Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ślub Cywilny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
EwaK
guru
guru


Dołączył: 09 Lis 2012
Posty: 2816
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Sob 23 Mar 2013, 23:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O matko Shocked Zaczęłam denerwować się z lekka jak zobaczyłam wasze wpisy. My idziemy w poniedziałek zapisać się do USC. Wczesniej byliśmy dwa razy to nas kierowniczka z uśmiechem na twarzy pogoniła. Udało nam się jedynie ubłagać aby wpisała datę i godzine ołówkiem, ale czy tak zostanie to nie wiem.Pół roku do daty ślubu minęło w czwartek to chyba przez ten czas nikt hurtowo sie na ten termin nie wpisał Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Noir
maniak
maniak


Dołączył: 03 Lis 2012
Posty: 1669

PostWysłany: Nie 24 Mar 2013, 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EwaK widzisz, nas tez kierowniczka (ta sama Very Happy ) ponoc zapisala olowkiem. Ale jak bylismy zlozyc papiery, to w zeszycie, w ktorym nas wpisywala wpisani nie bylismy, a ona nie sprawdzila zadnego innego magicznego zeszytu, zeby sie upewnic, czy np. kogos nie ma tam juz na ta date/godzine wpisanego... Nie wierze w te ich wpisywanie olowkiem ;(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Nie 24 Mar 2013, 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nas ksiądz długopisem wpisywał na konkretną godzinę, a później się okazało, że na inną godzinę jakimś cudem jesteśmy zapisani Evil or Very Mad
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EwaK
guru
guru


Dołączył: 09 Lis 2012
Posty: 2816
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Wto 26 Mar 2013, 8:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Noir napisał:
EwaK widzisz, nas tez kierowniczka (ta sama Very Happy ) ponoc zapisala olowkiem. Ale jak bylismy zlozyc papiery, to w zeszycie, w ktorym nas wpisywala wpisani nie bylismy, a ona nie sprawdzila zadnego innego magicznego zeszytu, zeby sie upewnic, czy np. kogos nie ma tam juz na ta date/godzine wpisanego... Nie wierze w te ich wpisywanie olowkiem ;(


Udało się zapisać na tą godzine co chcieliśmy. Kierowniczka miała nas ołówkiem zapisanych,na szczęście, bo zaraz po nas juz była para zapisana na 17-ą.Jak otwierała zeszyt to wstrzymywałam oddech hihi.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Noir
maniak
maniak


Dołączył: 03 Lis 2012
Posty: 1669

PostWysłany: Wto 26 Mar 2013, 9:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EwaK to super wesoły Nam tez sie udalo na godzine, na jaka chcielismy uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czerwony kotek
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 567
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Wto 2 Kwi 2013, 8:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- tu za 431 dni przyrzekniemy sobie miłość po grób...

w święta oglądałam stare zdjęcia sal ślubów w Słubicach, a miałam porównanie sprzed 19 i 28 lat do tego co powyżej...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Czw 4 Kwi 2013, 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czerwony kotek napisał:
- tu za 431 dni przyrzekniemy sobie miłość po grób...

w święta oglądałam stare zdjęcia sal ślubów w Słubicach, a miałam porównanie sprzed 19 i 28 lat do tego co powyżej...

To już nie USC w Zielonej Górze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czerwony kotek
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 567
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Czw 4 Kwi 2013, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie, ostatecznie w Słubicach, wyjdzie nam taniej Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czerwony kotek
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 567
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Pon 8 Kwi 2013, 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a w USC Zielonej Górze to z moim narzeczonym byłam w sobotę na ślubie koleżanki z partii... cały czas myślałam jak to u nas będzie wyglądało, mało się tam nie popłakałam...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celina
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 6
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pon 7 Paź 2013, 7:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, potrzebuję rady. Zastanawiamy się z narzeczonym nad ślubem, cywilnym. Wprawdzie wpierw rozważaliśmy konkordatowy, jednak koszta związane z weselem i samą ceremonią są znaczne, a mi na weselu właściwie nie zależy. Poza tym gośćmi w kościele jesteśmy rzadkimi i niekoniecznie chcemy w tej chwili udawać, że ślub w kościele jest szczytem naszych marzeń. Pomijając te wszelkie rozterki, mam problem - jaką sukienkę wybrać. Nie chciałabym rezygnować z białej sukienki - nie wiem kiedy i czy w ogóle zdecydujemy się na ślub kościelny - ale wiem, że na ślubie cywilnym nie są częste. Jakie Wy miałyście sukienki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 6 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group