Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

wyprawka dla niemowlaka
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Maddika
bywalec
bywalec


Joined: 01 Oct 2021
Posts: 138

PostPosted: Mon 27 Feb 2023, 18:14    Post subject: Reply with quote

Tak, my właśnie też jesteśmy na Bebilonie, kupuję w doz bo tam najtaniej.
Back to top
View user's profile Send private message
jezyk
maniak
maniak


Joined: 12 Aug 2021
Posts: 1066

PostPosted: Tue 28 Feb 2023, 16:31    Post subject: Reply with quote

Nie ukrywam, że sama ostatnio zastanawiałam się, gdzie mogłabym znaleźć jakieś ciekawe kosmetyki dla mojego dziecka, jak np. balsam dla dzieci Koleżanka doradziła mi, że całkiem spory wybór tego typu produktów można znaleźć w ofercie tego sklepu e-kidsplanet.com i chyba zdecyduję się tam na małe zamówienie. Dajcie znać, czy wy kiedykolwiek tam coś kupowaliście.
Back to top
View user's profile Send private message
Pepi983
bywalec
bywalec


Joined: 26 Jun 2020
Posts: 214

PostPosted: Tue 4 Apr 2023, 10:39    Post subject: Reply with quote

Ja stoję właśnie przed wyborem wózka. Nie jest to łatwe. Poświęciłam na to mnóstwo czasu, a wciąż pojawiają się nowe wątpliwości. Największą pewność budzi we mnie Euro-Cart Flex. Wózek wydaje się być idealny na moje potrzeby. Co o nim myślicie?
Back to top
View user's profile Send private message
kamaika
kandydat
kandydat


Joined: 20 Feb 2022
Posts: 90

PostPosted: Sat 27 May 2023, 15:01    Post subject: Reply with quote

A właśnie słyszałam, że Bebilon w dozie jest stacjonarnie dostępny w dobrej cenie, promocja już chwilę trwa wiec chyba też się skuszę.
Back to top
View user's profile Send private message
Pepi983
bywalec
bywalec


Joined: 26 Jun 2020
Posts: 214

PostPosted: Sat 3 Jun 2023, 20:05    Post subject: Reply with quote

Wybór wózka jest istotny. Moją uwagę przykuł Riko Nesa. Wózek wygląda nowocześnie i w specyfikacji niczego mu nie brakuje. Moje oczekiwania spełnia w 100%, więc polecam
Back to top
View user's profile Send private message
aldegunda
gaduła
gaduła


Joined: 30 Jan 2021
Posts: 293

PostPosted: Fri 7 Jul 2023, 14:33    Post subject: Reply with quote

U mojego malucha był spory problem z ulewaniem. Nie mogliśmy znaleźć odpowiedniego mleka - aż trafiliśmy w końcu na Bebilon AR Expert. Kupujemy go zazwyczaj w aptekach DOZ. Polecam w takich sytuacjach, problemy się skończyły uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
aania992
gaduła
gaduła


Joined: 30 Jan 2018
Posts: 309

PostPosted: Sat 8 Jul 2023, 20:18    Post subject: Reply with quote

Wybierając wózek, w cale nie musisz ograniczać się do tych typowo wielofunkcyjnych. Dla mnie bardzo fajnym, ciekawym rozwiązaniem jest Euro-Cart Flex - spacerówka na każdy teren, odpowiednia już dla niemowląt uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
lenkaa
guru
guru


Joined: 15 Apr 2021
Posts: 3734

PostPosted: Wed 22 Nov 2023, 14:16    Post subject: Reply with quote

Jednym z świetnych sklepów gdzie znajdziecie takie produkty dla dzieci jak wózki, krzesełka do karmienia, łóżeczka, kojce i wiele więcej jest https://caretero.pl/
Back to top
View user's profile Send private message
mczay
maniak
maniak


Joined: 24 May 2018
Posts: 1099

PostPosted: Tue 12 Dec 2023, 16:35    Post subject: Reply with quote

Gdzie znaleźć butelki dla dzieci? Wiem, że na rynku jest dość duży wybór, co osobiście sprawia, że mam mały problem z wyborem, dlatego liczę na konkretne podpowiedzi. Butelki chciałabym zamówić na stronie https://sugilo.pl - Artykuły dla dzieci, niemowlęce - sklep dla niemowląt | Sugilo.pl.
Back to top
View user's profile Send private message
lenkaa
guru
guru


Joined: 15 Apr 2021
Posts: 3734

PostPosted: Fri 15 Dec 2023, 11:14    Post subject: Reply with quote

Bardzo bogaty asortyment jeśli chodzi o dzieci posiada jeden z rewelacyjnych sklepów https://caretero.pl/kategoria-produktu/krzeselka-do-karmienia/
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Page 8 of 9

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group