Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

zalety małżeństwa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 23, 24, 25  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Pią 17 Kwi 2009, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadie napisał:
nie moj umysl nie dziala w podobny sposob do twojego. Pamietam dluzej i mimo ze kocham A nie umiem ot tak w 5 minut zapomniec i przeskoczyc ze sprzeczki do lozka.


Ja też nie, kiedyś tak miałam ale teraz już nie. My zazwyczaj nie mamy się o co kłócić, więc rzadko to robimy. Jeśli już jest jakiś konflikt to dyskutujemy, dla mnie kłótnie są mało konstruktywne, bo w natłoku emocji można powiedzieć rzeczy, których potem się żałuje, a nie da się o nich zapomnieć. U nas się to sprawdza, bo żadne z nas problemów z żołądkiem nie ma, ani z rozładowaniem napięcia czy stresu.
U nas od razu wiadomo, że jestem zła, bo sprzątam, nawet jak nie mam co, układam w szafkach, i przekładam z jednego miejsca na drugie. Jeśli mój ukochany znajdzie mnie w takiej wyjątkowej sytuacji to od razu schodzi z drogi:) Jak jestem na maxa zestresowana to idę na masaż, albo do kosmetyczki, z kumpelami na kawę, gadam z mamą, ale nigdy nie odbija się to na mojej połówce. Nie znoszę konfliktów, więc po prostu ich nie stwarzam.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 17 Kwi 2009, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadie napisał:
forgive but not forgot lol

sumthin' like that Cool

ja też nie znoszę konfliktów, nawet nie znosze krzyczeć, ale nie boję się ani jednego, ani drugiego. z przykrością w pewnym momencie pojęłam, ze do niektórych inaczej nie można jak tylko krzykiem. a ja jestem bardzo elastyczna, krzyknąć potrafię Twisted Evil na szczescie Jacek mnie do tego nie zmusza. on we mnie wyzwala zimną furię. to gorszę od krzyków....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Pią 17 Kwi 2009, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no gdybyśmy poważnie się pokłócili to inna sprawa, ale na małe sprzeczki sposób dobry dla mnie Very Happy
Co do masażu super...po męczącym treningu ale nie jak emocje jeszcze we mnie.
Myślę, że to kwestia charakteru po prostu, ja często jestem postrzegana jako osoba "zimna" a to nie prawda po prostu nie potrafię pokazywać emocji ale zamiast szukać winy w dzieciństwie to znalazłam mój sposób na rozwiązanie tego Very Happy
Co do problemów z żołądkiem to niestety praca, bo z ukochanym mogę się dogadać z przyjaciółmi i rodziną też ale z takimi głąbami jak czasami w pracy musiałam tolerować to nie ma czasami sił a zawsze musiałam być uśmiechnięta i to są efekty...teraz jest super bo do dzieci mam anielską cierpliwość, tak jak i dla psów Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Pią 17 Kwi 2009, 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak widać każdy wypracował metodę najlepiej sprawdzającą się w tych wypadkach. Mój np. jak ma stresy związane z pracą to idzie na basen lub pograć na Wii Sport z kumplami i po stresie nie ma ani śladu:))
Każdy sposób, który skutkuje jest dobry.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Pią 17 Kwi 2009, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angel1978 napisał:

Każdy sposób, który skutkuje jest dobry.


też jestem tego zdania Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pią 17 Kwi 2009, 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie to zalezy
Jak jestem lekko poddenerwowana to zabieram psy na spacer i znikam na tak dlugo dopoki sie nie uspokoje. Jak trafia mnie jasny szlag to wtedy moj A tez tylko patrzy i schodzi z drogi.Przynosi herbate, pyta jak moze pomoc i albo schodzi z drogi albo robi o co go poprosze.Ale szlag mnie jeszcze przy A nie trafil. Nie tak na powaznie
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 17 Kwi 2009, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie trafił chyba ze 3 albo 4 razy lol facet ma zdolności lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 17 Kwi 2009, 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie trafił chyba ze 3 albo 4 razy lol facet ma zdolności lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Sob 18 Kwi 2009, 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ha ha, Miss lol lol tak, czasami oni mają takie niepotrzebne zdolności, prawda Question lol
my staramy się nie kłócic, bo szkoda życia, tylko czasem niestety jest za dużo nerwów skądinąd i pracy, no i potem któreś trochę nie wytrzymuje... ale nie na długo Wink kochamy się i łatwo sobie przebaczamy - chociaż, żal smutny , pamiętamy to długo (oboje mamy za dobrą pamięc, shit Wink )
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 21 Kwi 2009, 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korek napisał:
ha ha, Miss lol lol tak, czasami oni mają takie niepotrzebne zdolności, prawda Question lol

prawda lol my się wczoraj znów pokłócilismy. tzn. on powiedział coś czego nie powinien, za co powinnam mu odrąbać ten jego łeb, a ja w pewnym momencie miałam dość i brutalnie stwierdziłam, zeby się zamknął i dał mi spokój, bo już za dużo usłyszałam i nie mam ochoty na więcej. i milczałam przez następne 2godziny, bo miałam go po dziurki w nosie. ma pecha, nie moja wina, że jak na takiego inteligenta czasem zachowuje się jak totalnie bezmyślne stwoerzenie. przepraszał cały wieczór. w końcu wybaczyłam, ale znów trafiło to do banku pamięci. zbiera mu się, zbiera....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 23, 24, 25  Następny
Strona 8 z 25

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group