Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

konsultant slubny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Nie 30 Mar 2008, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie orientowalam sie, bo nigdy nie chcialam korzystac z uslug takiej osoby, jednego jestem pewna zenie oplaca sie - chocby ze wzgledu na przyjemnosc jaka sprawia zajmowanie sie przygotowaniami..

a nawet ludzie zajeci dadza sobie rade, duzo czasu to nie zajmuje, a ile wspomnien język z oczkiem
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MagicWedding
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Kwi 2008
Posty: 2

PostWysłany: Nie 6 Kwi 2008, 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

magdaberbec napisał:
ile kosztują usługi konsultantów ślubnych?



Wszystko zależy od tego na jaką formę współpracy się zdecydujecie. Usługi konsultanta nie oznaczają od razu kompleksowej organizacji. Może to być przenegocjowanie Waszego kosztorysu lub przygotowanie kosztorysu Waszej uroczystości oraz podanie podwykonawców.

Niestety nie mogę zgodzić się z opinią, że się nie opłaca - zwłaszcza, jeżeli mówi to ktoś, kto nigdy z takiej usługi nie korzystał. Wynajęcie konsultanta ślubnego pozwala na obniżenie kosztów ( nawet do 10 tys) i uniknięcia niepotrzebnych nerów czy narażenie siebie na nie uczciwych podwykonawców. Chyba żadna z nas nie chciałaby aby kierowca spóźnił się na ślub czy nasz wymarzony biały Royce Rolls okazał się czarnym BMW - a niestety takie rzeczy się zdarzają.

Ponieważ dla mojej firmy jest to kolejna z wielu cudownych imprez, podwykonawcy oferują spore zniżki licząc na to, że będę korzystała z ich usług. To się oplaca mnie - mam konkurencyjne do rynkowych ceny więc mam co zaoferować, opłaca się podwykonawcą - ponieważ wiedzą, że wrócę do nich z kolejnym klientem i opłaca się Młodej Parze -poniewaz zaoszczędzają pieniążki, czas, nerwy i nic nie zakłóca ich dnia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Pią 11 Kwi 2008, 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest to i racja ale ja zdania i tak nie zmienie - wiem ze aluzja co do tego ze nie oplaca sie i ze jest to zdanie osoby ktora z tego nie korzystala - jest do mnie, nadal uwazam ze sie nie oplaca i nie mowie tu o kwestiach finansowych..

slub jest raz w zyciu i przykro by mi bylo, mimo tego ze to wygodne - oddac przygotowania w czyjeś ręce.. wiem ile czasu zajeło mi szukanie sali, DJa, i innych ważnych rzeczy i jaką przyjemność czułam przy podpisywaniu umów i jaką satysfakcję że to ta osoba, że super że sie udało znaleźć.. i PODKREŚLAM to jest MOJE zdanie, że nie opłaca sie, bo podwykonawcy mają niższe ceny, ale tez muszą na tym zarobić..
i nieraz wskazana osoba okazuje sie dużo droższa niż osoba która samodzielnie ogłasza sie w internecie, nie ma żadnej spółki bo zarabia sobie na zycie swoją pracą i niestać jej na reklamę większą..

tak znalazłam swojego Dj i wiem, że mimo tego że ma dużo referencji i lat pracy w zawodzie za sobą - nie wchodzi w takie współprace..
więc każdy medal ma dwie strony...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa Bielecka
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Kwi 2008
Posty: 3

PostWysłany: Sob 12 Kwi 2008, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy jest inny i ma inne poglądy na ten temat. Jednak chciałabym zaznaczyć, że skorzystanie z usług konsultanta ślubnego nie oznacza odebrania przyjemności z organizacji własnego ślubu. Konsultant zaoszczędzi Tobie czas ślęczenia w internecie i szukania dobrych i atrakcyjnych ofert. Dostaniesz te oferty i na spokojnie z partnerem wieczorkiem przy kominku możecie sobie je przejżeć i się zastanowić uśmiech
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MagicWedding
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Kwi 2008
Posty: 2

PostWysłany: Sob 12 Kwi 2008, 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Racja.
Konsultant ślubny ma sprawdzonych podwykonawców, którzy nie spowodują niczego co mogło by zepsuć ci tą chwilę.
Wiele razy byłam świadkiem jak na weselach ( jeszcze jako osoba postronna) upijała się kapela, prowadzący za dużo mówił o seksie a autobus, który miał zabrać gości po ceremoni spóźnił się 45 minut.
Każdy jednak ma prawo mieć swoje zdanie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Nie 13 Kwi 2008, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

macie rację i kłócić się nie będę uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
becia
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Kwi 2008
Posty: 352
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie 13 Kwi 2008, 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam okazję wczoraj rozmawiać z konsultantem ślubnym. Na pewno jest to fajne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na organizację wesela i też dla takich, które chcą zrobić coś niestandardowego. Pan opowiadał akurat o parze, która robiła wesele na polanie leśnej uśmiech Poza tym, nie upierał się, że koniecznie trzeba skorzystać z jego usług przy organizacji wszystkiego, ale np jak zostanie już bardzo mało czasu, a zabraknie nam czegoś, to oni są w stanie to zorganizować.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pon 14 Kwi 2008, 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o i to jest profesjonalne podejście do swojego zawodu!wykrzyknik rozumiem że pary mogą nie mieć czasu na organizowanie wesela i ok, ale...nie zazdroszczę Wink przygotowania to zbyt fajna sprawa. więc jeśli ktoś wynajmuje konsultanta ślubnego to niech w miarę możliwości zostawi też coś z przygotowań dla siebie. to naprawdę daje mnóstwo satysfakcji.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
becia
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Kwi 2008
Posty: 352
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon 14 Kwi 2008, 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak naprawdę to mimo wszystko dość dużo z przygotowań zostaje dla młodych. Konsultant po prostu podaje listę paru np kapel, dj, sal weselnych i spośród kilku i tak samemu trzeba wybrać jedną. W zasadzie czas oszczędza się tylko na szukaniu w internecie, ogłoszeniach czy wypytywaniu znajomych.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jola Darska
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 25
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 13 Maj 2008, 1:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,
przeglądam trochę fory ślubne i spostrzegam wielkie zagubienie Panien Młodych. Chciałyby, żeby ich ślub był niepowtarzalny, radzą się nawzajem odnośnie sukien, uczesania, dodatków, bukietu itd. Doradztwo jest różne, bo zapewne są na forach profesjonaliści i próbują podpowiadać mądrze, ale jest chaos podpowiedzi od osób, które sądzą według siebie. A przecież każdy człowiek jest inny. Potrzebuje innego stroju, ma indywidualny charakter, zróżnicowane upodobania, oczekiwania - potrzebuje innej oprawy.
Kierujemy się tym, co nam się podoba na rzut oka, a niejednokrotnie nie jest to rozwiązanie dla nas. Konsultanci szukają optymalnych rozwiązań, by Państwo Młodzi pięknie wyglądali, swobodnie się czuli, pomagają stworzyć wspaniałą aurę i nastrój ogólnej dobrej biesiady weselnej.

Suknia Młodej w stylu hiszpańskim, bukiet kaskada w kształcie odwróconej kropli w stylu angielskim, auto do ślubu (piękne !) z lat dwudziestych poprzedniego stulecia, kościółek drewniany, sala weselna new design szkło i aluminium ...
Oczywiście przejaskrawiam, wszystko takie wyszukane i oryginalne ...
No i co z tego? Misz-masz.

Pozdrawiam - Jola D.

PS. Mam nadzieję, że nikogo nie urażam takimi wypowiedziami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group