Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

odchudzanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 338, 339, 340  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Pią 21 Sie 2009, 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zalezy jakie, ile i o jakiej porze dnia uśmiech
najbardziej kaloryczne jest te pelnotluste, poza tym produkty bialkowe najlepiej jesc na noc bo pomagaja "zbijac" tluszcz uśmiech
Tyle wiem uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnusss
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 947

PostWysłany: Pią 21 Sie 2009, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko tuczy jeśli się przegina z jedzeniem, podobno najważniejsza jest zbalansowana dieta.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Pią 21 Sie 2009, 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie z tym odchudzaniem to na razie słabo smutny jakoś nie mogę się do tego zabrać Na razie szukam orbitreka do ćwiczeń uśmiech i mam nadzieję, że jak tylko stanie u mnie w domku to wezmę sie do roboty ! uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forumowiczka81
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Cze 2009
Posty: 371

PostWysłany: Sob 22 Sie 2009, 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coni napisał:
zalezy jakie, ile i o jakiej porze dnia uśmiech
najbardziej kaloryczne jest te pelnotluste, poza tym produkty bialkowe najlepiej jesc na noc bo pomagaja "zbijac" tluszcz uśmiech
Tyle wiem uśmiech


Rano do płatków ryżowych... te najmniej tłuste, i potem tylko obiad i nic po godzinie 18, nie jem masła czipsów, fast foodów słodyczy i nie pije gazowanych produktów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Sob 22 Sie 2009, 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak na razie zostało mi dużo czasu do ślubu,więc nie muszę się przejmować odchudzaniem. Poza tym i tak przez ostatnie pół roku jakoś samo ubyło ze mnie kilka kilogramów. Kiedyś próbowałam tabletek na odchudzanie,ale jakoś szczególnie ich nie polecam ze względu na działanie przeczyszczające. W sumie dzięki farmacji na której jestem sporo o takich tabletkach się dowiedziałam i raczej nie stosujcie ich,bo przez działanie jakie wywołują, wypłukują z różnych minerałów. Obniżają samopoczucie. Źle się wygląda. Nieważne jakiej firmy są. Jeżeli już trzeba się odchudzić to lepiej zacząć od zmniejszenia porcji swoich posiłków, nie robić dużych przerw między nimi. Dużo owoców jeść. Przed posiłkami najlepiej wypić szklankę wody mineralnej, wtedy mniej zjemy uśmiech No i jakieś ćwiczenia przez co najmniej pół godzinki dziennie uśmiech
Tabletkom i katowaniu mówimy stanowcze nie oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milagros
bywalec
bywalec


Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 209
Skąd: woj. Zachodniopomorskie

PostWysłany: Pon 24 Sie 2009, 8:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No mi jeszcze został cały rok do ślubu, także mam nadzieję że zdążę w miarę zadbać o moją figurę i ciało, tabletek żadnych nie zamierzam brać na odchudzanie. Zresztą nie mam jakiejś wielkiej nadwagi, wyglądam nawet całkiem fajnie, ale dla lepszego samopoczucia chciałabym ze dwa kilo zrzucić uśmiech
_________________
ślub cywilny

ślub kościelny

[u
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AniaKicia87
guru
guru


Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3846
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pon 24 Sie 2009, 9:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam od 3 tyg postanowilam wziąć się ostro za siebie. Bo niestety waga wzrasta w zaskakującym tempie, praca siedząca, stres , mało ruchu a bebzonik rośnie że hoo hooo. Wiec zmniejszyłam porcję jedzonka, żadnych słodyczy, piwa, zapisałam się na fitness od września zaczynam zajęcia 3x tygodniu i jem te nieszczęsne tabletki odchudzające o których tu piszecie, wcześniej tą samą metodą ale bez tabletek nie udało mi sie zbyt wiele schudnać , wiec postanowiłam dołożyć je do swojego"jadłospisu" fakt szałowo dobrze sie nie czuje, ale mam nadzieje że przynajmniej bedzie efekt i powróce do swojej wagi sprzed roku smutny Ps mam nadzieje, że obejdzie się bez poźniejszego efektu jojo. Trzymajcie za mnie kciuki dziewczynki, bo cięzko jak choleraka
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Pon 24 Sie 2009, 9:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo często po tabletkach pojawia się efekt jojo.. a skoro będziesz chodzić na fitness tak często to może jednak zrezygnuj z nich, choćby dla lepszego samopoczucia oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pon 24 Sie 2009, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiecie, że jak ktoś zaczyna odchudzanie, to musi zmienić nawyki żywieniowe na zawsze? Jak rezygnujesz z pizzy i piwa na jakiś czas a nagle znowu zaczniesz się tym objadać to wielce prawdopodobne, że będzie jojo Rolling Eyes
Ja wyznaję zasadę, że można wszystko, ale z umiarem... a jak chcę zrzucić trochę to jem mniejsze porcje ... no i obowiązkowo piję duzo wody mineralnej.
Niedawno byłam u lekarza i dla celów zdrowotnych kazał mi jeść błonnik - ten w proszku - co wieczór kilka łyżeczek no i dużo wody. Ja jem go na przemian z otrębami i nie czuję się już taka pełna jak dawniej Smile O dziwo wszystkie jogurty inne niż naturalne źle działają na nasze jelita, wiedziałyście? Ja mam zakaz jedzenia, a lubiłam Rolling Eyes aaaa i jeszcze żadnych słodzonych napojów, soków też nie ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pon 24 Sie 2009, 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja musze zrzucic jeszcze 22kg zeby wyglądac szczupło. Wiem ze tyle mi sie w zyciu nie uda, a jesli sie jakims cudem tak stanie, to dopadnie mnie takie jojo ze glowa mala - ba! PKiN sie przy tym jojo schowa...
Ale juz zrzuciłam 18 kg lol i niestety nie da sie bez zmiany nawyków. Wiec ja staram sie wyeliminowac fast foody, choc od czasu do czasu skubne gryza pizzy czy 2 frytki uśmiech Ale jem tez mniejsze porcje, cho tego co jadlam dotychczas - normalne obiady i sniadania, a nie nagle wafle ryzowe i zupa kapusciana. Bo wiem ze dlugo tak bym nie wydoliła i znow rzucilabym sie na normalny foodzik uśmiech Małymi kroczkami...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 338, 339, 340  Następny
Strona 12 z 340

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group