Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

pilnie firma dekoratorska...
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Pon 28 Kwi 2008, 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dowiedz się chociaz w niej o termin.. bo skoro slub masz juz za 6miesiecy, a z tego co widze jest to firma znana w krakowie, moze warto spytac czy maja wolny termin, bo jak nie to szybciutko poszukaj innej firmy..
moze na allegro sie oglaszaja, albo na innych portalach slubnych - np. "wyjdz za mnie", "we dwoje"...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wyrdrender
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Sty 2009
Posty: 1

PostWysłany: Sob 17 Sty 2009, 4:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że trafiłem na to forum dopiero po swoim ślubie...

W każdym razie, korzystaliśmy z usług tej Pani:

http://udekoruj.com.pl

Kobieta jest bardzo rzeczowa i naprawdę ma głowę do dekoracji uśmiech.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
minimini
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 1

PostWysłany: Nie 15 Mar 2009, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znam wspaniale dziewczyny ktore mi ubieraly kosciul i sale bylismy zachwyceni , mają pracownie florystyczna na MALYM RYNKU 5 jak jestes z krakowa to warto tam podejsc .nie wiem czy maja strone in. ale telefon moge podac 0124263035 Very Happy pozdrawiam Maja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Nie 15 Mar 2009, 16:24    Temat postu: Re: a co sądzicie Odpowiedz z cytatem

zakochana220 napisał:
a co sądzicie o tej stronie www.artico.com.pl ?
Fajne ale nie jestem pewna może ktoś mi coś doradzi Niby podobno robią wszystko dekoracje, bukiet itp.. ludzie pomóżcie wykrzyknik! Błagam wykrzyknikwykrzyknik No i sa ładne te bukiety ale czy nie drogie będą i wogule
Co wy sądzicie pytajnik
I czy wy byście skorzystali ich usług pytajnik


My mamy dekoratora i florystę, ale na szczęście jest to mój kuzyn, więc nie zapłacimy tyle co powinniśmy. Wydaje mi się, że jak chce się coś wyjątkowego, to warto skorzystać z usług firmy. Zaoszczędza, to też mnóstwo stresu. Taka obsługa jest kompleksowa, i wszystko zrobione jest tak jak życzy sobie tego klient. My na bank zatrudnilibyśmy taką firmę, gdybym nie miała profesjonalisty w rodzinie.
Co do tej firmy, z podanej stronki internetowej, to niestety nie powaliła mnie na kolana.
Nie widziałam tam nic, co by różniło ich prace ,od pracy zwykłej kwiaciarni.
Wydaje mi się, że zatrudniając taką firmę, warto pokusić się o coś mniej standardowego, na rzecz czegoś bardziej nowoczesnego. Wszystko powinno odzwierciedlać charakter państwa młodych i cały ich temperament.
Wystarczy się otworzyć, powiedzieć co nam się podoba i pozwolić im przedstawić szkice i ofertę.
Ja wiedziałam, że chcę maki i już. Rysunki, z pomysłami jak wszystko może wyglądać, przeszły moje najśmielsze oczekiwania.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dolores
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Gru 2009
Posty: 2

PostWysłany: Czw 31 Gru 2009, 23:01    Temat postu: Ja znam fajną firmę z Jeleniej Góry Odpowiedz z cytatem

Ja znam fajną firmę, która robi dekoracje na wesela, są z Jeleniej Góry. Młodzi ludzie, i robią naprawdę fajne rzeczy, nie jakieś balony ale podświetlane kompozycje z kwiatów i tkanin. A ponieważ są młodzi i pracują jeszcze na opinie więc robią to dobrze i cena jest też u nich w porządku. Jask ktoś chce sobie obejrzeć co robili dotychczas to niech sprawdzi tu: http://dekoracje.kwiatek-jeleniagora.art.pl/portfolio/#cieplicepodrozami
_________________
Weź życie w swoje ręce!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
E-kwiaty
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 491
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 28 Sty 2010, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy poleci swoja sprawdzoną firmę,kieruj się rozsądkiem,skoro ślub masz niedługo i gonią Cię terminy to nie daj sie naciągnąc na wyższe stawki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group