Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

konsultant slubny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Nie 18 Maj 2008, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie nie, to bardzo cenny wpis. coś w tym jest...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marylka
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 334
Skąd: Derby, Wielka Brytania

PostWysłany: Wto 12 Sie 2008, 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy któras z Was już może korzystała albo korzysta z usług takiego konsultanta? Mój slub dopiero za jakieś trzy lata ale wszystko wskazuje że wtedy wylądujemy za granicą i zaczęłam się zastanawiać nad zwerbowaniem jakiejś fachowej pomocy.
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karteczka
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 2

PostWysłany: Nie 14 Wrz 2008, 0:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej dziewczyny, jestem tu pierwszy raz, ale wlasnie tez zastanawialam sie nad skorzystaniem z konsultanta slubnego czy jak to zwa uśmiech Brak czasu mi nie doskwiera - mam go w nadmiarze jednakze chcialabym aby ani moja rodzina ani nikt nie mial stresow z tym zwiazanych i byc pewna ze wszystko jest dopiete na ten przyslowiowy ostatni guzik. Pochodze ze Swinoujscia ale obecnie pomieszkuje w austrii i w innych czesciach polski co jest zwiazane z praca. Ale od zawsze marzyl mi sie slub na plazy a wesele nie wiem albo plenerowe przyjecie albo juz huczne weselicho w jakiejs sali tu sie jeszcze nie moge zdecydowac.Co do plazy to tyle u nas problemow z plenerowymi z urzednikami - zalezy jaki ktory ma humor. Mialam okazje rozmawiac wczoraj z kumpela i dowiedzialam sie ze wlasnie w oklicach swinoujscia nie wiem dokladnie gdzie bede dopiero za tydzien w domu wiec wtedy dowiem sie dokladnie powstala niedawno taka firemka, ktora pomaga w organizacji, a w zaszadzie zalatwia wszystko. Kumpela byla wlasnie na weselu organizowanym przez nich - spotkam sie z nowa mezatka to sie dowiem szczegolow i od razu dam znac. Narazie wiem tyle, ze nie narzucali mlodym swoich widzi mi sie tylko na pierwszym spotkaniu spedzili z nimi okolo 2 godzin na omawianiu roznych spraw po czym powyberali jkies opcje i zadzwonili do nich aby w 2 dni objechac lokale posluchac grup i wybrac to co mldym odpowiada. A co najlepsze w tej chwili sa wlasnie na dogadywaniu ostatnich spraw z USC co do plenerow i pomocy w organizacji koscielnego pleneru - tyle wiem na dzis, jak tylko bede znala ceny itp. napisze uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marylka
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 334
Skąd: Derby, Wielka Brytania

PostWysłany: Nie 14 Wrz 2008, 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To czekamy z niecierpliwością!uśmiech Ja pochodze z centrum, ale chętnie się dowiem jak taka współpraca naprawdę wygląda. Daj znać jak coś będziesz wiedziała!
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karteczka
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 2

PostWysłany: Sro 17 Wrz 2008, 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no spoko dziewczyny dam znac jak tylko bede znala konkrety z pierwszej reki uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 19 Wrz 2008, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja bym chciała zostać konsultantką ślubną tylko nie wiem jak się za to wziąć Confused
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Pią 19 Wrz 2008, 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Asia napisał:
to jej slub i to jej dzien niech bedzie taki jaki ona sobie go wymarzyla, bo zycie to nie bajka ale ten jeden dzien powinien byc jak z bajki.pozdrawiam uśmiech


Asiu masz racje bo zycie to nie bajka ale niech jeden dzień będzie jak z Bajki.....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ania33
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Maj 2009
Posty: 1

PostWysłany: Czw 21 Maj 2009, 20:33    Temat postu: nowa eksluzywna krakowska firma weddingowa Odpowiedz z cytatem

Witam, bylismy oststnio na bardzo ciekawym spotkaniu z Panami z krakowskiego js-academy.com.pl i naprawde w ostattnim okresie mielismy spotkania z roznymi konsultatnami swlubnymi ale ci byli swietni cenowo i organizaycjnie i chyba sie na nich zdecydujemy.
Jednak najpierw chcialam sie was zapytac czy juz moze ktoras z was miala jakis kontakt z Panami z js academy podaje do nich strone :

www.js-academy.com.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Prada
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 564

PostWysłany: Czw 21 Maj 2009, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jola Darska napisał:

Suknia Młodej w stylu hiszpańskim, bukiet kaskada w kształcie odwróconej kropli w stylu angielskim, auto do ślubu (piękne !) z lat dwudziestych poprzedniego stulecia, kościółek drewniany, sala weselna new design szkło i aluminium ...
Oczywiście przejaskrawiam, wszystko takie wyszukane i oryginalne ...
No i co z tego? Misz-masz.


Niby tak, ale takie idealne dopasowanie pasuje w momencie urządzania mieszkania itd aby nie łaczyć różnych stylów , przedmioty i kolory nie kłóciły się..........
Ogólnie Twoje wypowiedź jest sensowna i można by przyklasnąć.. Tylko czy nasi goście, babcie, ciocie, wujkowie, wiedzą, że to hiszpańska suknia i nie pasuje do angielskiego bukietu. Czy drewniany kościółek nie pasuje do nowoczesnej sali ?
Jesli nam, laikom, coś wizualnie się podoba i tworzy ładną całość to nie zastanawiamy się skąd, jak i jakich lat. Czasami pod wpływem staranności i zadbania o idealne połączenie stylów gubimy naszą duszę..jak mieszkania, które podpowiedziane wystrojem przez projektantów przypominają zdjęcie z katalogu niż włożone własne serce i pomysł.

ta druga strona tej wypowiedzi...niemniej też ciut przejaskrawiona ale ...oczko
_________________


Mężczyzna mądrzeje z wiekiem, najczęściej jest to wieko od trumny ..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzysiek1103
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Gru 2010
Posty: 5

PostWysłany: Sro 1 Gru 2010, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wypożyczalnia czekoladowych fontann!
Polecam
www.czekoladowafontanna.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group