Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Prezent dla panny młodej

 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Agnieszka22
początkujący
początkujący


Joined: 03 Feb 2021
Posts: 2

PostPosted: Wed 3 Feb 2021, 13:19    Post subject: Prezent dla panny młodej Reply with quote

Cześć! Czy można pannie młodej kupić kosz upominkowy z alkoholem na wieczór panieński?
Back to top
View user's profile Send private message
Wafelka
bywalec
bywalec


Joined: 03 Aug 2018
Posts: 191

PostPosted: Mon 15 Feb 2021, 12:31    Post subject: Reply with quote

Moim zdaniem lepsza bylaby bielizna - https://lovita.pl/collections/komplety-bielizny Chyba to bardziej odpowiedni prezent na wieczór panieński niż koszyk z alkoholem
Back to top
View user's profile Send private message
tomekpl
kandydat
kandydat


Joined: 26 Oct 2020
Posts: 46

PostPosted: Wed 17 Feb 2021, 12:07    Post subject: Reply with quote

Jak Ci tak bardzo zależy, to możesz kupić. Ja na twoim miejscu wybrałbym jakiś Voucher. Teraz na wielu stronach jest ogromny wysyp takich prezentów.
Ogólnie kupno takiego Vouchera bardzo się opłaca. Sam uwielbiam taki rodzaj spędzania czasu. Obdarowywanie ludzi takimi prezentami zawsze cieszy.. Nawet nie wiecie ile euforii, może dać odpowiednio wybrany prezent. Polecam Wam wszystkim GoldenGift. Dla mnie ta strona jest najlepsza, ponieważ znajdziemy na niej ogromne zróżnicowanie wielu prezentów. Pod względem cen jest też różnie. Moim zdaniem taki Voucher jest dosyć tani na tej stronie, a widziałem droższe prezenty. Naprawdę warto zobaczyć tę stronę oczko
Back to top
View user's profile Send private message
Rozmak
kandydat
kandydat


Joined: 14 Mar 2019
Posts: 67

PostPosted: Tue 6 Apr 2021, 10:38    Post subject: Reply with quote

Na wieczór panieński to może lepiej voucher do jakiegoś sklepu z bielizną, albo jakąś ciekawa atrakcję?
Back to top
View user's profile Send private message
runet
początkujący
początkujący


Joined: 26 May 2021
Posts: 4

PostPosted: Wed 26 May 2021, 10:46    Post subject: Reply with quote

może jakieś naczynia do nowego domu?
Back to top
View user's profile Send private message
PawełW
gaduła
gaduła


Joined: 21 Dec 2021
Posts: 362

PostPosted: Tue 4 Jan 2022, 9:24    Post subject: Reply with quote

Popraw jakość swojej pracy,daj się wyręczyć w tym co pochłania Twój czas i brakuje Ci go na rzeczy ważne. Na Twoje życzenie biuro wirtualne https://optioffice.pl/biuro-wirtualne
Back to top
View user's profile Send private message
marekwisniewski0
kandydat
kandydat


Joined: 10 Jul 2014
Posts: 24

PostPosted: Mon 14 Feb 2022, 9:13    Post subject: Reply with quote

Najlepszym prezentem będzie jak mi się wydaje, coś praktycznego co się przyda do przyszłego domu.
_________________
bezpłatne ogłoszenia
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Adeks43
gaduła
gaduła


Joined: 06 Feb 2022
Posts: 398

PostPosted: Mon 7 Mar 2022, 16:36    Post subject: Reply with quote

Szukając pięknej i ładnie wykonanej bielizny to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez Lovita https://lovita.pl/ w mojej opinii zdecydowanie jeden z ciekawszych sklepów z piękną bielizną nocną w nowoczesnym wydaniu zarówno koszule, body, pończochy i wiele, wiele innych
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group