Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

odchudzanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 337, 338, 339  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
margeritta
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Gru 2008
Posty: 279
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 5 Mar 2009, 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też zęby mam jeszcze wszytskie i to nawet w nie najgorszym stanie lol Ale z tą colą to nawet ze względu na fakt, że to same E-coś tam no i gazowane to naprawdę muszę przystopować.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Pon 20 Kwi 2009, 1:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj ten wątek jakoś zamarł a ja wsparcia potrzebuję Wink chyba, że jestem ostatnią przyszłą panną młodą z nadmiarami;)
chciałam się posiłkować tabletkami ale narzeczony na mnie krzyczy...rozsądnie zresztą i argument, że skoro planujemy dzieci to mam organizmu nie niszczyć przemawia póki co...choć chciało by się pójść na łatwiznę
póki co siłownia co najmniej 3razy po 1,5godziny praktycznie samo kardio, na wadze nie wiele widać ale samopoczucie o wiele lepsze, może potem skuszę się na tą dietę south beach póki co za blisko wyjazd do polski i o ile z jedzeniem bym jakoś wytrzymała to te wszystkie spotkania towarzyskie bez alkoholu...nie ma szans
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 20 Kwi 2009, 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj w klubie Embarassed Ja po naszych wakacjach i nic nie robieniu przez 10 dni tez troszkę przytyłam, nawet nie zdając sobie z tego sprawy.
Oczy otworzyły mi się w sobotę jak odebrałam zamówiony biały komplet z Max Mara i okazało się że 36, które zawsze tam noszę jest na mnie za ciasne Mad i to sporo Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Teraz pozostaje się wziąć w garść, bo zakładam go na komunię na początku maja i musi pasować. Na szczęście lubię ćwiczyć więc powinnam sobie dać radę. Ja stosuję też Bio CLA z zieloną herbatą i błonnik do rozpuszczania w wodzie, i bardzo sobie chwalę.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eedytka
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 192

PostWysłany: Pon 20 Kwi 2009, 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepszym sposobem na schudnięcie jest seks ...wesoły lol lol
Kiedyś ważyłam 64 potem 52 a teraz 56-57 i jest ok. bez odchudzania itd. chociaż już nie długo dla własnej formy zaczę jeździć rowerkiem. Ruch jest bardzo waży i odpowiednia dieta. Oglądałam program o tabletkach odchudzających to nic dobrego o nich nie mówili- więc lepiej się na to nie porywać.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Pon 20 Kwi 2009, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ja właśnie myślałam o błonniku bo w sumie to tylko naturalne a ponoć hamuję łaknienie, mnie się czasami zdarzają napady głodu przed okresem
A ten bio CLA kiedyś zażywałam i jakoś efektów żadnych nie zauważyłam, a po tabletkach z l-karnityną mam straszne napady mdłości...rozważam za to dietę tą o której dziewczyny wcześniej pisały South beach poczytałam sobie trochę o niej i wydaję się całkiem rozsądna
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 20 Kwi 2009, 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

L-karnityna, to działa tylko w połączeniu z intensywnymi ćwiczeniami, jak trenowałam to często brałam, i nic mi nie było. Bio jest dobre bo przyspiesza przemianę materii, ale to nie są tabletki odchudzające.
Caliope, nie wiem, czy dobrze kojarzę, że mieszkasz w Anglii, ale jak tak to kup sobie błonnik który nazywa się Fibre Sure, jest bez smaku, można go dodawać wszędzie, nie mam zapachu i nie robi się taki glutowaty jak inne. Jak dodasz do wody, to nawet nie wiesz, że cokolwiek tam jest.

eedytkasex-sexem, a ćwiczenia swoją drogą, aktywny tryb życia poprawia ochotę na sex i samopoczucie:) Ja nie jestem wysoka 165, ale jak ważę więcej niż 50 kg to się źle czuję, kocham jeść, diet nie stosuję(oprócz rozsądnego i zdrowego odżywiania się) więc muszę dużo ćwiczyć, żeby utrzymać taką sylwetkę jaką mam uśmiech
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eedytka
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 192

PostWysłany: Pon 20 Kwi 2009, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie jestem wysoka 165, ale jak ważę więcej niż 50 kg to się źle czuję, kocham jeść, diet nie stosuję(oprócz rozsądnego i zdrowego odżywiania się) więc muszę dużo ćwiczyć, żeby utrzymać taką sylwetkę jaką mam uśmiech[/quote]

Oj oj to ty jesteś szczuplutka bo ja też mam wzrostu tyle i waze tak jak pisalam 56-57 jak wazylam mniej to wygladalam jak wieszaczek
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 20 Kwi 2009, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie daleko do wieszaka, mimo tej wadze. Mam wysportowaną sylwetkę i wcale nie mam ani chudych nóg, ani nie jestem jakimś szkieletem. Taka waga po prostu mi pasuje, ale jak ważę więcej to tez nie robię tragedii, chyba że nie mogę się zmieścić w coś co chcę założyćuśmiechuśmiechuśmiech
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eedytka
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 192

PostWysłany: Pon 20 Kwi 2009, 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo że każdemu te kilogramy przypadają w inne miejsce. Mi wszytsko idzie niestety w brzuch a mogłoby pójść troszku wyżej wesoły
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Pon 20 Kwi 2009, 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki Angela, zasuwam jutro na poszukiwania Very Happy
a l karnityne tylko jak trenowałam ale niestety mój organizm źle reagował, co do wagi to ja już dawno się przestałam tym przejmować, jako nastolatka miałam straszne kompleksy mimo rozmiaru 36 bo koleżanki ważyły 50 a ja 55 ale taką mam budowę ciała i 50ważyłam tylko jak byłam miesiąc chora i nic praktycznie nie jadłam a czas spędzałam siedząc lub leżąc.
Mam 162cm wzrostu i teraz niestety prze półroczną przerwę w ćwiczeniach waga podskoczyła mi do 70kg prawie (rozmiar 38/40) i zaczęłam się źle czuć z sobą, ale mam nadzieję, że wkrótce intensywny trening przyniesie efekty
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 337, 338, 339  Następny
Strona 10 z 339

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group