Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

wspólne mieszkanie przed ślubem
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 67, 68, 69  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agata88
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 43
Skąd: Wielkopolska-Konin

PostWysłany: Sro 25 Lut 2009, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mieszkam ze zwoim chlopakiem juz 2,5 roku. Zavczelismiu mieszkac ze soba po pol roku bycia ze soba. Jestesmy ze soba 3 w sierpniu minie 4 a po 5 latach bedzioemy malzenstwem:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Nie 8 Mar 2009, 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my pomieszkujemy razem parę razy w tygodniu lol K. nie będzie się do mnie przeprowadzał, bo pracuje gdzie indziej i vice versa lol on remontuje nasze gniazdko, a ja się rozglądam za kupcem na moje mieszkanie lol a na razie ładnie się kłaniamy moim sąsiadom i podczas namiętnych nocy słyszymy czasem uciszające nas walenie w kaloryfer Exclamation Exclamation Exclamation buhaha lol lol lubię prowokować komentarze innych Wink Wink
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
elemelka
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Kwi 2009
Posty: 10
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Nie 26 Kwi 2009, 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my zamieszkaliśmy razem po 3,5 roku bycia razem, mieszkamy rok i niedawno się zręczylismy. dla mojej mamy to nie było łatwe, ale jakoś dała radę, na pewno jest jej lżej, że w końcu postanowiliśmy sformalizować związek Very Happy

wiadomo, że wszystko ma swoje wady i zalety, ja na początku bardzo się bałam i dziwnie się czułam gdy sie przeprowadziliśmy, ale teraz jest już ok Very Happy ale przez ten czas miałam wątpliwości czasami, czy dobrze zrobiłam mieszkając bez ślubu, to trochę rozleniwia facetów jeśli chodzi o plany na przyszłość bo przecież żyje się jak mąż i żona to po co to zmieniać skoro jest dobrze??ale w rozrachunku myślę, że to jednak dobrze jak się ludzie widzą w tej szarej codzienności, są ze sobaą w różnych sytuacjach. dla dziewczyny, która po ślubie (jeszcze te przygotowania, romantyczne wyobrażenia o dalszym życiu i całe to podekscytowanie)zamieszkuje z mężem(jeszcze sami, bez rodziców)to może być dość brutalne zderzenie z rzeczywistością Confused ale wiadomo, że wszystko zależy od ludzi:)
jeśli chodzi o sąsiadów to jakoś nie ma problemu Very Happy
aha, chciałabym wychodzić jednak od siebie z domu rodzinnego.
pozdrawiam:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Nie 26 Kwi 2009, 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mieszkamy razem już prawie 3lata, co do plotek to nawet jeśli jakieś krążą to do mnie nie docierają, moja Mama nie z tych plotkujących a co do dużych miast, to jak mieszkałam w warszawie to pół osiedla już wiedziało, że mieszkam z moim Ł zanim się wprowadziłam lol
Z rodzicami nie miałam problemów, oni byli ze sobą ponad 5lat zanim wzięli ślub i praktycznie 20h na dobę ze sobą spędzali ale moja Mama mówi, że jak zamieszkali razem bardzo dużo się zmieniło więc ona się cieszy, że my przed ślubem mieszkamy ze sobą no ale też z ulgą przyjęła informację o legalizacji związku Very Happy
A co do "wyjścia z domu" to ja się wyprowadziłam zaraz po skończeniu liceum więc nie było szans, żebym od rodziców do męża szła, zresztą trochę by mi głupio było gdybym dopiero mając 29lat z domu się wyprowadzała lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pon 27 Kwi 2009, 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
ale przez ten czas miałam wątpliwości czasami, czy dobrze zrobiłam mieszkając bez ślubu, to trochę rozleniwia facetów jeśli chodzi o plany na przyszłość bo przecież żyje się jak mąż i żona to po co to zmieniać skoro jest dobrze??

też się z takimi opiniami spotkałam... niektórzy naprawdę myślą "skoro już i tak żyjemy jak mąż z żoną to po co to zmieniaćpytajnik" i takie bla bla bla. nie tylko faceci mają taki myślenie, ale kobiety również. jak kto woli. jak komuś tak pasuje to niech się nie żeni uśmiech ja niemam wątliwości co do zamieszkania razem przed śłubem. nigdy ich nie miałam. Jacek się nie rozleniwi. dla niego kwestia ślubu jest nawet ważniejsza niż dla mnie, nawet jeśli śłub miałby nic nie zmienić uśmiech[/quote]
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Pon 27 Kwi 2009, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem takie poglądy są właściwe dla osób, które uważając że młodzi jak już zamieszkają ze sobą to tylko po to mieć sex bez ograniczeń lol
Mój ukochany się nie rozleniwił wręcz przeciwnie, edukacja trwa Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ola89
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 493
Skąd: Chatka z piernika ;]

PostWysłany: Pon 27 Kwi 2009, 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zamieszkam ze swoim P. tak już na mur beton pod koniec maja.
Jak na razie mieszkamy razem jak do Niego przyjeżdżam. Zazwyczaj są to 2 tygodnie. Jesteśmy w tym czasie w naszym przyszłym mieszkaniu. Sąsiedzi dziwni:/ Za ścianą pijak, u góry kobieta, która wie, o której wychodzę z mieszkania, kiedy wracam i czy sama, czy z P.
A najlepsze jest to, że któegoś dnia wychodziliśmy z klatki i Ona była za Nami. I Nas zaczepiła, zaczęła rozmowę i w pewnym momencie pyta Nas: Co robiliśmy w nocy Shocked . Mówimy,że spaliśmy. A Ona : Śniło mi się, że On Ci majteczki ściągał Shocked . Mówie Wam. Współczujcie mi sąsiadki. Będe z Nią miała przechlapane:/
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pon 27 Kwi 2009, 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shocked Shocked Shocked Shocked

ja bym sobie z nią tak pogadała, ze baba juz by się do mnie nie odezwała.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ola89
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 493
Skąd: Chatka z piernika ;]

PostWysłany: Pon 27 Kwi 2009, 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nam się akurat wtedy śpieszyło, więc wysłuchaliśmy, nie skomentowaliśmy. Potem jak już na spokojnie siedzieliśmy to się śmialiśmy, bo co innego można było zrobić. Przecież nad głupotą ludzką nie ma co rozpaczać, a raczej tylko się z niej śmiać.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pon 27 Kwi 2009, 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rozpaczać nie, ale taką babę to tylko rozerwać na strzepy... przecież to nienormalne Rolling Eyes ja bym swojego nie wyparzonego języka z chęcią użyła lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 67, 68, 69  Następny
Strona 22 z 69

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group