Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pielęgnacja twarzy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 56, 57, 58  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Angunn
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 259
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sro 28 Sty 2009, 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ladysunshine ja juz mam super opracowaną pielęgnację twarzy, tonik, peeling enzymatyczny,kremy itd. ale w takim wypadku musiałabym nacierać tym całe ciało, dlatego to leczenie retinoidami to już ostateczność. Broniłam się przed nim już dobrych parę lat, ale teraz niestety muszę się zdecydować..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Sro 28 Sty 2009, 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurcze, nie myślałam, że aż tak. W takim razie mocno trzymam za Ciebie kciuki Angunn. Będzie dobrze. język Powodzenia i nie łam się.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angunn
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 259
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sro 28 Sty 2009, 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wink dzięki, ja też mam nadzieję, że efekty niedługo będą widoczne uśmiech, no i nie zaszkodzi mi to za bardzo.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LuterAnka
Gość





PostWysłany: Sro 28 Sty 2009, 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angunn, powodzenia w walce z tym okropieństwem!!

A o Tetralysalu już też się w internecie naczytałam. Wg opinii powinnam po tygodniu kuracji być pryszczata, łysa i ślepa. Mam nadzieję, że jednak tak to na mnie nie podziała. Na razie drugi dzień i brak jakichkolwiek zmian, nie ma ani poprawy ani pogorszenia.
Powrót do góry
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sro 28 Sty 2009, 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam za sobą leczenie retinoidami. Efekt super ale jak pisałam wcześniej sama sobie niechcący przedawkowałam leki.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Sro 28 Sty 2009, 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no niestety tak to jest z tymi lekami i kosmetykami ze łatwo przesadzić.

Ja tak się załatwiłam produktami Vichy Normaderm,początkowo efekty były świetnie więc stosowałam je cały czas pare razy dziennie i tak przez ponad rok i z dnia na dzień tylko się pogarszało.Skóra była podrazniona,przesuszona,a syfów tylko przybywało.Leki jak juz pisałam wcześniej też tylko to pogarszały.No i wcześniej solarium-jak przestałam chodzić to wszystko wróciło ze zdwojoną siłą.ale człowiek uczy się na błedach.

teraz też cery idealnej nie mam,ale już nie przesadzam,na siłe nie staram się jej wyleczyć w 5 minut,i niczego nie stosuję na własną rękę.

teraz to najgorzej mam z bliznami,za nic na świecie nie chcą zniknąć.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sro 28 Sty 2009, 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam teraz dobrą kurację dermatologiczną-ciążę Very Happy zapewniam że skóra się pięknie goi przez te 9 miesięcy. mogłoby już tak zostać...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Czw 29 Sty 2009, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

magdaberbec to chyba chłopca urodzisz. Bo podobno dziewczynka "wyciąga" z mamy urodę. Wink
Ja właśnie też mam okrutny problem z bliznami. One to mi nie chcą już tak łatwo zejść. A czasem po prostu odnawiają mi się syfki w tych samych miejscach. Koszmar. Confused
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PrettyBride
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 22

PostWysłany: Wto 24 Lut 2009, 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heyka dziewczyny moge dac wam profesjonalna rade:) wazne zeby przed slubem dobrze sie wyspac choc latwiej powiedziec niz zrobic jak glowa pelna mysli dobrze nalozyc odpowiednia maseczke nawilzajaca na wieczor wklepac krem nawilzajacy na noc a na dzien samego slubu polecam idealnie kryjacy makijaz ktory utrzyma sie pprzez caly dzien no i wesele:) jesli mialybyscie pytania to zapraszam piszcie jestem makijazystka i wykonuje makijaze slubne wiec dobrze wiem jak korygowac niedoskonalosci i sprawic by w tym dniu kazda kobieta wygladala slicznie:))
_________________
Optymistyczna sliczna wizazystka:))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Wto 24 Lut 2009, 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja dopiero od niedawna przekonałam się jak ważne jest nawilżanie. bardzo długo stosowałam raczej matujące kosmetyki a jednak problemy z cerą nadal miałam. dopiero jak przerzuciłam się na nawilżanie to skóra zareagowała inaczej i myślę że nawet jej się to spodobało Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 56, 57, 58  Następny
Strona 5 z 58

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group