Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

wspólne mieszkanie przed ślubem
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 67, 68, 69  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 23 Sty 2009, 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"wiemy jakie to straszne" - jasssne. to takie wyświechtane powiedzonko Rolling Eyes

wiesz, ja do takich ludzi cierpliwości nie mam. powiedzą coś i sie nie zastanowią.... Evil or Very Mad
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
margeritta
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Gru 2008
Posty: 279
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob 24 Sty 2009, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

luciola86 - to straszne!wykrzyknik Ja na szczęście sąsiadów tu gdzie mieszkam nie za bardzo znam - mieszkamy tu niedłguo. Ale w moim rodzinnym mieście też nie jedna plotkę o sobie słyszałam. Myślę że to dlatego że mnie nie było i ci co plotkowali, a z reguły były to osoby z którymi nie miałam dobrych relacji - chcąc przekazac jakąś wiadomość przekazywały wymyślona przez siebie no i nieprawdziwą.

Powiem Wam że kiedyś, jak jeszcze mieszkałam w mojej małej rodzinnej miejscowości to się trochę plotkami przejmowąłam. Ale jak się wyprowadziłam to przestałam, pewnie dlatego że o nich nie wiedziałam, a jak juz się dowiadywałam to długo po tym jak zostały rozpowszechnione i wtedy ci plotkarze mieli juz nowe tematy do rozmów.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pon 26 Sty 2009, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziś spotkałam się z wujkiem z którym dawno rozmawiałam. okazało się że on wszystko o mnie wie. od razu się pytał kiedy mam termin porodu. wiedział że dopiero w wakacje wychodzę za mąż. nie wiedział tylko czy już skończyłam szkołę.
taaak dziewczyny, wszyscy wszystko wiedzą. ale nie zbulwersowałam się tym. w końcu to dobre wiadomości o mnie i niech się rozchodzą. aby tylko ludzie nie dodawali za dużo od siebie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 27 Sty 2009, 1:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak czytam te wasze historie to mi się włos na głowie jeży, ludzie to naprawdę chyba nic lepszego do roboty nie mają.
Ja w rodzinnej Łodzi już od dawna nie mieszkam, ale jak tam przyjeżdżam to zawsze sąsiadki się jakoś tak z politowaniem na mnie patrzą. Właściwie to dopiero się dowiedziałam teraz na święta dlaczego!wykrzyknik!
W wigilię rano zatrzymała mnie sąsiadka, złapała mnie za ręce i prawie ze łzami w oczach mówi. Pani A a ja tak strasznie pani życzę żeby się pani z tej bezpłodności wyleczyła, pieniądze nie dadzą szczęścia jak dziecka nie będzie. My to nawet z sąsiadkami na mszę dałyśmy, żeby pani Bóg pani dzieciątko zesłał. Az zaniemówiłam, tak się zastanawiam czy powinnam może w prasie osiedlowej ogłosić, że nie mam dzieci z wyboru czy po prostu pozwolić siebie żałować. Moja mam to już się śmieje, że bez przerwy jej ktoś współczuje z powodu takiej tragedii w rodzinie. Słów brakuje na takich ludzi. Moja rada puszczać sobie wszystko mimo uszu, szkoda zdrowia, żeby się denerwować takim gadaniem.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 27 Sty 2009, 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shocked żartujesz, prawda?? dziwne czasy, jak masz dziecko to psioczą (szczególnie jak jesteś bardzo młoda), jak nie masz to Cię żałują.... moim zdaniem to calkiem normalne, że pierwsze dziecko rodzi się po 30stce dopiero, a nie w wieku 20lat.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Wto 27 Sty 2009, 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no niezła historia. takie to są sąsiadki...wiedzą o nas więcej niż my same.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alysza
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 500

PostWysłany: Czw 12 Lut 2009, 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiedzą wiecej i chca się podzielić tą wiedzą z innymi Confused

Jestem z miskiem 7 lat i od jakichs 4 docierają do mnie informacje, że on się nie chce żenić, że po co ma się żenić skoro i tak ma dostep do wszystkiego ( Mad ), że sie nie szanuję itp.

Ale spływa to po mnie jak po kaczce, czyms muszą się zajmowac te stare baby... szkoda tylko, że rozrywki szukaja kosztem innych.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anjas17
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 631
Skąd: Tarnów/Doncaster

PostWysłany: Pią 13 Lut 2009, 1:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

k***a ludzie nie maja wlasnego zycia czy co?? Shocked Evil or Very Mad wlasnie to mnie najbardziej w Polsce wkurza, ze kazdego interesuje co dzieje sie w domu/mieszkaniu obok. Zamiast zajac sie wlasnym mezem pijakiem to do cudzych garow zagladaja a pozniej leza wszystkie do kosciola i wymieniaja informacje!!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alysza
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 500

PostWysłany: Pią 13 Lut 2009, 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myslę, że troszkę inaczej jest w dużym mieście, ludzie chyba bardziej zajmują się sobą niż sąsiadami.
Ja mieszkam w małej mieścinie, gdzie jedynym zajęciem starszych pań sąsiadek jest przesiadywanie na ławkach przed blokiem:( ile one krwi ludziom napsuly to aż się nie da opisac....
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
margeritta
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Gru 2008
Posty: 279
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 13 Lut 2009, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja się cieszę, że po przeprowadzce do Krakowa uwolnilam się od sąsiadek i ich plotkowania. Ponieważ mnie nie widzą to o mnie nie pamiętają i mają innych na językach. Ale powiem wam że jak tylko zjawiam się w moim rodzinnym mieście to od razu trafiam na owe języki - że przytyłam, że jeszcze panna, że jakiego to ona "ma chłopa" itp. Na szczęście nie muszę się z tym borykać przez dłuższy czas bo jak wyjeżdżam to o mnie sąsiadki i inni "życzliwi" szybko zapominają. Aż do następnego razu...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 67, 68, 69  Następny
Strona 21 z 69

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group