Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

związek na odległość
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eedytka
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 192

PostWysłany: Pon 23 Mar 2009, 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja z moim p. spotykamy się codziennie od 5 lat. Nie wyobrazam sobie sytuacji ze jego przy mnie nie ma albo ze bede zyc swiadomoscia ze go nie zobacze przez jakis czas. dla mnie to koszmar. ja moge z nim byc 24 godziny na dobe. najbardziej mnie boli to ze nie mozemy chodzic spac razem. ale i tak kaldziemy sie i spimy do 2-3 w nocy razem.. a potem wyganiam go do domciu bo by mie rodzice chyba rozdarli jakby go zobaczyli ze mna. a mieszkay do siebie jakies 10 min drogi piechota smutny ajc to boli
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eedytka
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 192

PostWysłany: Pon 23 Mar 2009, 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja z moim p. spotykamy się codziennie od 5 lat. Nie wyobrazam sobie sytuacji ze jego przy mnie nie ma albo ze bede zyc swiadomoscia ze go nie zobacze przez jakis czas. dla mnie to koszmar. ja moge z nim byc 24 godziny na dobe. najbardziej mnie boli to ze nie mozemy chodzic spac razem. ale i tak kaldziemy sie i spimy do 2-3 w nocy razem.. a potem wyganiam go do domciu bo by mie rodzice chyba rozdarli jakby go zobaczyli ze mna. a mieszkay do siebie jakies 10 min drogi piechota smutny ajc to boli
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
betty22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 667
Skąd: woj.opolskie

PostWysłany: Wto 24 Mar 2009, 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

24h na dobe razem to nie dla nas! kazdy z nas potrzebuje troche czasu dla siebie, czasu na swoje pasje i wogule. Nienawidze np. sytuacji gdy ja mam sesje i musze sie uczyc a on przesiaduje u mnie, nawet jesli siedzi sobie cichutko, nieumiem sie skupic i mam wyrzuty sumienia ze niezajmuje sie nim!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Be@tka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 892

PostWysłany: Wto 24 Mar 2009, 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mieszkamy razem, ale tez sobie nie wyobrażam 24h razem. Każdy ma czas na to co lubi, lub to co musi zrobić. Ja się dużo uczę - studia kurs itd, on pracuje a po pracy relaksuje się przy kompie język Nie wyobrażam sobie np. że ja miałabym się uczyć a on siedziałby obok, bo bym się skupić nie umiała...
_________________

www.beatailukasz.pobieramysie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Sro 25 Mar 2009, 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłam w kilku związkach na odległości i wszystkie się rozleciały, to fajne na krótką metę bo takie co week-endowe wakacje a jak zaczęły się problemy to nie umieliśmy sobie poradzić.
Teraz mieszkam z moim ukochanym...serce zwyciężyło rzuciłam wszystko i przyjechałam z nim do anglii, ma to minusy bo chyba przez to nie skończę studiów ale i tak nie żałuję bo kiedy wyjechał na 3miesiące to był najgorszy czas dla mnie.
Mimo, że jesteśmy ze sobą 3lata potrafimy przebywać ze sobą 24H oboje uwielbiamy ten czas gdy możemy sobie na to pozwolić Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Botica
maniak
maniak


Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 1108
Skąd: Brzeszcze

PostWysłany: Sro 25 Mar 2009, 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z M. żyjemy w związku na odległość...Mieszkaliśmy ze sobą przez półtora roku, bo tak jak Ty Caliope rzuciłam wszystko i pojechałam z nim do Irlandii. Niestety musiałam wrócić ze względu na sytuacje rodzinną. Na początku było nam ciężko,ale ale tak jak w pewnej piosence:
"Tu chodzi o to by od siebie
nie upaść za daleko
Kiedy długo drugie
nie widzi pierwszego
Bo gdy siedzi człek samemu
z czarnymi myślami
Człowiek rzuca słuchawkami"
oboje rzucilismy się w wir obowiązków. Ja postanowiłam skończyć szkołę którą kiedyś zaczełam znalazłam pracę. Nie miałam czasu użalać się nad naszym losem, on tez nie. Raz było lep[iej a raz gorzej i nadal tak jest, ale walczymy, bo wiemy że jest o co ... Czasami gdy oboje mamy kryzys potrafimy dzwonić do siebie codziennie i wisieć na telefonie po 2 godziny. Pociesza nas tylko to, że wkrótce się to skończy i już będziemy razem.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Czw 26 Mar 2009, 0:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Botica życzę wytrwałości ale skoro dobrnęliście tak daleko to na pewno będzie dobrze Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Botica
maniak
maniak


Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 1108
Skąd: Brzeszcze

PostWysłany: Czw 26 Mar 2009, 9:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, że bedzie dobrze Caliope8 oczko
Teraz to już nic nie jest w stanie nas rozdzielić uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ola89
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 493
Skąd: Chatka z piernika ;]

PostWysłany: Czw 26 Mar 2009, 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również jestem w związku na odległość. Mamy do siebie 400 km. I tak od dwóch lat. Wraz z kolejnym miesiącem odlicza się dni do spotkania.
Miłość na odległość jest trudna i nie ma co ukrywać. U mnie jeszcze 2 dni temu było nie najlepiej, dziś już troszkę się poprawiło, a jutro Skarb przyjeżdża, żebyśmy szczerze porozmawiali. Na szczęście jeszcze tylko kwiecień i maj i będziemy razem mieszkaćuśmiech Nie mogę się doczekać. Oczywiście, nie mówię, że gdy zamieszkamy razem, to nie będzie problemów, bo one zawsze będą, ale łatwiej będzie się je rozwiązywać będąc koło siebie a nie przez gg, Skypa czy sms'y.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Czw 26 Mar 2009, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja sie nie nadaje do czegos takiego.Nie zdecydowalabym sie na zwiazek na odleglosc bo to nie spelnia moich oczekiwan.Nie musze spedzac z moja druga polowka 24/7 ale odleglosc pareset kilometrow to nie dla mnie.Nie na dlugi okrs czasu.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 6 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group