Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

perfumy i ....co jeszcze ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sob 9 Kwi 2011, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

deina napisał:
ewelinka89 napisał:
ja kurcze myślałam zawsze, że porządne perfumy to podstawa, a ostatnio dostałam (pewnie) jakąś taniutką wodę perfumowaną (ha, nawet nie toaletową;p) i zakochałam się w niej


Woda perfumowana jest silniejsza od toaletowej, więc dlaczego "nawet nie toaletowa"?


Bo większość znanych wód za np. 200 zł to tylko wody toaletowe. A tu za (jak podejrzewam) kilkanaście złotych jest woda perfumowana;p Więc jestem w szoku, że za takie grosze już perfumowana;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yenna
maniak
maniak


Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 1339
Skąd: Gliwice/Zabrze

PostWysłany: Sob 9 Kwi 2011, 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z wodami niestety najczęściej jest taki problem, że pachną ładnie na początku, ale albo się ulatniają szybko, albo przestają ładnie pachnieć.
_________________
04.06.2011
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inka83
guru
guru


Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 2075
Skąd: z piekła rodem

PostWysłany: Sro 13 Kwi 2011, 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawia mnie taka sprawa, nie wiem, czy w dobrym miejscu piszę, jeśli nie proszę mnie wysłać gdzie trzeba. Czy planujecie zastosowanie/zastosowałyście, oprócz balsamu nawilżającego, jakiś rozświetlacz do ciała? Podoba mi się efekt, jaki dają rozświetlacze ale zastanawiam się czy nie za dużo tego będzie: błyszcząca biżuteria, ozdoby we włosach...Co myślicie?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika1
guru
guru


Dołączył: 03 Maj 2010
Posty: 4301
Skąd: zachodniopomorskie

PostWysłany: Sro 13 Kwi 2011, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja stosowałam balsam z drobinkami dove i byłam zadowolona uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
owiraptorek
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 569
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 14 Kwi 2011, 6:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się wydaje, że to da ładny efekt uśmiech Szczególnie jak skóra jest lekko muśnięta słońcem uśmiech Tylko, żeby nie przedobrzyć i brokatem się nie obsypać oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
puma
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Kwi 2011
Posty: 12
Skąd: Swarzędz

PostWysłany: Pon 25 Lip 2011, 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To w takim razie ja polecę balsam SORAYA właśnie z delikatnymi drobinkami uśmiech Skóra wygląda bardzo soczyście i zdrowo uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moly
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Cze 2011
Posty: 18
Skąd: Warszawa/ Serock

PostWysłany: Nie 14 Sie 2011, 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja uwielbiam Chanel Chance Wink podobaja mi się takze Davidoff Cool Water:) i DKNY be delicious
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Wto 14 Lut 2012, 6:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musze obczaić Kenzo Jungle jak tak chwalicie, czytam recenzje właśnie

i taaaaaak zachciałam pachnieć jak cynamonowe ciasteczko lol

za mną ostatnio chodzi lancome hypnose edp

lancome mdinigh rose miłość

britney spears midnigh fantasy

a i mandarynka uśmiech guerlain aqua allegoria mandarine uśmiech nie wiem czy na ślubie nie zapachnę albo gorzką mandarynką albo waniliową słodkością lancome hypnose

Niestety jak coś mi się spodoba to narzeczony " o Boooooze, pachniesz ladnie wykrzyknikwykrzyknik jak ladny odswiezacz powietrza, nie mow ze kupilas duzy flakon " Very Happy zawsze testuje probke Very Happy

a i uwielbiam z niszowców c-thru emerald uśmiech no i ukochany twierdzi, że to totalnie mój zapach i ze mną mu się on kojarzy

dkny be deliciouse, jest strasznie popularny, mozna powiedzieć ze co 3 osoba nim pachnie smutny mimo, że piękny, to ta mega popularność odejmuje mu uroku
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cinnamonnek
maniak
maniak


Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 1536

PostWysłany: Sob 3 Mar 2012, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się waham pomiędzy
: Eternity moment
nuta głowy: liczi, guawa, granat, chińska różowa piwonia - nuta serca: kwiat pasji, lilia wodna, piżmo - nuta podstawy: drewno różane, malina kaszmirowa
-DKNY be delicious Fresh blossom
Nuty głowy :grejpfrut, morela, liście porzeczki; Nuty serca : konwalia, róża, jaśmin; Nuty bazy :nuty drzewne, jabłko, kwiat jabłoni
Especially Escada
Nuta głowy: gruszka, nasiona ambrette; nuta serca: róża, ylang - ylang, akord wodny ;nuta bazy: piżmo

Sama jeszcze nie wiem, jeśli chodzi zaś o dobry dezodorant to testowałam już Ziaja - bloker (sprawdza się świetnie) oraz taki dezodorant w krysztale, który dostępny jest w aptece uśmiech starcza na strasznie długo i rzeczywiście blokuje potliwość.
_________________
Ciekawość zabiła kota, satysfakcja przywiodła go z powrotem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tęczówka
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 1822

PostWysłany: Nie 11 Mar 2012, 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o nadmierne pocenie się, to warto pójść do apteki i kupić sobie taki "antyperspirant", a właściwie bloker, bo całkowicie blokuje wydzielanie potu. Apteki robią to zazwyczaj u siebie. Owszem, zdrowe to nie jest, ale tego dnia można;P, nie będziemy się przynajmniej o to martwićoczko.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Następny
Strona 11 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group