Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Podziękowanie dla świadka i świadkowej ......
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podziękowania dla Rodziców
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anjas17
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 631
Skąd: Tarnów/Doncaster

PostWysłany: Sob 29 Lis 2008, 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas beda tylko swiadkowie, zadnych starostow bo dla mnie to zwyczaj wiejski, a poza tym rodzina mojego misia raczej tego nie zna, poza tym od zabawiania gosci bedzie dj. Dla mnie to troche glupota jakies podziekowania dla swiadkow. tak szczerze mowiac to za co?? bycie swiadkiem to wyroznienie na ktore sie godza i to powinno im wystarczyc, poza tym placimy za ich zabawe na weselu wiec co jeszcze?? my bedziemy miec podziekowania dla gosci w formie migdalow w lukrze w woreczkach z tego czegos co nigdy nie pamietam jak sie nazywa, wiec uwazam ze to jest wystarczajace. Flaszeczka do kieszonki, po weselu kilka zdjec i na tym koniec. nawet nie sadze zeby nasi swiadkowie spodziewali sie jakis podziekowan czy tym bardziej je wymagali od nas. Czasem mam razenie ze tych wspanialych pomyslow na wyduszenie z Mlodej Pary kasy przybywa z dnia na dzien!! zamiast podziekowan wole sobie do sukienki dolozyc, sesje piekna miec czy inne rzeczy DLA NAS a nie dla gosci czy swiadkow! Placimy nie male pieniadze za wesele ktore i tak nigdy sie nie zwracaja (zreszta nie o to chodzi). Niech zabawa i nasza goscina bedzie dla nich najlepszym podziekowaniem, zaraz po wyroznieniu ze wlasnie te dwie osoby poprosilismy na swiadkow tak waznej chwili naszego zycia!!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
A_n_i_a24
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Gru 2008
Posty: 36
Skąd: Gniezno

PostWysłany: Pon 29 Gru 2008, 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas też tylko świadkowie. I mimo, iż spotkałam się z podziękowaniami dla świadków my specjalnie dla nich nic nie szykujemy. Każdy z gości dostanie mały upominek za to, że byli z nami w tak ważnym dla nas dniu. I na tym koniec. Oczywiście co innego nasi rodzice.
A tak nawiasem mówiąc to w necie jest mnóstwo tego wszystkiego. Od przybrania sali, wódki, opakowań do ciast, podziękowań itp. Dla mnie nie jest najważniejsze aby wódka miała śmieszną banderolę tylko to, że biorę ślub z moim ukochanym. Zresztą butelka i tak wyląduje w koszu... tak więc nie wydaję na to pieniędzy uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pon 5 Sty 2009, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadza się. zakupy ślubne są jak zakupy wyprawki dla dziecka: jest mnóstwo niepotrzebnych rzeczy które próbuje się nam wcisnąć i wmówić że trzeba to mieć. nie dajmy się zwariować!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
azia
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 381

PostWysłany: Nie 8 Lut 2009, 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie z Wami dziewczyny. u nas nie ma żadnych tradycji żeby dziękować świadkom. ostatnio byliśmy na weselu gdzie młodzi dziękowali rodzicom, dziadkom, chrzestnym i świadkom. jak dla mnie to była przesada. ja osobiście na swoim weselu chcialabym podziekować rodzicom i rodzeństwu (choć nie koniecznie siostrze mojego Krzyśka) bo oni już do tej pory jak jesteśmy parą wiele razy nam pomogli i wiem że jak będziemy przygotowywać ślub to też nam będą pomagać a na pewno wspierać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Nie 8 Lut 2009, 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas też nie ma takiej tradycji żeby świadkom dziękować i my nie będziemy.Tylko rodzicom.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Botica
maniak
maniak


Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 1108
Skąd: Brzeszcze

PostWysłany: Nie 8 Lut 2009, 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas też nie ma takiej tradycji...ale myslę, że to miłe wyróżnienie...
A co myślicie o podziękowaniach dla rodziców chrzestnych?pytajnik jest u Was takie cośpytajnik
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Nie 8 Lut 2009, 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my też dziękujemy tylko rodzicom uśmiech rodzeństwu na pewno nie, bo nie mamy za co. świadkom też raczej nie, bo po co?? uśmiech chrzestnym też nie dziękujemy. w ogóle nie rozumiem po co tyle zachodu? rodzice, rodzeństwo, chrzestni, świadkowie, dziadkowie.... czemu od razu nie wszystkim gościom? Rolling Eyes jak się zagalopuję to mojemu pieskowi tez podziękuję i na tym się skończy Twisted Evil

co do tych wszystkich etykiet, opakowań i innych rzeczy..... powiem wam, że to kosztuje grosze, ale zawsze uzbiera się z tego pokaźna kwota do zapłaty. ja zawieszki będę miała owszem, ale już etykiet na butelki z wódką wydają mi się zbędne. to jest taki szczegół, na który absolutnie nikt nie zwraca uwagi. ja się czasem sama łapię na tym, że przejmuję sie rzeczami, które są głupotami i o których nikt potem nie będzie pamiętał Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie 8 Lut 2009, 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chrzestnym to juz wogole hyba nie ma za co dziekowac,przynajmniej w moim wypadku. bo u mnie moi tylko pojawiaja sie na wazniejszych uroczystosiach. ale zeby jakos spcjalnie brlai udzial w przygotowaniach? zero. to predzej tak jak piszecie- rodzenstwu, o ile sa mlodsi i nie maja swoich rodzin i jakos do tego wesela reke przylozyli ( w sensie pomocy).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Botica
maniak
maniak


Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 1108
Skąd: Brzeszcze

PostWysłany: Nie 8 Lut 2009, 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja szczerze mówiąc też nie mam za co dziękować chrzestnym Confused
Mam z nimi taka samą sytuacje jak Ty natalia_w
Pytałam o podziękowania dla nich tylko dlatego, że znajoma mi mówiła, że u niej w rodzinie się tak robi...Ciekawa byłam jak u Was z tym jest Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agnieszka55
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 662
Skąd: PL

PostWysłany: Sro 4 Mar 2009, 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dyplom da świadka za 28 zł to duża przesada

ja np. mam takie, oczywiście kolorystyka i dodatki dowolne


_________________
Eleganckie zaproszenia ślubne winietki, zawieszki, dyplomy, etui, menu, tablice inne na ślub i wesele
---- GALERIA ----

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podziękowania dla Rodziców Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 2 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group