Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

żal do teściów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 86, 87, 88 ... 107, 108, 109  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Daria
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 407
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 10 Sie 2010, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

He he moja mama się w ogóle nie wtrącała, jedynie ewentualnie ja ja sama pytałam to mówiła co sądzi o tym czy tamtym. Ze wszystkiego co wymysliliśmy i postanowiliśmy była zadowolona. Mój teść właściwie też. Czasem tylko wtrącał swoje 2 grosze , ale to w takich sprawach jak np. autokar skad itp. i co do kościoła, że czemu nie bierzemy ślubu u A. tylko w całkiem innej prafii. Ale mój A. na szczęście zawsze był po mojej stronie tzn. podzielał moje zdanie, że to my podejmujemy decyzję i będzie tak jak my chcemy bo to nasz ślub. Więc odbyło się bez spięć i złośliwości.uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agniesia1412
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Cze 2010
Posty: 190
Skąd: Oborniki wlkp

PostWysłany: Wto 10 Sie 2010, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja mialam z teściami bardzo dobry kontakt , ale teraz coraz bliżej do wesela to teściowa zaczyna sie wtrącac
Ponieważ mojego męzusia kuzynka będzie miala po pólnocy 1 rocznice ślubu to teściowa sobie wymyslila że najlepiej będzie jak ksiądz w trakcie mszy wspomni o tej rocznicy, żeby oni zatanczyli ten sam taniec co tanczyli u siebie , jeszcze jakiś obraz z ich slubnego zdjęcia wymyslala.Ja powiedzialm że ewentualnie sto lat i nic wiecej , to wyleciala że kwiaty musimy im dac jak powiedzialam że nie to juz wielka obraza.Wydaje mi sie że to nasze wesele a oni mieli swoja impreze rok temu wiec jak chca to moga sobie w niedziele zrobić rocznice slubu
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Daria
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 407
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 10 Sie 2010, 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aż się zatrzęsłam! Moje zdanie jest takie, że ślub jest WASZ i to Wasze święto i żadnych kwiatów ani nawet sto lat bym nie śpiewaławykrzyknik! A co to koncert życzeńwykrzyknik A co na to Twó przyszły mąż?! Ja pierdziele, ale nie lubię takiego czegośwykrzyknik Ja sobie zastrzegłam u orkiestry, że nawet dedykacji od kogoś dla kogoś z okazji jakiejś tam nie życzę bo to nasz ślub i nasze święto! Kiedyś byliśmy na takim weselu gdzie co chwila była jakaś dedykacja z okazji jakiejś rocznicy,urodzin itp. My nasz ślub pierwotnie mieliśmy mieć tydz później niż był, ale wtedy ur. ma moja babcia i zmieniliśmy, żeby nasz ślub nie kojarzył się nikomu z żadnymi urodzinami czy jakimkolwiek innym świetem to nasz dzień! Dlatego w żadnym wypadku jeśli sama tego nie chcesz nie pozwalaj na takie rzeczy!! Bo to Twój dzień!
_________________



Ostatnio zmieniony przez Daria dnia Wto 10 Sie 2010, 11:38, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agniesia1412
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Cze 2010
Posty: 190
Skąd: Oborniki wlkp

PostWysłany: Wto 10 Sie 2010, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak pisalam zadnych kwiatów nie będzie a nad sto lat sie zastanowie masz racje że to nasz ślub i wesele.Dzieki za podsuniecie pomyslu zaraz dzwonie do orkiestry i poprosze żeby żadnych dedykacji od kogos nie bylo:)
Mój męzus też nie jest za tym juz tesciowej powiedzial że sobie nie życzymy zadnej szopki zwiazanej z rocznica slubu kuzynki,
Teściowka obrazona:)
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Daria
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 407
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 10 Sie 2010, 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Olej teściową, niech się obraża uśmiech Ważne, żebyście Wy byli zadowoleni i szczęśliwi uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justii
maniak
maniak


Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 1117

PostWysłany: Wto 10 Sie 2010, 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oni czasami mają własną wizje Naszych ślubów i ciężko im zrozumieć, że swoje wesele już mieli i teraz my chcemy coś zorganizować sobie. Ja nie wiem jak mam odmawiać w takich sytuacjach i zwyczajnie się nie odzywam-czasem chyba widzą, że coś jest nie tak:P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaja
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 887

PostWysłany: Wto 10 Sie 2010, 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O kurde, co to w ogóle za pomysł...;/ Tak, jak już dziewczyny pisały, to Wasz dzień! A rocznicę niech sobie robią sami jak chcą... Zresztą, ciekawe, czy ta kuzynka by się dobrze czuła, gdybyście zrobili taką szopkę...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
San
maniak
maniak


Dołączył: 08 Cze 2009
Posty: 1475
Skąd: Karlsruhe

PostWysłany: Wto 10 Sie 2010, 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a moze jeszcze najlepiej niech przyjdzie w swojej sukni ślubnej. Co za poskudny pomysł, żeby wam tak zepsuć wesele. Mam nadzieję, ze sie pozwolicie na ten cyrk. wesele jest wasze.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justii
maniak
maniak


Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 1117

PostWysłany: Wto 10 Sie 2010, 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tak w ogóle muszę zapamiętać, żeby przekazać orkiestrze to,żeby nie pozwalała na dedykacje. Jedynie ja zadedykuję piosenkę mojemu S.-z okazji urodzin:)uśmiechuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Wto 10 Sie 2010, 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może być tak, że ta kuzynka wcale sobie nie życzy żeby chociażby sto lat jej śpiewać, bo może ją to krępować...teściową sie nie przejmuj, jednym uchem wpuszczaj a drugim wypuszczaj bo to jest wasze święto a nie jak ktoś powiedział że koncert życzeń...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 86, 87, 88 ... 107, 108, 109  Następny
Strona 87 z 109

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group