Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

czy wypada?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Yvonne
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 434
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Pią 18 Kwi 2008, 14:32    Temat postu: czy wypada? Odpowiedz z cytatem

chciałabym bardzo w dniu ślubu pojechać na cmentarze do babci i do dziadziusia..żałuję, że nie dożyli dnia mojego ślubu..tak bardzo marzyłam, żeby zatańczyć z dziadziusiem na własnym weselu..niestety ich już nie ma wśród nas. co Wy myślicie o tym, żebym w trakcie wesela zniknęła na 30 minut i pojechała zapalić znicz i zostawić kwiaty na ich grobach? mam taką potrzebę wewnętrzną, tylko nie wiem jak to będzie odebrane. państwo młodzi na cmentarzu..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pią 18 Kwi 2008, 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja uważam że to będzie piękny gest z Twojej strony, no z waszej bo zapewne pojedziesz tam z mężem. przyjęło się tak że odwiedza się groby rodziców, ale że dziadków to nie spotkałam się z tym. ale to naprawdę pięknie!wykrzyknik to dowód szacunku i miłości jaki miałaś do nich. ja niestety nie miałam możliwości poznać moich dziadków.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yvonne
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 434
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Pią 18 Kwi 2008, 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moja babcia zmarła w 2002, a dziadziuś( miałam tylko jednego, ukochanego dziadka) w czerwcu minie 2 lata. chciałabym. jeszcze porozmawiam z rodzicami co oni na to.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger
Iwka
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 19
Skąd: woj, dolnośląskie

PostWysłany: Pią 18 Kwi 2008, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yvonne moja kolezanka ktora brala slub 2 lata temu tez marzyla ze pojdzie z przyszlym mezem na cmentarz (przed slubem) kupia kosz kwiatow i odwiedza groby swoich ojcow (zarowno ona jak i on maja tylko mamy), ale w dniu slubu mieli tyle stresu tyle rzeczy do zrobienie za poprostu nie wyrobili sie i odlozyli to na dzien nastepny, nie odradzam Ci tego pomyslu bo jest naprawde super, tylko juz teraz zaplanuj go sobie dokladnie zeby znalezc w tym wyjatkowym dniu czas na odwiedzenie dziadkow
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzena
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 284
Skąd: znienacka :))

PostWysłany: Pią 18 Kwi 2008, 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem, to na cmentarz czasami młoda para jedzie przed Mszą świętą, czyli trzeba wcześniej w domu zrobić błogosławieństwo i wcześniej wyjechać - najpierw cmentarz, potem kościół. Czy dużo wcześniej? Myślę, że nie, przecież na tym cmentarzu wystarczy chyba parę lub kilkanaście minut (w zalezności od potrzeby), przecież młoda para nie będzie tam siedzieć przez godzinę...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yvonne
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 434
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Pią 18 Kwi 2008, 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zależy mi być na cmentarzu w ten dzień, ale ciekawa jestem jak my się wyrobimy z wszystkim, bo to wszystko jest od siebie uzależnione. no i na którą będziemy mieli ślub w kościele. jutro jedziemy do księdza..trochę się stresuję.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Pią 18 Kwi 2008, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja odwiedziłabym mojego tatę, ale nie dam rady w dniu ślubu - 30km od warszawy... kiedy indziej pojade, bo zgodnie z tym co sobie wymyslilam 15lat temu jak tata zmarł, to on jest ze mna, czuje wtedy nieraz taki dreszcz jakby zimna, a to on jest obok i wiem ze przyjdzie do mnie w tym dreszczu na slub i na wesele i ze bedzie mnie prowadzil do oltarza uśmiech

a cmentarz - jak dla mnie po tylu lat bez niego, to tylko plyta na ktorej stawiam znicze, ale ciagle sobie mowie jak to czuje obecnosc mojego taty -nieraz tak poprostu.. moze to glupie, ale jako dziecko tak sabie wymyslilam i tak jest język
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sob 19 Kwi 2008, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może lepiej iść na cmentarz wieczorem przed dniem ślubu?? uśmiech albo rano, w dzień uroczystości, choć nie wiem jak byś się wyrobiłapytajnik bo takie znikanie z własnego przyjęcia może być niezbyt fajnie odebrane, nawet jesli gest jest bardzo ładny....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Nie 20 Kwi 2008, 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja również miałam na myśli wyjście na cmentarz przed weselem. mnie również dotyczy ta sprawa i razem z narzeczonym też na pewno w dniu ślubu odwiedzimy cmentarz.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Nie 20 Kwi 2008, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a my nie, albo przed ślubem albo po pojedziemy..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group