Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

związek na odległość
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
martita
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Lip 2008
Posty: 7
Skąd: gniezno/hiszpania

PostWysłany: Sro 30 Lip 2008, 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z moim mezczyzna tez przetrwalismy rozlake na poczatku naszego zwiazku bylo bardzo ciezko dzielilo nas 3,5 tys km on w hiszpania a ja w polsce ale juz jestesmy razem narazie mieszkamy w hiszpanii ale mysle ze to sie zmieni i wrocimy do domu zeby wziac tam slub i tam myslec co dalej.. powiem wam ze prawie rok nasze kontakty byly bardzo ograniczone tylko rozmowy przez telefon i sms-y czasami gg ale przetrwalismy choc nie bylo latwo i teraz juz wiem ze to ten jedyny
_________________


czy To Jest Wielka Rzecz-Znaczyć Dla Kogoś Wszystko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LuterAnka
Gość





PostWysłany: Czw 21 Sie 2008, 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od stycznia jestem z moim narzeczonym w związku na odległość. Wyjechał do Szkocji za pracą. Jeszcze przed wyjazdem się oświadczył a teraz zarabia na nasze wesele. Ten cel, wzajemna miłość i zaufanie nas trzymają. Ale nie jest łatwo. Szczególnie jak się kłócimy i musimy to załatwić przez skype albo telefon, ciężko tak cokolwiek wytłumaczyć. Teraz spędzam wakacje u niego, ale już 7 wrześnie znów będziemy musieli się pożegnać aż do świąt Bożego Narodzenia smutny
Powrót do góry
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Nie 24 Sie 2008, 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a my już nareszcie jesteśmy razem Very Happy Very Happy Very Happy po dwóch latach studiowania w innych miastach nareszcie znów jesteśmy razem Very Happy Very Happy Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
migotka81
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Kwi 2008
Posty: 49

PostWysłany: Pon 1 Wrz 2008, 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z moim przerzylam 8 miescy w zwiazku na odleglosc i byly to dla mnie najtrudniejsze miesiace, teraz juz nie wyobrazamy sobie, by na tak dlugo sie rostac Wink .
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madzik_
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 26

PostWysłany: Czw 11 Wrz 2008, 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja i mój K. poznalismy sie przez internet i nie jestesmy z tego samego miasta... co prawda nie dzielily nas setki kilometrow ale przez odleglosc widywalismy sie rzadko.. na szczescie wszystko sie zmienilo... zamieszkalismy razem i teraz jest bosko.... Very Happy
Niestety zwiazki na odleglosc sa trudne bo tesknota jest straszna... samotne wieczory i dni... jak sobie przypomne jak to bylo to az strach sie bac jakby sie to mialo powtorzyc.... no ale prawdziwa milosc podobno przezwycieza wszystko... uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Czw 16 Paź 2008, 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam się w 100%
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mania
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Paź 2008
Posty: 27

PostWysłany: Czw 23 Paź 2008, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również wiem coś na temat związków na odległość. Ja w Polsce, On za granicą. Okrągły rok. Widywaliśmy się tak średnio raz na 3 miesiące. Nikomu nie polecam. Aż trudno mi uwierzyć, że mamy to już za sobą. Koleżanka ze studiów widząc nasze rozstanie zrezygnowała ze studiów w Niemczech i została w Polsce z narzeczonym, więc chociaż taki plus tego naszego rozstania, uchroniliśmy inną parę przed tym lol
_________________






...zawsze tam gdzie Ty...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angunn
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 259
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sob 24 Sty 2009, 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasz związek też był tym "na odległość". Od 2 lat mieszkamy razem, ale wcześniej przez 4 dojeżdżaliśmy do siebie. Nasze miasta dzieli 50 km, niby niedużo, ale przez moje 6-letnie studia i jego szkoły(a było ich sporo, bo kierunki i zainteresowania trochę się zmieniaływesoły, widywaliśmy się co 2-weekend. Wakacje oczywiście były wspólne, ale tez nie w całości. Ile ja godzin wisiałam na tel. i ile razy pokłóciliśmy się przez telefon, nie zliczę..Trudne te związki na odległośćwykrzyknik Ale teraz jest już dobrze, bo razem zawsze i wszędzie Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pon 26 Sty 2009, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to prawda że związki na odległość są trudne...
nie polecam nikomu bo to bardzo trudna próba dla związku. jak pomyślę o naszym etapie związku gdy byliśmy parą na odległość to mi ciarki po plecach przechodzą. były tego też dobre strony(cudowne powitania i cieszenie się sobą, sprawdzenie się w nowych sytuacjach itp.) ale jednak było ich mało.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Pon 26 Sty 2009, 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj ja nie zapomnę jak okropnie się czułam kiedy mogłam P. widywać tylko w takim specjalnym głupim pokoju dla odwiedzających na bp w wojsku ;( To było straszne, nawet nie mogliśmy mieć trochę prywatności bo na tej sali zawsze było trochę ludzi, ale zawsze mi serce strasznie rozbijało o żebra jak tylko się P. pojawiał w drzwiach uśmiech i mogłam po długim tygodniu go zobaczyć, szkoda że tylko na 2-3 h smutny
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 4 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group