Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

wspólne mieszkanie przed ślubem
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 67, 68, 69  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pią 16 Sty 2009, 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie strasznie śmieszy jak ludzie sobie dopowiadają własne historyjki do swoich sąsiadów. jak widzę się z Darka babcią to się jej wypytuję czy słyszała o nas jakieś ciekawe ploty. już kilka razy podobno za mąż wychodziłam itp. w mojej okolicy to najbliższa sąsiadka roznosi ploty i dodaje coś od siebie ale mnie to wali i tak jak pisałam bardzo śmieszy.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Pią 16 Sty 2009, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według moich sąsiadek, to ja w ciąży byłam już 5 lat temu. I powiem Wam, że jak na 5 lat w ciąży, to się jeszcze całkiem nieźle trzymam. Very Happy I nic po mnie jeszcze nie widać... lol
Też mnie to wali, co kto o mnie myśli, czy mówi, ale za to moja mama ma zawsze z tym problemy. I potem na nas się to skupia, że ktoś coś mówi.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pią 16 Sty 2009, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i jeszcze nic nie widać?! no nie hi hi lol lol lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Be@tka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 892

PostWysłany: Pią 16 Sty 2009, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe ja tam lubię się pośmiać z tego co gadają o nas język A w ogóle to moja babcia zawsze zna wszystkie nowości więc jestem na bieżąco.
I tak już raz byłam w ciąży, raz się rozstaliśmy, raz zdradziłam Ł. z jego bratem jak on był w wojsku... Pewnie jeszcze o czyś zapomniałam. Teraz mnie to śmieszy ale jak o tym słyszałam na poczatku to nie było za fajnie. Na szczęście teraz jesteśmy u nas na wsi tylko gośćmi więc tyle ludzie nie gadaja
_________________

www.beatailukasz.pobieramysie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 16 Sty 2009, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też co i rusz słysze pogłoski, że niby w ciązy jestem. i tak odkąd się zaręczyłam. a jeszcze nawet razem nie mieszkamy lol u mnie na dzielnicy jest coś takiego, że jeśli zaręczasz się w młodym wieku (19/20lat) to pewnie 'się spodziewasz' Rolling Eyes ostatnio poszła w eter informacja, że mam kryzys w związku.... zastanawiałam sięskąd ludzie z którymi nie gadałam od jakieś czasu, nagle pytają czy u nas jest już ok czy się rozstajemy.... skąd w ogóle wiedzą, ze kłócę się z Jackiem..? a niedawno okazało się, że Jacek rozmawiał z moją koleżanką, coś jej wspomniał, a ona nie dość, że obsmarowałamnie przed nim to puściła info dalej, żeby wszyscy wiedzieli.... Mad
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Pią 16 Sty 2009, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie w okolicy, wśród znajomych jak słyszę, że ktoś w młodym wieku się zaręczył, bierze ślub to za każdym razem się właśnie okazuje, że to ze względu na ciążę... aktualnie to tylko ja jestem wyjątkiem. Więc niestety ludzie się przyzwyczaili po prostu, że to typowe, myślę że o nas też tak myśleli, ale już trochę czasu minęło, a brzuch nie urósł jakoś lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Pią 16 Sty 2009, 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale wiesz, zawsze jeszcze się możesz dowiedzieć za jakiś czas, że poroniłaś, albo usunęłaś... Bo różne różności wymyślają.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 16 Sty 2009, 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to byłoby przykre.... najlepsze jest to, że nie wiem jak u was, ale w moim przypadku jest tak, że niektórzy naprawdę myślą, ze to co się mówi to prawda..... o ile niezbyt mnie rusza, że 'jestem w ciąży' o tyle informacja, że niby poroniłam albo usunęłam wyprowadziłaby mnie z równowagi.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Pią 16 Sty 2009, 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, że to przykre, ale u nas, to się już nikt niczym, a zwłaszcza uczuciami "obgadywanego" nie przejmuje. I najczęściej to są te stare "cioty", które się obrażają, jak ktoś przez nieuwagę nie powie im "dzień dobry".
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
luciola86
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 201
Skąd: Zakliczyn

PostWysłany: Pią 23 Sty 2009, 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MissIndependent napisał:
to byłoby przykre.... najlepsze jest to, że nie wiem jak u was, ale w moim przypadku jest tak, że niektórzy naprawdę myślą, ze to co się mówi to prawda..... o ile niezbyt mnie rusza, że 'jestem w ciąży' o tyle informacja, że niby poroniłam albo usunęłam wyprowadziłaby mnie z równowagi.


Ja mialam wlasnie taka sytuacje, kiedys u mojej pani ginekolog spotkalam moja okolo 60 letnia sasiadke, i ona oczywiscie nie mogla przeciez pomyslec sobie ze mam badania kontrolne. Rozpowiadala ze jestem w ciazy, ze widziala mnie jak mi ginekolog usg robil i wogole. Pozniej jak minely 4 miesiace i nie bylo widac jakos tej ciazy ropowiadala ze poronilam. Jakos by to po mnie zlecialo, gdyby nie cignace sie kondolencje od ludzi spotykanych przypadkiem, a mieszkajacym niedaleko mnie. Moi znajomi wiedzieli ze nie bylam w ciazy, ale sasiedzi juz nie no i co chwile jakis sasiad mowil: bardzo mi przykro ze poronilas, wiemy jakie to straszne. A najgorsze bylo to ze jak im mowilam ze nie bylam wcale w ciazy to tylko kiwali wspolczujaco glowa i mowili ze nie musze ukrywac, kazdemu sie to moze zdazyc. Ja swoje a oni swoje. Do tej sasiadki juz sie od tej pory nie odzywam
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 67, 68, 69  Następny
Strona 20 z 69

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group