Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

fryzurki ślubne
Idź do strony 1, 2, 3 ... 389, 390, 391  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
justysiaVN
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 21

PostWysłany: Czw 15 Maj 2008, 11:05    Temat postu: fryzurki ślubne Odpowiedz z cytatem

no więc tak tutaj przesyłam stronkę z fryzurkami ślubnymi
http://www.ikf.com.pl/fryzury-slubne/
bardzo fajne
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 15 Maj 2008, 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem











to są fryzurki, które mi się spodobały oczko ale całości nie przeglądałm, utknęłam na 20 stronie xD
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
justysiaVN
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 21

PostWysłany: Czw 15 Maj 2008, 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

masz gust język jeśli mogę mówić na ty uśmiech są ładne ciekawe jaka masz twarz i jakie ci fryzurki pasują. Bo ja ost. zrobiłam sobie z włoskami znalazłam super fryzurke a na mojej głowie nie wyszła taka jak miała być
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 15 Maj 2008, 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki uśmiech szukam czegoś 'innego', bo te typowe upięcia śłubne mi bokiem wychodzą. nie chcę takiego na swoim ślubie. ja zawsze miała m wrażenie, że jestem typową pyzaką głową xD i nawet nie wiem, która fryzurka tak naprawdę mi będzie pasować. ale napewno te luźniejsze są dla mnie stworzone, już sprawdzałam kilka kiedyś Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Yvonne
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 434
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Czw 15 Maj 2008, 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja zapuszczałam włosy , bo nie wiedziałam kiedy będzie ślub, a teraz coraz mniej czasu a ja nie mam pomysłu ani na fryzurę ani na fryzjera:/ mam włosy do pasa, ale jeśli trzeba będzie ściąć to dla mnie żaden problem, jest ich dużo, są grube, ciężkie i czasami trochę się kręcą( zależy jak są ścięte). muszę się wybrać do fryzjera i zacząć poważnie zastanawiaćuśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 16 Maj 2008, 7:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jak na razie mam włosy do łopatek. i najdłuższa długość jaką w życiu miałam. i nie wiem czy mam ścinać czy nie. napewno nie bd zapuszczać dużo więcej, bo mam cienkie włosy. po prostu podetnę końcówki i jeszcze trochę pozwolę im podrosnąć. i na tam koniec, bo nie wytrzymają i bd brzydko wyglądać.

najlepsze jest to, że za każdym razem jak ścinam włosy do brody albo tak jak na tej fotce dziewczyny z krótką fryzurką, to decyduję się dosłownie w przeciągu 5min i idę ściąć Twisted Evil Jacek mnie za to tępi.....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pią 16 Maj 2008, 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale my tak mamy że spontanicznie podejmujemy decyzję że coś trzeba zmienić w naszym wyglądzie. ja ostatnio tak zrobiłam z grzywką i też Daro był zaskoczony samym pomysłem i efektem.
aktualnie mam długość włosów do łopatek i nie chcę ich ścinać. niech sobie rosną i rosną do samego ślubu.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
becia
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Kwi 2008
Posty: 352
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią 16 Maj 2008, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam takie do ramion, chyba też tylko same końcówki będę podcinać, żeby do ślubu podrosły. Chociaż nie wiem czy uda mi się je zapuścić, nie lubię długich.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yvonne
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 434
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Pią 16 Maj 2008, 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie tyle, że lubię długie, ale z dłuższych włosów łatwiej jest coś wymyślić. nawet jeśli trzeba obciąć. dlatego się męczę teraz z długimi;)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger
camillet
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 7
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob 17 Maj 2008, 8:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie!
jak macie jeszcze jakieś ciekawe linki z fryzurkami to podajcie, ja jakoś wszystkie , które znajduje (prócz tyc co są wklejone w pierwszym poście, bo są bardzo fajne) wydają mi się jakies rozczochrane a nie uczesane...chyba nie umiem odróżnić ich od "porannej" fryzury uśmiech szukam czegoś do włosów dłuższych, narazie mam tak 15 cm za łopatki czyli do pasa jeszcze trochę zostało ale takie będą...strasznie szybko rosną... podzielcie się dobre kobiety jak coś macie!! pozdrawiam Was
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 389, 390, 391  Następny
Strona 1 z 391

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group