Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

A ile za DJ'-a ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
inessia85
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 271

PostWysłany: Sro 9 Wrz 2009, 9:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mamy zamówionego DJ za 1200zł impreza będzie od 15 do 5 rano. Ten Pan będzie prowadził również zabawy - taki DJ i Wodzirej w jednym Smile
Myślę, że to nie jest wysoka cena.
_________________
[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/eiktyx8dn65wz2yr.png[/img][/url]

[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2u6bd0mkfq7g6.png[/img][/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MKrazy2
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Kwi 2010
Posty: 2

PostWysłany: Czw 15 Kwi 2010, 0:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja za DJ płacę 50 zl od godziny czyli 600 zl za 14 godzin. DJ jest sprawdzony i pelni rowniez role wodzireja. Mysle ze z cena to mi sie naprawde udalo:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anka_ka
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Mar 2011
Posty: 11
Skąd: Łodź

PostWysłany: Pon 21 Mar 2011, 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1850 pln za DJ. w tym oczywiscie oplacony ZAiKS
_________________
Kiedy człowiek powiedzie wzrokiem po czystym nocnym niebie i wcześniej niż inni zauważy nową gwiazdę, serce rośnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
angel
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 28
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto 22 Mar 2011, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MKrazy2 rzeczywiście bardzo tanio udało ci się
_________________
Angel
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
angel
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 28
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto 22 Mar 2011, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anka_ka napisał:
1850 pln za DJ. w tym oczywiscie oplacony ZAiKS


a w lokalu nie płacą Zaiksu ? nie gra tam muzyka nawet z radia?
ciekawi mnie co proponuje DJ za taką kasę tj 1800 zł ?
_________________
Angel
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ark Seven
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 40
Skąd: Gorzów

PostWysłany: Wto 22 Mar 2011, 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MKrazy2 napisał:
Ja za DJ płacę 50 zl od godziny czyli 600 zl za 14 godzin. DJ jest sprawdzony i pelni rowniez role wodzireja. Mysle ze z cena to mi sie naprawde udalo:)

O tak udało Ci się Smile Pozwól że zgadnę.Prawie na pewno gość gra na czarno i ma lichutki sprzęt audio-wizualny.Czyt.(bieda z nędzą)Jeśli nie przeszkadza Tobie lub jest Ci to obojętne OK>Twoja sprawa.AngelCo może zaproponować dj za około 1800zł tak z grubsza wymienię:Sprzęt grający renomowany z wysokiej półki który minimalizuje ryzyko awarii.Dobre nagłośnienie co najmniej klasy semipro.Oświetlenie oparte o kilka urządzeń inteligentnych na źródłach wyładowczych,Tło oświetleniowe sali oparte o pixelbary lub pary.Konstrukcja stalowa lub aluminiowa.Wysokiej klasy płyn do hazera lub dymiarki np.I.fog.Wizualizację z projektora slajdów państwa młodych lub też zabawę Karaoke.Jakiś fajny laser lub kilka.Legalne nośniki jak i działalność.Dobrze by było abyś zapodała linka do jakiegoś taniego dja i będziemy punktować po kolei dlaczego taka a nie inna cena.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
angel
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 28
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto 22 Mar 2011, 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widzę, że podejrzanie znasz się na sprzęcie Djów, pewnie nim jesteś,
dla Twojej wiadomości - mnie nie interesują takie rzeczy jak rzutnik i slajdy, bo taki podsiadam i sama moge sobie pokaz zrobic a karaoke jest oklepane, dymu tez nie chce miec, bo będzie trochę starszych osób i pewnie im się to nie spodoba, moim zdaniem niektórym pomyliły się kluby z weselamidla mnie interesująca jest cena i to, że będzie muzyka która będzie bawiła moich Gości
Ponad to jakoś nie wyobrażam sobie w eleganckim lokalu jakiś laserów, bo jedno z drugim się gryzie
_________________
Angel
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
angel
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 28
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto 22 Mar 2011, 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ark Seven napisał:
MKrazy2 napisał:
Ja za DJ płacę 50 zl od godziny czyli 600 zl za 14 godzin. DJ jest sprawdzony i pelni rowniez role wodzireja. Mysle ze z cena to mi sie naprawde udalo:)

