Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

wino - jakie podać gościom na weselu?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 19, 20, 21  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pon 7 Wrz 2009, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z racji faktu ze w glownym menu mamy kurczaka wiec do obiadu bedzie lampka bialego wina. Jakiego to nie wiem bo Monk Fryston z wlasnych piwnic je ma.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Pon 7 Wrz 2009, 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja mam pytanie uśmiech
gdzie będzie u Was stało wino? Na stołach czy osobno na stoliku ?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon 7 Wrz 2009, 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie na weselu też było kilkanaście Sobieskich Impress, w różnych kolorach. Poszły prawie wszystkie, ale widziałam ze piła je głównie ta nieletnia mlodzież (15-17lat) co z rodzicami przyszła. Reszta osób preferowała raczej wodkę, piwo poszło w małych ilosciach, rozdaliśmy je na koniec orkiestrze, a wino prawie całe trafiło do naszego barku w domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Wto 8 Wrz 2009, 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KiSe napisał:
a ja mam pytanie uśmiech
gdzie będzie u Was stało wino? Na stołach czy osobno na stoliku ?



u nas bedzie rozlewane przez kelnerow. Nic na stolach nie bedzie stalo. Ani nigdzie indziej
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 8 Wrz 2009, 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas będzie stało na każdym stole. tak przynajmniej planujemy Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Agnusss
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 947

PostWysłany: Wto 8 Wrz 2009, 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas będzie stało na odzielnym stoliku, bo mamy różne wina.

Sadie u was to wogóle inna kultura imprez, w Polandzie to chyba tylko w ekskluzywnych lokalach coś takiego się dzieje, a za takie rozlewanie wina w mniej prestiżowych miejscach pewnie trzeba by dopłacić.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
forumowiczka81
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Cze 2009
Posty: 371

PostWysłany: Wto 8 Wrz 2009, 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas na sali jest mały barek... myślę czy nie zatrudnić kelnera i po prostu serwować to co sobie goście zażyczą , jakiś gin z tonikiem, egzotyczne malibu, martini albo piwko dla panów. Oczywiście to po obiedzie, wcześniej wino które będzie na stole... lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malutkaksiezniczka
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Sie 2009
Posty: 9
Skąd: gda

PostWysłany: Wto 8 Wrz 2009, 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam:) U nas z racji tego,że z mojej strony rodzina raczej winna niż wódeczkowa na pewno będzie dużo wina.Do obiadu będzie winko polewał kelner,a później już będa butelki stały na stole, zreszta wódeczka również:)Natomiast z racji tego,iż z zawodu jestem barmanka, będzie również osobny stolik, gdzie będa 2rodzaje whiskey(dla panów i dla mnie;), baileys(cieszy się bardzo powodzeniem u kobiet),jasny i ciemny rum oraz tequila.jako dodatkowa alokhilowa atrakcję będziemy mieć pokaz flair show-z rzucaniem butelkami i eleganckimi drinkami:)aż żałuję,że sama nie mogę brać udziału w pokazie,ale biała suknia i shaker to raczej nie sa przyjciele:)Z piwka natomiast zrezygnujemy.
_________________
"w tym dniu jest tyle przyszłości,że ręce tona po łokcie więc rękoma pełnymi dnia mówię kocham..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
melassa
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 229
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto 8 Wrz 2009, 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas na obiedzie dla Rodziny będzie wino, jakie, to się okaże, bo, ma się rozumieć, dopasujemy je pod menu.
Natomiast na imprezę dla Młodzieży, która będzie u nas w domu planujemy kupić różowe Carlo Rossi (mniam) i trochę różnych win białych i czerwonych. Wódkę też, ma się rozumieć.

A właśnie: ile alkoholu należy liczyć na gościa? Znam ich nieco i nie chciałabym przesadzić, myślałam o maks 0.5 wódki i tyleż wina na głowę. Zapewne zostanie...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnusss
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 947

PostWysłany: Wto 8 Wrz 2009, 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

malutkaksiezniczka napisał:
Witam:) U nas z racji tego,że z mojej strony rodzina raczej winna niż wódeczkowa na pewno będzie dużo wina.Do obiadu będzie winko polewał kelner,a później już będa butelki stały na stole, zreszta wódeczka również:)Natomiast z racji tego,iż z zawodu jestem barmanka, będzie również osobny stolik, gdzie będa 2rodzaje whiskey(dla panów i dla mnie;), baileys(cieszy się bardzo powodzeniem u kobiet),jasny i ciemny rum oraz tequila.jako dodatkowa alokhilowa atrakcję będziemy mieć pokaz flair show-z rzucaniem butelkami i eleganckimi drinkami:)aż żałuję,że sama nie mogę brać udziału w pokazie,ale biała suknia i shaker to raczej nie sa przyjciele:)Z piwka natomiast zrezygnujemy.


Kurcze na Twoim miejscu z takimi umiejetnościami to jednak pokazałabym gościom na co mnie stać. Ja chętnie bym zobaczyła pannę młodą w takiej akcji - to dopiero byłoby niezapomniane wesele.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 19, 20, 21  Następny
Strona 7 z 21

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group