Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wesele bezalkoholowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy jestem za weselem bezalkocholowym?
Tak, jestem za
12%
 12%  [ 7 ]
Nie mam zdania
5%
 5%  [ 3 ]
Zdecydowanie nie
75%
 75%  [ 41 ]
Nie zastanawiałam się nad tym
5%
 5%  [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 54

Autor Wiadomość
amelkaa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 837
Skąd: polska

PostWysłany: Czw 13 Lis 2014, 7:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej tez nad tym myslalam ale uwazam ze chociaz dla oka pownno być troche alkoholu ja zmierzam kupic troche normalnego alkoholu oraz troche bezalkohlowego. Znalazlam coś takiego http://www.bdsklep.pl/natureo-free-750ml-torres-syrah-wino-hiszpanskie-czerwone-bezalkoholowe,id-37753 dobre jest te wino ktoś piłpytajniki może cos powiedzieć?
_________________
"never give up"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
ptasie__mleczko
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Gru 2014
Posty: 3

PostWysłany: Nie 7 Gru 2014, 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja byłam na takim i było to najlepsze wesele na jakim byłam. Jeśli się zdecydujecie na wesele bezalkoholowe to musicie pomysleć o jakimś dobrym wodzireju, który rozkręci imprezę i wyciągnie ludzi na parkiet bo inaczej będzie bardzo sztywno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mel_Si
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 431
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 8 Gru 2014, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wyobrażam sobie wesela bez alkoholu.
No chyba, że ktoś ma samych abstynentów w rodzinie, to rozumiem, ale nie sądzę, by NIKT nie miał ochoty napić się choćby wina czy drinka...
_________________
Dum spiro, spero...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pon 8 Gru 2014, 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam , że nikt nikomu przecież alkoholu do gardła na siłe nie leje jak ktoś nie chce pić to nie pije po prostu.
Alkohol jest dla ludzi i większość przy większych okazjach z tego korzysta, ja również lubię wino i jak jest jakaś okazja to je piję.

Ślub bez alkoholu nie spotkałam się
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olivia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Lut 2014
Posty: 721

PostWysłany: Pon 8 Gru 2014, 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja się spotkałam z takim bezalkoholowym.
Zamiast wódki na stole stał Kubuś z etykietami podobnymi do tych co na wódki.

W sumie... wszyscy bawili się tak samo świetnie jak na weselu z alkoholem. język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Escherichia
guru
guru


Dołączył: 21 Lip 2013
Posty: 3165
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon 8 Gru 2014, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłam raz na weselu bezalkoholowym i to takim sporym, bo prawie na 200 osób. I to było wesele, na którym się najlepiej bawiłam ze wszystkich.

Nasze bezalkoholowe nie było, ale na 30 osób mieliśmy 10 osób niepijących (bo leki, ciąża, kierowcy itp.), a na te 20 pijących i tak zeszły 3 butelki wódki i jakieś 8-10 butelek wina język Więc się śmialiśmy, że jakby tego alkoholu nie było to ludzie i tak mogliby nie zauważyć Very Happy
_________________
Aut inveniam viam aut faciam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olivia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Lut 2014
Posty: 721

PostWysłany: Pon 8 Gru 2014, 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie osobiście jeszcze dodam, że alkohol nie jest wyznacznikiem dobrej zabawy. Dużo zależy od towarzystwa, zespołu itp.

U nas alkohol będzie, bo ja sama lubię lampkę wina, czy jakiegoś drinka, ale bez przesady oczywiście na tego typu imprezach.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Escherichia
guru
guru


Dołączył: 21 Lip 2013
Posty: 3165
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon 8 Gru 2014, 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

olivia napisał:
Dla mnie osobiście jeszcze dodam, że alkohol nie jest wyznacznikiem dobrej zabawy.


Ja też tak uważam - że to nie alkohol decyduje o dobrej zabawie tylko właśnie szereg innych czynników uśmiech
_________________
Aut inveniam viam aut faciam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mel_Si
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 431
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 9 Gru 2014, 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu nie chodzi o to, że aby dobrze się bawić, to musi być alkohol. Oczywiście, że dobrą zabawę nakręca wiele różnych czynników.
Dla mnie alkohol jest tak samo ważny, jak ciasta, tort weselny, wiele różnych potraw, kawa, napoje itp...; po prostu ma być na stole i tyle. Kto chce, to pije, kto nie - to nie. Proste. Ja nie mam zamiaru decydować za kogoś, że nie będzie pił, bo wesele jest bezalkoholowe..., dlatego alkohol powinien być, jak na każdej imprezie, bo nie wierzę w to, że przykładowo na 100 zaproszony gości, te 100 osób jest niepijących... trochę niedorzeczne. Każdy ma swój rozum i jeśli ma ochotę napić się wódki, piwa, wina czy drinka, to my jako para młoda, dajemy taką możliwość; jeśli zaś ktoś nie ma ochoty pić czy nie lubi, to nikt go do tego nie zmusi i również może świetnie się bawić.
_________________
Dum spiro, spero...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Escherichia
guru
guru


Dołączył: 21 Lip 2013
Posty: 3165
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto 9 Gru 2014, 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też za nikogo nie decydowałam i u nas alkohol był (choć jak wyżej napisałam, prawie go nie ruszyli) ale są osoby, które mają podpisaną Krucjatę Wyzwolenia Człowieka i im nie wolno organizować przyjęć alkoholowych. Więc bezalkoholowe wesele jest po prostu konsekwencją przyjętych przez nich zobowiązań.
_________________
Aut inveniam viam aut faciam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 8 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group