O tak udało Ci się Smile Pozwól że zgadnę.Prawie na pewno gość gra na czarno i ma lichutki sprzęt audio-wizualny.Czyt.(bieda z nędzą)Jeśli nie przeszkadza Tobie lub jest Ci to obojętne OK>Twoja sprawa.AngelCo może zaproponować dj za około 1800zł tak z grubsza wymienię:Sprzęt grający renomowany z wysokiej półki który minimalizuje ryzyko awarii.Dobre nagłośnienie co najmniej klasy semipro.Oświetlenie oparte o kilka urządzeń inteligentnych na źródłach wyładowczych,Tło oświetleniowe sali oparte o pixelbary lub pary.Konstrukcja stalowa lub aluminiowa.Wysokiej klasy płyn do hazera lub dymiarki np.I.fog.Wizualizację z projektora slajdów państwa młodych lub też zabawę Karaoke.Jakiś fajny laser lub kilka.Legalne nośniki jak i działalność.Dobrze by było abyś zapodała linka do jakiegoś taniego dja i będziemy punktować po kolei dlaczego taka a nie inna cena.


Mcrazy napisała, że ma sprawdzonego Dj, więc znaczy się, że się sprawdził i imreza z jego udziałem była udana, więc po co płacić za dużo, za coś co jest zbędne na weselu (czytaj - dymy, lasery i inne bajery?)
_________________
Angel
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ark Seven
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 40
Skąd: Gorzów

PostWysłany: Sro 23 Mar 2011, 2:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angel czy widziałaś abym reklamował na tym forum swoją osobę? Smile Widzę cienko pokaz slajdów wykonywany przez panią młodą na weselu z braku czasu.Karaoke może i jest oklepane ale jak się zacznie to prawie wszyscy drą gardła i mikrofonu nie można im zabrać.Laser to nie tylko "napierdzielawka" po oczach to również może być grafika.Masz widocznie złe doświadczenie z klubowymi dj.Zgadza się, klubowe granie i klimat oświetlenia na weselu? Nie z takim natężeniem i dynamiką.Co do dymu również miałaś gdzieś styczność z wielką chmurą taniego dymu :Dktóra udusiła kilku staruszków. Od takich rzeczy jest hazer który daje tylko mgiełkę ledwo zauważalną dla poprawy oświetlenia a nie duszenia gości.Stosują to na wybiegach modelek i lepszych eventach i nie widziałem aby się ktoś dusił Very Happy Niestety tani dj nie zaoferuje Ci tego.Na weselu raczej będzie pan kamerzysta który przeważnie potrzebuje dużo jasnego światła.Tanie efekty oświetleniowe oparte o ledy nie mają siły przebicia w takich warunkach i nie mogą konkurować z urządzeniami opartymi o źródła wyładowcze.Jeszcze raz wrócę do przytaczanego zdania Wink Taniego dja nie stać na kupno takich efektów jak ich utrzymania ponieważ mu mało płacisz i kwota 600zł wystarcza na przepicie a nie rozwój jego firmy i podnoszenie jakości jego występów :wink:Jeszcze nagłośnienie: temat rzeka:)) Cena za prawie friko nie bierze się z sufitu.Na mercedesa nie każdego będzie stać i nie każdy widzi różnicę pomiędzy "maluchem" a mercedesem ,dla takich jest oczywiście ta oferta taniego dj'a i nie będę nikogo z tej "racji"wyprowadzał.Prosiłem o linka.Cisza :-)Co do mojej zgadywanki Mcrazy najlepiej niech się sama wypowie być może się pomyliłem i dj gra na legalu i dobrym sprzęcie.Czasami trafiają się hobbyści Smile Również mile widziany link.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
angel
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 28
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro 23 Mar 2011, 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie bede ci podawac linka, bo na razie szukam zespolu a temat Dj tylko mnie interesuje z absurdalnego powodu: bo Dj biora tyle samo czasem co 2 osobowy zespol i dla mnie to jest absurd
Zreszta nie wykluczam u siebie poprawin i z racji rzeczowego podejscia do sprawy bede szukac na poprawiny TANIEGO Dj bez rzeczy o których mówisz bo po prostu na niejednym weselu byłam (parę znajomych już miało śluby)
i sorry ale jestem z Wrocławia we Wrocławiu parę klubów jest w centrum miasta i z Dj mam do czynienia co tydzień, a wierz mi jednego klubu ciagle nie odwiedzam
_________________
Angel
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 4 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group