Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

żal do teściów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 84, 85, 86 ... 107, 108, 109  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Wto 19 Maj 2009, 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kat8 napisał:
mamy psa, a właściwie suczkę, szczeniaka amstaffa i mama wymyśliła że jak przyjadą goście to ona ich niby pozjadać ma albo pogryź co najmniej i stwierdziła,że trzeba albo oddać albo uśpić Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked no jak tak można Mad Mad



jak bedziesz miala noz na gardle to daj znac. Osobiscie przyjade i sie maluchem zajme. Jakby twoja mama miala ten pomysl naprawde wcielic w zycie to mala wezme do siebie.Ukradne jak bedzie trzeba!! Ale zabic nie pozwole!!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Wto 19 Maj 2009, 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękna postawa Sadie Very Happy
ja jednej rzeczy nigdy nie pojmę jak można krzywdzić dzieci i zwierzaki, bezbronne stworzenia całkowicie od nas zależne...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ola89
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 493
Skąd: Chatka z piernika ;]

PostWysłany: Wto 19 Maj 2009, 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie. Ja też mogę się zaopiekować jak coś, byle to maleństwo żyło!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Wto 19 Maj 2009, 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

serce mi krwawi jak pomysle o tych wszystkich zwierzakach ktorym ludzie zgotowali zly los. Zwlaszcza mnie poruszaja maltretowanie psy i konie. Psy kochaja wlascicieli miloscia bezinteresowna. Cierpia w milczeniu. Ciesza sie jak nas widza nawet jesli sie je leje,kopie, trzyma na krotkim lancuchu itd. Czlowiek nie bylby do tego zdolny. Psy tak.
Przylecialabym bez wahania gdyby to moglo tej malej amstafce pomoc.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anjas17
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 631
Skąd: Tarnów/Doncaster

PostWysłany: Wto 19 Maj 2009, 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadie napisał:
serce mi krwawi jak pomysle o tych wszystkich zwierzakach ktorym ludzie zgotowali zly los. Zwlaszcza mnie poruszaja maltretowanie psy i konie. Psy kochaja wlascicieli miloscia bezinteresowna. Cierpia w milczeniu. Ciesza sie jak nas widza nawet jesli sie je leje,kopie, trzyma na krotkim lancuchu itd. Czlowiek nie bylby do tego zdolny. Psy tak.
Przylecialabym bez wahania gdyby to moglo tej malej amstafce pomoc.

Sadie nie pisz tak bo sie jeszcze porycze smutny nie lubie takich tematow bo od razu mam swieczki w oczach... ciezki temat i zbyt przykry smutny ehhh
a tak w ogole nie rozumiem dlaczego mamie przeszkadza pies ktory nie mieszka u niej w domu?? to juz dla mnie przesada i nie rozumiem tego kompletnie??
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Wto 19 Maj 2009, 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

juz nie bede. Na nieszczescie napatrzylam sie na losy porzuconych i zabiedzonych psow (u znajomej w organizacji ratujacej porzucone owczarki). Utwardzilo mnie to troche.Bo to ze jest komus przykro nie pomaga zwierzetom. Potrzebne sa czyny.
Ja w ogole nie rozumiem ludzi ktorzy nie lubia zwierzat. Przeciez to tez stworzenia boskie
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Wto 19 Maj 2009, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O matko Shocked ,,pozjada gości,, większej bzdury nie słyszałam !
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anjas17
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 631
Skąd: Tarnów/Doncaster

PostWysłany: Wto 19 Maj 2009, 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ktos kto nie lubi zwierzat nie jest czlowiekiem!wykrzyknik!
mnie ciezko byloby pomagac bo najpiewr musialabym zwalczyc swoj bol patrzac na takie zwierzatka, a druga sprawa jest taka, ze pewnie wszystkie chcialabym wziasc do domu.... moze glupio to zabrzmi ale poniekad trzeba sie znieczulic do takiej pracy, zeby byc twardym i nie pekac przy kazdym skrzywdzonym zwierzaku a to jest trudne....
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Wto 19 Maj 2009, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co cie nie zabije to cie wzmocni. A kazdy zal jest wynagradzany w momencie w ktorym pies sam przytula sie do twoich rak gdzie poprzednio dretwial w twojej obecnosci. Za te chwile warto moment pocierpiec.
Co do brania ich do domu to mam podobnie. Wszystkie chce a stale wziac ale racjonalizm zwycieza i tylko im dom zastepczy na jakis czas daje. Wyprowadzam na prosta i ida dalej. To dla ich dobra i to nas wszystkich trzyma
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Sro 20 Maj 2009, 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio usłyszałm , żę mam zapomnieć o kaliach w wiązance ślubnej bo są to kwaity na pogrzeb, a nie na wesele Evil or Very Mad
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 84, 85, 86 ... 107, 108, 109  Następny
Strona 85 z 109

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group