Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

związek na odległość
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon 1 Lis 2010, 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

damo wiesz że masz rację
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
agnesi
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 259
Skąd: z daaaleka

PostWysłany: Wto 14 Gru 2010, 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie i mojego T dzieli prawie 100km jesteśmy razem prawie 4 lata na początku przez ponad pół roku widywaliśmy sie tylko w soboty na dyskotece później już przyjeżdżał w sobote koło południa wracał wieczorem i w niedziele tak samo po moich 18 urodzinach zaczelismy jezdzic do siebie na całe wekendy jeden on do mnie drugi ja do niego a teraz od 2 lat jestesmy ze sobą kazdy dzien wolny od pracy nie raz wypadnie nawet tydzien na początku było trudno ale nie wyobrażam sobie zycia bez mojego T i warto było tyle czekać
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
żaba
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 629
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon 7 Lut 2011, 1:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja na prawie 7 lat związku z K. jesteśmy cały czas na odległość. Od 2 lat dzieli nas 1500 km. Tylko wakacje co dłużej ze sobą jesteśmy. W tym roku 1,5 miesiąca wakacji u niego spędziłam Smile I jest ciężko, bo w sumie każdy ma swoje życie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mapia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 21 Cze 2010
Posty: 504

PostWysłany: Sob 26 Lut 2011, 23:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

żabo, ale do ślubu juz niedaleko... po zamieszkacie razem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leila
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Paź 2009
Posty: 584

PostWysłany: Nie 27 Lut 2011, 0:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

żabo twój facet zagranicą pracuje?
_________________
szczęścia i miłości,fortuny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 9 Kwi 2011, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

żaba napisał:
Od 2 lat dzieli nas 1500 km.

leila napisał:
żabo twój facet zagranicą pracuje?

Leila,
znasz w Polsce dwie miejscowości oddalone o 1500 km?
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
elizusiek
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 464
Skąd: Ząbki k/Warszawy

PostWysłany: Sro 18 Maj 2011, 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My byliśmy prze 3,5 roku na odległość. Niby 100 km, ale ja chodziłam do szkoły a D. studiował i pracował. Nie dało się tego pogodzić. Ileż ja łez wylałam z tęsknoty.... nie raz przyjeżdżał do mnie w piątek po pracy, tylko na noc i rano jechał do szkoły. Warto było jednak uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kim.Kolwiek
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Maj 2011
Posty: 71
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Sro 18 Maj 2011, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie i mojego M dzieli 180 km niestety oboje studiujemy w innych miastach a jak przyszedł czas rozłąki byliśmy ze sobą zaledwie dwa miesiące... Jest ciężko nie powiem ale ja znalazłam zalety...
Mogę pojechać do niego czasami trochę pokombinować i jestem u niego 4 dni co dwa tygodnie... i nie jest tak że zaraz mój 5 letni brat wpadnie do pokoju i zacznie mojemu M pokazywać wszystkie zabawki wyciągać go zeby pograli na komputerze... Niestety tylko ja jeżdżę do niego bo mój M studiuje na Akademii Muzycznej i niestety zajecia ma 7 dni w tyg.
Ale wracając gdy ja pojade do niego możemy usiąść pośmiać się czy nawet pocałować (przy moich rodzicach jest to zabronione) znam uczucie jak to jest zasypiać przy nim i budzić się co lubi czego nie. Możemy położyć się na łóżku i obejrzeć film wtuleni w siebie u mnie w domu byłoby to nie możliwe balibyśmy się że rodzice nas zobaczą i będzie awantura. A tak to jesteśmy w mieście gdzie rodziny nie mamy jest to rodzaj pewnej wolności... Gdybym tylko mogła jeździć do niego co tydzień...
Nie wiem jak będzie za rok za dwa gdy zajęć mi przybędzie i będą one zdecydowanie trudniejsze, czy dam radę tak jeździć niestety przed nami jeszcze 4 lata tej mordęgi... Chociaż tak myślimy żeby na 4 roku wziąć ślub wtedy mam nadzieje że będzie łatwiej...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yenna
maniak
maniak


Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 1339
Skąd: Gliwice/Zabrze

PostWysłany: Wto 24 Maj 2011, 7:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kim.Kolwiek napisał:
Chociaż tak myślimy żeby na 4 roku wziąć ślub wtedy mam nadzieje że będzie łatwiej...

Będę brutalna, ale zapytam - w czym będzie łatwiej? Jak ślub zmieni Waszą sytuację? Czy Ty nagle przeniesiesz się do niego i będziesz dojeżdżać na uczelnię lub odwrotnie? Jeśli nie, to sorry, ale dla mnie ślub niestety nie rozwiąże niczego... Chyba, że jesteś na licencjacie i jesteś w stanie uzupełniające robić w jego mieście.
_________________
04.06.2011
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kim.Kolwiek
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Maj 2011
Posty: 71
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Wto 24 Maj 2011, 8:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ułatwi chociażby przeniesienie się do Gdańska na uczelnię, ułatwi zamieszkanie razem i niewtrącanie się moich rodziców w moje życie. Mam wolne = nie będe musiała kłamać że jestem w akademiku i się uczę tylko powiem jestem u męża
ułatwi spędzenie życia ze sobą...
nawet jak będą wakacje ani wyjechać gdzieś razem nie będziemy mogli (teraz) ani dłużej posiedzieć u siebie bo ja o 20 musze wracać do domu a M o 22 biorąc pod uwagę nasze obowiązki możemy się spotykać od 17 a i tak krzywo patrzą...
przy ilości zajęc jakie będe miała na 5 roku przy odrobinie kombinacji mogłabym spokojnie zamieszkać z nim w Gdańsku i na 2-3 dni przyjeżdżać do olsztyna...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 9 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group