Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

magistrantki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 34, 35, 36  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 16 Lut 2009, 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od czerwca 2008r. jestem MGR administarcji samorządowej i rządowej Very Happy Gdyby nie to forum i napis na drzwiach w pracy (na który może z dwa razy od roku spojrzałam) to całkiem o tym zapomniałam, ale tak się cieszę, że juz nie mam szkoły - te weekendy - normlanie masakra , nie wiem jak Wy ale ja miałam dosc, a teraz od roku jestem taka szczęśliwa bez niej Very Happy Teraz moja młodsza siostra się męczy...szuka tematu pracy mgr. uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pon 16 Lut 2009, 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też się cieszę że jestem już po szkole. nadal mam chęć zdobywania wiedzy i uczenia się ale zajęcia na ostatnim roku już były dla mnie stratą czasu.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janka
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 127

PostWysłany: Czw 26 Lut 2009, 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też piszę magisterkę, a raczej nie piszę. Wszystko tak wolno się posuwa. Eh... Bronię się 2-3 miesiące przed ślubem. A jak mi się nie chce!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rita131
bywalec
bywalec


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Sob 21 Mar 2009, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widze, że nie tylko ja mam taki "zapał" do pisania magisterki. A chcę się bronić na poczatku lipca i mam nadzieję , że zdążę Confused
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Sob 21 Mar 2009, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja się cieszę, że jestem już sporo po mojej magisterce, choć szkołę uwielbiałam, i sprawiała mi mnóstwo satysfakcji. Z wykształcenia jestem kosmetologiem, po Wyższych Studiach Kosmetycznych na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. W zawodzie pracuje pośrednio, jako konsultant kosmetologii dla firm kosmetycznych i salonów spa. Ponieważ prowadzę własną firmę, i nie mam czasu na pełen etat, jednak z zamiłowania do tematu, nie potrafię zupełnie zaprzestać robienia tego co lubięuśmiech
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ta_z_szafy
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 52

PostWysłany: Sob 21 Mar 2009, 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jestem mgr inż. od października 2008 i cieszę się że już mam to z głowy, więc dziewczyny (wiem że to się ładnie mówi ale...) bierzcie się za pisanie, im szybciej skończycie tym szybciej będziecie mieć spokój, wiem po sobie że odwlekanie wcale nie jest dobrym rozwiązaniem, powodzenia wszystkim uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
betty22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 667
Skąd: woj.opolskie

PostWysłany: Wto 24 Mar 2009, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jejku tez mam do napisania prace magisterska a nawet nie jestem pewna co do tematu!Obecnie mam jeszcze kilka projektów do napisania i prezentacji do przygotowania ale do maja musze cos oddac przynajmniej 1 rozdział ciezko bedzie!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sro 25 Mar 2009, 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angel1978 jesteśmy więc absolwentkami tej samej uczelni.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Wto 23 Cze 2009, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja będę bronić licencjatu z geologii na początku lipca (o ile pozdaję egzaminy:P)
promotorka mnie wkurza bo ciągle nie ma czasu się ze mną spotkać i oddać poprawioną pracę

za 2 lata mgr z biologii język

wszystko na UJ w Krakowie Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pią 3 Lip 2009, 7:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja za tydzień bronię magistra, uczyć mi się nie chce bo zajęłam sie szukaniem sali, fotografa, zespłu i mi się nie chce uczyćwykrzyknikwykrzyknik
Ale mam nadzieję, że za tydzień będe magistrem matematyki lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 34, 35, 36  Następny
Strona 3 z 36

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group