byłam jeszcze na takim ale jak będzie taka możliwość to... chętnie się wybiorę Very Happy a z doświadczenia wiem, że jakby było bezalkoholowe, to zostałby mój brat z kobietą... Cool
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wanilia
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Cze 2008
Posty: 5
Skąd: Żywiec/Częstochowa

PostWysłany: Sro 11 Cze 2008, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok. Rozumiem. W sumie to jakiś tam alkohol musi być, żeby na przykład wznieść toasty i tak dalej,
Ale czy musi być wódka?
Jakoś nie chcę wesela, na którym pijani goście będą spali przy stole i wymiotowali na podłogę.

Myślałam na przykład o szampanie albo o winie. Biały lub czerwonym. Nie chcę na swoim weselu czystej wódki.
Co o tym myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Sro 11 Cze 2008, 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech Ale znam życie mało kto by przyszedł. Chyba tylko ci co umią pić z umiarem Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sro 11 Cze 2008, 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też nie byłam na takim weselu a chętnie wybrałabym się na takie.
myślę że to dobry pomysł z winem i szampanem. przecież to nic strasznego jeśli nie będzie wódki mimo że niektórzy uważają że jest ona niezbędna.jeśli powiem o tym mojemu narzeczonemu to mnie wyśmieje chyba. ale ja uważam że to dobre rozwiązanie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzena
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 284
Skąd: znienacka :))

PostWysłany: Sro 11 Cze 2008, 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że to zależy od gości. Moja koleżanka bardzo chciała mieć wesele bezalkoholowe, ale jej przyszli teściowie absolutnie się na to nie zgodzili... Uważam, że można się dobrze bawić bez wódki, ale na weselu to zależy od obu rodzin, jak one to przyjmują i rozumieją. Wiem, że to Wasze wesele, jednak trzeba zadbać, by gościom się podobało i by się dobrze czuli, a upodobania są różne... Warto też chyba uprzedzić ich, że to wesele bezalkoholowe. Albo najpierw popytać, co o tym sądzą, jakie są ich opinie, czyli zrobić taki "wywiad", a potem się decydować... A poza tym, Wanilia, nie wiem, jak to wygląda tam, skąd jesteś, ale nam na przykład właścicielka sali powiedziała, że dzisiaj już nie zdarzają się sytuacje, kiedy ktoś leży pod stołem pijany... A jeśli nawet, to nikt takich gości nie chce, więc od razu ktoś pakuje taką osobę do auta albo dzwoni się po taksówkę, za fraki i do domu...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kejti
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 44
Skąd: śląsk.

PostWysłany: Wto 29 Lip 2008, 1:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem zdecydowanie na nie, trochę alkoholu nie zaszkodzi. oczko
Nie wyobrażam sobie innej opcji, goście by pewnie byli niezbyt zadowoleni i zabawa byłaby po prostu sztywna. A do tego nie chcę dopuścić. Wiem, że z alkoholem ludzie się rozluźniają, tańczą, bawią się. Dlatego co jak co, ale na weselu wódka być musi oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lotta
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 298
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 29 Lip 2008, 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślałam nad tym ale pewnie w imię tradycji będę musiała porzucić tę myśl.
Zresztą może uda się to zrobić w sposób cywilizowany. Nie za dużo alkoholu... przecież nie wypiją więcej niż dostaną.
Nie znoszę widoku pijanych ludzi i nie uważam, żeby warunkiem do dobrej zabawy był alkohol... za dużo już w życiu widziałam i wiem że prędzej to rozwali wesele niż je uświetni.
No ale zarówno jedną jak i drugą rodzinę mamy porządną, a znajomych na weselu [poza świadkiem który jest spoza rodziny] nie będzie więc...
_________________
Kiss me once and I will surely melt and die
Kiss me twice and I will never leave you side
Dreams come true

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Pią 5 Gru 2008, 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Całkowicie bezalkoholowego nie polecam. Słyszałam opinię znajomych, którzy w takim uczestniczyli i nie mówili nic pochlebnego. Trzeba wziąć pod uwagę, że naprawdę są ludzie, których na trzeźwo nawet końmi nie zaciągnie się na parkiet. Ale nie widzę nic złego w braku wódki. Sama z moim K. planujemy wybrać bardziej szlachetne trunki, tak żeby gościom szumiało w głowach, ale żeby nie chodzili na czworaka i pamiętali ten dzień oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group