Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ślub Cywilny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Emila
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Sie 2011
Posty: 2
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro 26 Gru 2012, 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urzędnik tez człowiek i pracuje w określonych godzinach. Jak może udzielić ślubu o 18? Kiedy i urząd zamknięty i godziny pracy minęły....Ja także uważam, że 15 to fajna pora na ślub, jeśli komuś z gości zależy - zwolni się z pracy lub weźmie wolne i będzie obecny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Nie 30 Gru 2012, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Emila napisał:
Urzędnik tez człowiek i pracuje w określonych godzinach. Jak może udzielić ślubu o 18? Kiedy i urząd zamknięty i godziny pracy minęły....Ja także uważam, że 15 to fajna pora na ślub, jeśli komuś z gości zależy - zwolni się z pracy lub weźmie wolne i będzie obecny.

Jednak nie zawsze leży to w kwestii gościa i "jak zależy to weźmie wolne", bo wolnego może nie dostać, co dotyczyć może właściwie każdego dnia i godziny uśmiech
"Zwolni się z pracy" to chyba w sensie, urwania się kilka godzin przed końcem pracy w danym dniu? oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czerwony kotek
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 567
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Wto 1 Sty 2013, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas wchodzi w grę wczesna godzina, przed 15tą, najlepiej koło 12tej... zdecydowaliśmy że nie będzie tradycyjnego wesela - całonocnej zabawy a uroczysty obiad, może kolacja w jakiejś klubokawiarni/restauracji
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sonbenim
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Wrz 2012
Posty: 50
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Sro 2 Sty 2013, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Emila napisał:
Urzędnik tez człowiek i pracuje w określonych godzinach. Jak może udzielić ślubu o 18? Kiedy i urząd zamknięty i godziny pracy minęły....Ja także uważam, że 15 to fajna pora na ślub, jeśli komuś z gości zależy - zwolni się z pracy lub weźmie wolne i będzie obecny.



Ja to rozumiem, że urzędnicy też mają swoje godz. pracy. Chodzi mi o to jak już wcześniej pisałam, że w Szczecinie udzielają ślubów później niż po godzinie 16:30 - i tak jak wcześniej równiez pisałam koleżanką była na godz 17:00 w piątek w USC na ślubie.

Nie wszyscy goście będą mogli/chcieli wziąć wolne:) Dlatego uważam, że godzina jest ujowa:) Co zrobić..., już mi lżej, że sobie ponarzekałam bo nic z tym nie zrobięuśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czerwony kotek
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 567
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Wto 26 Lut 2013, 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

już zdążyłam zmienić zdanie co do godziny - niech się dzieje co chce...

a okolica sali ślubów USC w Zielonej Górze piękna, na starówce, być może ktoś będzie dokarmiał wtedy gołębie, zawsze tak jest do jesieni... mmm... <rozmarzona> Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madziab9
maniak
maniak


Dołączył: 06 Wrz 2012
Posty: 1091

PostWysłany: Nie 10 Mar 2013, 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My w piątek podpisaliśmy papiery na ślub cywilny na koniec sierpnia, no i tez na godzinę 15. Wprawdzie urząd udziela slubów do godziny 18, ale wszystkie pozniejsze godziny były już zajęte....:/
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iwonaryki
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 79

PostWysłany: Sro 13 Mar 2013, 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My idziemy w maju ustalić datę i godzinę chcemy ślub cywilny w lipcu zawrzeć uśmiech
_________________
Synek 15.12.2004.r Córeczka 04.05.2011.r
Córeńka 20.05.2012.r .

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madziab9
maniak
maniak


Dołączył: 06 Wrz 2012
Posty: 1091

PostWysłany: Sro 13 Mar 2013, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a nie lepiej teraz? będziecie mieli większy wybór jeśli chodzi o godziny ślubu...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iwonaryki
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 79

PostWysłany: Sro 13 Mar 2013, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

madziab9 napisał:
a nie lepiej teraz? będziecie mieli większy wybór jeśli chodzi o godziny ślubu...



Teraz to nie za bardzo ja nie mam aktu skróconego urodzenia mój narzeczony też musi świeży mieć , a obydwoje musimy do USC pójść aby datę i godzinę ustalić ... my już zdecydowaliśmy że byśmy chcieli lipiec uśmiech
_________________
Synek 15.12.2004.r Córeczka 04.05.2011.r
Córeńka 20.05.2012.r .

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madziab9
maniak
maniak


Dołączył: 06 Wrz 2012
Posty: 1091

PostWysłany: Sro 13 Mar 2013, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tak. ale ja np byłam w ostatni piątek i najpóźniejsza godzina wolna to była 15:00- na prawie pół roku przed... Więc jesli organizujecie wesele i zalezy Wam na w miare rozsadnej godzinie to moze lepiej sie wczesniej wybrac. A odpis aktu urodzenia mozna zalatwic w 1 dzien, a jesli mieszkasz pozamiejscowoscia urodzenia to nawet przez internet i oni wysylaja do usc w miejscowosci, w ktorej mieszkasz...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 4 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group