Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pielęgnacja twarzy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 56, 57, 58  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Wto 27 Sty 2009, 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kiedyś brałam antybiotyk przez ponad pół roku, ale nie przyniósł tak dobrego skutku, jak teraz ten tonik, kremik i peeling. Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LuterAnka
Gość





PostWysłany: Wto 27 Sty 2009, 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie wiem, ja dopiero zaczyam kurację i już się boję, bo jak przeczytałam na internecie wypowiedzi osób, które zażywały ten antybiotyk to koszmar!wykrzyknik A w ogóle to wszystko takie drogie. Ponad 150 zł na te specyfiki poszło. A najdroższy jest ten żel 39,99 zł/15g Shocked Rolling Eyes
Powrót do góry
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Wto 27 Sty 2009, 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety teraz przemysł farmaceutyczny kwitnie. I właśnie najdroższe leki zapisują tacy specjaliści. Bo mają prowizję od zapisywania takich, czy innych leków. Już się o tym przekonałam.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Wto 27 Sty 2009, 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuję zapytać farmaceutę o tańszy zamiennik, jak ma tą samą recepturę to bez problemu wyda na tą samą receptę oczko a prawie każdy drogi lek ma tańszy zamiennik oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Sro 28 Sty 2009, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O tym, to nie pomyślałam. język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angunn
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 259
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sro 28 Sty 2009, 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niestety będę musiała przejść o wiele silniejszą kurację niż ta antybiotykowa. Ostatnio (chyba też przez silny stres) nasiliły mi się kłopoty z cerą, dawno tak już nie było... A antybiotyki, maści i inne- przetestowałam wszystkie możliwe. Przez te lata nic na dłuższą metę nie pomogło...mimo tego, że sama znam się trochę na dermatologii (z racji ukończonych studiów) i kosmetologii z zamiłowania uśmiech No cóż, trzeba bedzie wytoczyć cięższa działa, mam nadzieję, że do ślubu dam radę.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Sro 28 Sty 2009, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dasz radę i będziesz na ślubie śliczna.
A tak na marginesie, to o tej pory myślałam, że tylko ja mam takie kłopoty...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angunn
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 259
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sro 28 Sty 2009, 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ladysunshine dzięki! Wolę dokładnie nie opisywać, co w tej chwili dzieje się z moją cerą, ale b.wierzę, że wszystko się ładnie zagoi do ślubu i może wreszcie po tylu latach skończą się moje kłopoty. Boję się tylko skutków ubocznych brania tych leków, bo to nie zwykłe antybiotyki a reinoidy, no i znów powrót do tabletek antykoncepcyjnych...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Sro 28 Sty 2009, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powiem Wam szczerze ze bralam kiedys TETRALYSAL i nigdy więcej.Skutek był odwrotny,a w dodatku zawszejak go zaczynałam brac to od razu inne choroby mi przyplątywały.Odstawiłam go ,potem znowu zaczynałam brac i tosamo.ale wiadomo-kazdy organizm reaguje na co innego.ten poprostu bylzle dobrany dla mnie.mam nadzieje ze Wam pomoze Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Sro 28 Sty 2009, 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może spróbuj jeszcze tonikiem oczyszczać i nakładać jakiś tylko nawilżający krem. Bo ja też pochłaniałam tony tabletek, które w ogóle nie pomagały, a taki prosty sposób plus peeling pomogło jak nie wiem...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 56, 57, 58  Następny
Strona 4 z 58

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group