Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pierwszy Taniec
Idź do strony 1, 2, 3 ... 189, 190, 191  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
duszyczka
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 30

PostWysłany: Pon 21 Kwi 2008, 14:50    Temat postu: Pierwszy Taniec Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny (i nieliczni, ale jakże mile widziani mężczyźni)!

Czy szykujecie coś niezwykłego na pierwszy taniec? Czy chodzicie na kursy? Czy to będzie uroczysty walc, czy może jakiś układ do "waszej" piosenki? czy zupełny spontan? Czy coś zaskakującego, śmiesznego?

Ja dopiero ściągnęłam gips, więc nasz planowany kurs tańca znacznie się przesunął. "Nasza" piosenka (pierwsze spotkanie, pierwszy taniec, pierwszy pocałunek i... jeszcze cośVery Happy) to "I've had time of my life" z Dirty Dancing. Ale średnio się to nadaje na pierwszy taniec. Trochę za szybkie (jak na moją suknięwesoły... Myślimy też o tańcu z wygłupami... Ale z drugiej strony to przecież pierwszy wspólny taniec małżonków, może lepiej, żeby atmosfera była podniosła i uroczysta?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pon 21 Kwi 2008, 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my planujemy w jesieni zapisać się na kurs tańca. a nad pierwszą piosenką nadal się zastanawiamy. mamy teraz trzy do wyboru. na pewno będą wszystkie trzy tylko która ma być tą pierwszą...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lenka
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 3

PostWysłany: Pon 21 Kwi 2008, 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy heja jeżeli chodzi o kursy tańca - nie polecam, wychodzi to bardzo sztucznie i zamiast wirowac w objęciach męża myslisz tylko o tym, żeby się nie pomylic.My nie chodziliśmy na żadne kursy i wypadło super:))
jeżeli chodzi o piosenkę przesłuchaj sobie zespół Kindla - z kimś takim jak ty; gwarantuje, że wszyscy się będą przy niej bawic razem z Wami Very Happy
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
duszyczka
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 30

PostWysłany: Pon 21 Kwi 2008, 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie wiem, że to często bardzo sztucznie wypada. Mi nie chodzi o konkretny układ, tylko ogólnie o kroki walca itp... Albo żeby właśnie wymyślić coś, co MA wyglądać sztucznie i śmiesznie. Dużo jest takich filmików na youtube itp. Np. zacząć wolną, romantyczną piosenką bez żadnego układu, przerwać ją na jakieś wygłupy z mężem, żeby rozruszać też gości, a potem wrócić do tej romantycznej... Nie wiem, muszę się zastanowić. My - a zwłaszcza mój M. - jest osobą lubiącą się wygłupiać, więc taki poważny taniec nie oddawałby naszego sposobu bycia. Z drugiej strony to jednak podniosła chwila... Ale w sumie podniosłe chwile są w kościele, może więc warto na weselu się powygłupiać... uśmiech Jakie są wasze opinie?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pon 21 Kwi 2008, 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jestem romantyczką więc pierwszy taniec zatańczę na spokojnie, tylko z mężem
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Pon 21 Kwi 2008, 20:53    Temat postu: Re: Pierwszy Taniec Odpowiedz z cytatem

duszyczka napisał:
"Nasza" piosenka (pierwsze spotkanie, pierwszy taniec, pierwszy pocałunek i... jeszcze cośVery Happy) to "I've had time of my life" z Dirty Dancing. Ale średnio się to nadaje na pierwszy taniec. Trochę za szybkie (jak na moją suknięwesoły... Myślimy też o tańcu z wygłupami...


jeśli ta piosenka jest za szybka, to jak chcecie się wygłupiać? język
my tą piosenkę wybraliśmy i zmiksowaliśmy z innymi piosenkami, chcemy zrobić małe "show"..

ale apropo pierwszego tańca - w innym temacie chyba zabawa do białego rana-jest taki temat..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
duszyczka
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 30

PostWysłany: Wto 22 Kwi 2008, 9:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no, właśnie o to chodzi, że ta z Dirty Dancing jest za szybka na "wolny" taniec, a za wolna na totalne wygłupy. Ale chyba w końcu się zdecydujemy na "show", taka jak Ty, dianicho. Muzykę już wstępnie wybraliśmy (kilka utworów) ale jak to wyjdzie - dam wam znać za 4 miesiące Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Wto 22 Kwi 2008, 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oki uśmiech ja dopiero za rok przetestuje - wiec koniecznie daj znac język
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
irysek
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Kwi 2008
Posty: 40

PostWysłany: Pią 25 Kwi 2008, 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bylam na weselu gdzie para mloda chodzila na kurs i tak nie bylo widac efekt bo z przejecie mylily im sie kroki, wiec u nas bedzie spontan język
a co do piosenki to jeszcze nie wybrana- mamy jeszcze rok język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Nie 27 Kwi 2008, 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nauka tańca przyda się nie tylko na własny ślub.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 189, 190, 191  Następny
Strona 1 z 191

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group