Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

AUTO do ślubu- jaką marką?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magpio
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 63

PostWysłany: Wto 12 Maj 2009, 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na początku chcieliśmy bryczkę, bo do kościoła mamy 500m, a na sale z kościoła 800m. Ale plan nie wypalił, bo przyszła teściowa stwierdziłą, że na bank będzie padać i za dorożką będzie i tak musiał jechać samochód, więc zostaliśmy przy zwykłym mercedesiku kolegi.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Wto 12 Maj 2009, 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ty skoro twoja tesciowa zna pogode na zapas to niech mi powie jak bedzie 29 wrzesnia tego roku? Strasznie jestem ciekawa czy mam sobie tren podpinac czy nie? Czy zdjecia moge robic na dworzu czy musze sie chowac? lol Bede wdzieczna za informacj lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magpio
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 63

PostWysłany: Wto 12 Maj 2009, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heheh Wink No może jest medium pogodowym Wink nie wiem. Nie chcieliśmy robić wojny i ustąpiliśmy i tak mają nas za smarkaczy, którzy życia nie znają itp, itd. Jakbym wyglądała gdybym się przy tej bryczce upierałapytajnik? Poza tym cały czas mam przed oczami wizje, że zanim wejde do kościoła to i tak upie***le sobie cała suknie.

nie mogłam patrzeć na ten wulgaryzm.
Miss

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Wto 12 Maj 2009, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i tak mają nas za smarkaczy, którzy życia nie znają itp, itd. Jakbym wyglądała gdybym się przy tej bryczce upierałapytajnik? Poza tym cały czas mam przed oczami wizje, że zanim wejde do kościoła to i tak upierdole sobie cała suknie.[/quote]


I ty pozwalasz sie tak traktowac?pytajnikpytajnik Przez wlasna rodzine?pytajnik? No juz zupelnie nie ogarniam. Nie masz poczucia szacunku do samej siebie czy jak?
Wizja ubrudzonej sukni i w moich koszmarach sie jawi (ale tylko wtedy gdyby padalo) Doskonale czysta nie bedzie ale grunt zeby nie przypominala szmaty do wysokosci kolan
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magpio
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 63

PostWysłany: Wto 12 Maj 2009, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam do siebie szacuenek. Ale co mam zrobic? Moich ignoruje, bo im bardziej sie stawiam tym jest gorzej, a na razie z nimi mieszkam. A teście są ogólnie ok, ale w niektórych sprawach chcą, żeby im przyznać racje. Ja to rozumiem, może wynajęcie bryczki było za drogie i dlatego chciałą, żebyśmy z niej zrezygnowali. Czasem trzeba iść na kompromis i udowodni,że się mylą i że smarkaczami nie jesteśmy. Ale to na pewno troche potrwa.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Wto 12 Maj 2009, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to nie mogla wprost powiedziec ze cena jej nie gra? A tak to rzeczywiscie pojechala wam jak smarkaczom wciskaniem kitu ze nie bedzie ladna pogoda Rolling Eyes Pozazdroscic ci cierpliwosci. Ale co jesli w pozniejszym zyciu bedzie jeszcze gorzej? Skoro nie postrzegaja was jako doroslych teraz to jaka jest szansa ze im sie kiedykolwiek odmieni? Bedziesz chciala swoje dziecko przytulic i ci nie pozwola bo "masz juz 34 lata ale nie wiesz jak/nie jestes wystarczajoco dorosla".
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Prada
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 564

PostWysłany: Wto 12 Maj 2009, 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my podjedziemy taksówka albo ze świadkiem się zabierzemy...bez znaczenia
_________________


Mężczyzna mądrzeje z wiekiem, najczęściej jest to wieko od trumny ..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Wto 12 Maj 2009, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a dlaczego bez znaczenia?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Prada
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 564

PostWysłany: Wto 12 Maj 2009, 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bo to akurat dla mnie nie ważne czym pojedziemy. ważne aby się nie spóźnić i to co nastąpi potem oczko
_________________


Mężczyzna mądrzeje z wiekiem, najczęściej jest to wieko od trumny ..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Wto 12 Maj 2009, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie spoznic sie o tak!!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 9 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group