Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

odchudzanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 337, 338, 339  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 20 Kwi 2009, 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Caliope głowa do góry, waga nie odzwierciedla figury. Dużo zależy od wielkości kości, i mięśni, które więcej ważą niż tkanka tłuszczowa:)
Czasem na wadze jest mało, a figura wcale nie jest fajna, a czasem więcej a wygląda się świetnie. Najlepiej żeby dobrze się czuć w swojej własnej skórze i umieć się ubrać do figury, a ćwiczenia powinny i zdrowa dieta, powinny być częścią stylu życia a nie sposobem na odchudzanie.
Każda dieta działa, jak się ją stosuje, ale jak tylko przestaje, to waga tez wraca niestety. Na szybkie schudnięcie najlepszy jest Atkins(dieta bez węglowodanowa) działa piorunująco, i przynajmniej się nie głodzisz, ale szybko tez wraca się do wagi jak się przestaje stosować. To taka dieta quick fix, kiedy jestem zdesperowana, ale bardzo rzadko ja stosuję.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Wto 21 Kwi 2009, 0:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz rację, ja całe życie coś trenowałam i generalnie uwielbiam ćwiczyć ale ponad pół roku zaniedbania dało skutki.
Całe szczęście nawyki żywieniowe dobre, do tego możliwość ćwiczenia no i silna motywacja w postaci wesela za rok więc myślę, że jakoś uda mi się pozbyć zbędnych kilogramów.
a zwolenniczką diet nigdy nie byłam, zawsze mniej efektów dają niż warte są wyrzeczeń a do tego jak chyba większość jak czegoś nie mogę jeść to tym bardziej mam na to ochotę lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Sob 25 Kwi 2009, 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od podstawówki pływałam ,grałam w tenisa ziemnego i dlatego teraz mam szerokie ramiona uśmiech eh ciekawe jak będę wyglądała w gorsecie ?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
azia
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 381

PostWysłany: Wto 28 Kwi 2009, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też nie jestem zwolenniczką diet i niepokoję się ostatnio o zgubiło mi się dwa kilo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Murphy
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 207
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 30 Kwi 2009, 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj ja też nie lubię się dietować Mad . Uwielbiam dobrze jeść, dlatego wolę pospalać na fitnessie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Sro 24 Cze 2009, 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam sie z Angel1978
Mam typowo kobieca figure i kiedys bardzo schudlam (wynik dluzszego stresu) a wcale nie wygladalam fajnie. Dopiero gdy znow przytylam wygladalam ladnie.
Jem wszystko, tylko sie nie objadam. Przy tym staram sie codziennie troche ciwczyc. Poza tym lubie swoje cialo, nie mowiac juz, ze L. kocha tez moje ksztalty, a to jest dla mnie najwazniejsze.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jasminum
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 5

PostWysłany: Czw 20 Sie 2009, 6:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też staram się dbać o siebie racjonalnie. Może powinnam troszkę schudnąć, ale wychodzę z założenia, że wszelkie diety przed ślubem jeszcze bardziej mnie rozdrażnią i zestresują, więc nie będę kombinowała. Mam się dobrze czuć we własnym ciele, a nie myśleć ciągle, że coś bym już zjadłaoczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 20 Sie 2009, 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja przytyłam 1kg Wink ale fajnie Smile mój mężczyzna obrał sobie za pkt honoru, by mnie troszkę utuczyć Cool
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Czw 20 Sie 2009, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak naprawdę dużo też zależy od budowy ciała. Jak się odżywia racjonalnie, nie obżera nadmiernie słodyczami i nie głoduje to jest w sam raz. Trochę aktywności życiowej też nie zaszkodzi. Każdy facet ma też swój ulubiony typ figury więc nie ma się co specjalnie martwić, tyle tylko, żeby nie popadać w takie skrajności jak pisałam i wtedy jest wszystko ok Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forumowiczka81
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Cze 2009
Posty: 371

PostWysłany: Pią 21 Sie 2009, 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sobie ubzdurałam jakąś dietę przed-ślubną.
Dziewczyny czy mleko tuczy ?
Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 337, 338, 339  Następny
Strona 11 z 339

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group