Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wesele bezalkoholowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy jestem za weselem bezalkocholowym?
Tak, jestem za
12%
 12%  [ 7 ]
Nie mam zdania
5%
 5%  [ 3 ]
Zdecydowanie nie
75%
 75%  [ 41 ]
Nie zastanawiałam się nad tym
5%
 5%  [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 54

Autor Wiadomość
anjas17
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 631
Skąd: Tarnów/Doncaster

PostWysłany: Pią 5 Gru 2008, 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wanilia napisał:
Ok. Rozumiem. W sumie to jakiś tam alkohol musi być, żeby na przykład wznieść toasty i tak dalej,
Ale czy musi być wódka?
Jakoś nie chcę wesela, na którym pijani goście będą spali przy stole i wymiotowali na podłogę.

Myślałam na przykład o szampanie albo o winie. Biały lub czerwonym. Nie chcę na swoim weselu czystej wódki.
Co o tym myślicie?


kurcze na jakich Ty weselach bylas ze masz takie swpomnienia lub opinie o spaniu przy stole i wymiotowaniu! No sory ale to chyba lekka przesada! nie mamy nikogo takiego wsror zapraszanych przez nas gosci wiec w ogole nie pojawialo sie pytanie czy wodka bedzie czy nie. moze wsrod totalnej patologii zdarzaja sie takie przypadki ale mysle ze na tym forum nie ma nikogo takiego. nie no alkohol to dobra sprawa, pytanie powinno dotyczyc raczej gosci czy potrafia pic z glowa czy nie.... takiej jest przynajmniej moje zdanie
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michasia
bywalec
bywalec


Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 135
Skąd: Bydgoszz/Gdańsk

PostWysłany: Czw 1 Sty 2009, 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja osobiście nie robię tradycyjneg wesela, tylko przyjęcie-obiad i kawa. Myslałam, by robić bez alkoholu, ale jednak lepiej jak coś bedzie. my będziemy mieli wino.
Na tradycyjne wesela, to chyba lepiej jak jest alkohol, ale może prócz wódki warto mieć jakies likiery czy wino. nie każdy lubi wódke, a coś dla smaczku czy na trawienie wypić jest fajnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
luciola86
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 201
Skąd: Zakliczyn

PostWysłany: Czw 1 Sty 2009, 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja przyznam, ze dla mnie wesela bezalkoholwe odpadaja. Nie zapraszam ludzi ktorzy by mi narobili wsytydu upijajac sie do nieprzytomonosci, tylko kulturalnych ludzi, ktorzy tym alkoholem wzniosa toast za nasze szczescie. Teraz ludzie, pija juz z umiarem. Wiem, ze moze mlodzi nie pija alkoholu, ale tez jest taka prawda, ze chcemy aby zabawa byla udana, i robimy to tez dla rodziny, zeby oni mogli z nami cieszyc sie tym szczegolnym dniem uśmiech U nas bedzie wódka i jakies wino uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anjas17
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 631
Skąd: Tarnów/Doncaster

PostWysłany: Pią 2 Sty 2009, 0:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jasne alkohol byc powinien jesli robi sie wesele, ja sobie nie wyobrazam zeby bylo bez, zawsze to troszke rozluznia ludzi i zabawa lepsza:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Botica
maniak
maniak


Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 1108
Skąd: Brzeszcze

PostWysłany: Sro 28 Sty 2009, 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

luciola86 zagadzam się z Twoją wypowiedzią...

Każdy ma swój rozum i wie ile może wypić. Byłam ostatnio na wielu weselach i nie spotkałam się z osoba któraby przesadziła... Na moim weselu będa różne alkohole, wódka,piwo, wino i słodkie likiery...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 29 Sty 2009, 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na moim też będą różne trunki. wódka oczywiście, bo juz teraz wiem, ze sa osoby, które tylko wódkę piją, ale i piwo (bo Jacek nic innego nie pija z trunków), i wino (białe i czerwone). likierów niemam zamiaru dawać, bo z własnego doświaczenia wiem, ze bywają takie słodkie, że naprawdę można po nic sobie.... wiecie Wink

co do wesel bezalkoholowych to nie rozumiem po co one są Rolling Eyes naprawdę! odróżnijmy wesele, przyjęcie od libacji alkoholowej, gdzie wszyscy mają alkohol to chleją na umór Confused mi się zdaje, że ludzie są na tyle kulturalni, żeby na weselu nie upijać się do nieprzytomności, bo mają alkohol postawiony przed sobą, tylko po prostu będa sie bawić z domieszką procentów dla rozluźnienia uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
michasia
bywalec
bywalec


Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 135
Skąd: Bydgoszz/Gdańsk

PostWysłany: Czw 29 Sty 2009, 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kilka postów temu pisałam, ze nie robię tradycyjnego wesele, jednak trochę się pozmieniało, i jednak robię.
co do alkoholu, to jak ktoś nie chce pić,to niech nie pije, ja jednak uważam, ze jest on dla ludzi, tylko w odpowiednich ilościach.Nie chciałabym by ktoś się upił na moim weselu, byłoby mi przykro,ale tak dla dobrego humoru i na rozluźnienie, to jak najbardziej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zaklina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 711
Skąd: Jastrzebie Zdrój

PostWysłany: Czw 29 Sty 2009, 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę że jeżeli chcesz zrobić wesele bez alkoholu to musisz o tym po informować wszystkich gości. Ponieważ nie każdy chce na takie wesele przyjść. spójrzmy prawdzie w oczy nie którzy przychodzą tylko po to żeby się najeść i opić za darmo :/ A po za tym jeżeli się boisz sytuacji że ktoś ci się urżnie to możesz poprosić świadków żeby zaglądali czy są tacy goście co już maja o wiele za dużo w czubie i od razu takiego delikwenta położyć spać lub odwieź do domu uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sony85
maniak
maniak


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1152
Skąd: śląsk

PostWysłany: Czw 29 Sty 2009, 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez sobie nie wyobrażam bez alkocholu....
Musi byc..bo to ludzi rozlużnia i lepiej sie potem bawia..a bez tego to drentwo jest...
A jesli chodzi o gości spiacych pod stołem to sie raczej niezdarza...zalezy jakich masz gości...?
A jesli juz komuś sie przytrafi to sie go posyła na 2 godzinna drzemke i po sprawie albo odwozi do domu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sony85
maniak
maniak


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1152
Skąd: śląsk

PostWysłany: Czw 29 Sty 2009, 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W koncy ludzie ida sie pobawic..a nie na popijawe....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 2 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group