Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

zalety małżeństwa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 23, 24, 25  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Nie 1 Cze 2008, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a no właśnie. przykra sprawa co... mamy XXI wiek ale ludzie nadal się krzywo patrzą na dzieci w nieślubnych związkach.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Pon 2 Cze 2008, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mówię na przykładzie babek które nie wiedzą o czym gadać no to tak gadaja .... Confused choć nie wiem do czego to służy i komu pomoże....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
becia
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Kwi 2008
Posty: 352
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon 2 Cze 2008, 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, służy zabiciu nadmiaru wolnego czasu, braku zainteresowań i własnych problemów. Ew. ukryciu własnych problemów. W zależności od przypadku...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Wto 3 Cze 2008, 7:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój szwagier Akt ślubu nazywa prawem jazdy na żonę... nie wiem czy Agnieszka była w tedy ale na pewno uśmiech nie była zachwycona oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
migotka81
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Kwi 2008
Posty: 49

PostWysłany: Sob 2 Sie 2008, 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Castia napisał:
Dla nas obojga najważniejsze jest to, że będziemy już razem na zawsze, że będąc małżeństwem łatwiej nam będzie zalożyc rodzinę.


Zgadzam sie z Toba, chociaz nie bedac malzenstwem, tez mozna miec dzieci i zyc ze soba do konca Cool .
Ja osobiscie uwazam, a moj narzeczony sie ze mna zgadza, ze bezdac malzenstwem stwarzamy nowa rodzinke, potem dzieci, wiecie o co mi chodzi Question Wink .
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sase
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Cze 2008
Posty: 4

PostWysłany: Wto 5 Sie 2008, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="migotka81"]
Castia napisał:
Dla nas obojga najważniejsze jest to, że będziemy już razem na zawsze, że będąc małżeństwem łatwiej nam będzie zalożyc rodzinę.


popieram twoją wypowiedź tak naprawde sam fakt małżeństwa nie wnosi wiele jeśli chodzi o uczucia ale razem po prostu łatwiej się żyje a wspólne efekty ciężkiej pracy przynoszą ogromną satysfakcję uśmiech
a z rzeczy przyziemnych będąc w związku małżeńskim łatwiej można załatwić wiele urzędowych spraw język
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
betty22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 667
Skąd: woj.opolskie

PostWysłany: Wto 5 Sie 2008, 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poza tym małzenstwo, rodzina to juz odpowiedzialnosc, zobowiazanie...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Wto 25 Lis 2008, 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie małżeństwo przede wszystkim jest chyba najważniejszym krokiem, decyzją w moim życiu. Zależy mi na szczęściu i dlatego chciałbym być z tą jedną, jedyną wybraną spośród tysięcy osobą. I tylko z nią na zawsze, a małżeństwo daje mi tę pewność. Daje mi poczucie bezpieczeństwa i w końcu życie na własny rachunek, dla siebie, dla nas.

Kiedyś przeczytałam bardzo fajny cytat. Mówią że, kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza i rozpada się na dwie części... Jedna z nich trafia do kobiety druga do mężczyzny... Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugie połowy... połowy swojej własnej duszy... połowy samego siebie... I właśnie dla mnie małżeństwo jet złączeniem się tej duszy w jedno.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marttoom
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Sie 2008
Posty: 79
Skąd: z domku:)

PostWysłany: Wto 25 Lis 2008, 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ladysunshine napisał:
Dla mnie małżeństwo przede wszystkim jest chyba najważniejszym krokiem, decyzją w moim życiu. Zależy mi na szczęściu i dlatego chciałbym być z tą jedną, jedyną wybraną spośród tysięcy osobą. I tylko z nią na zawsze, a małżeństwo daje mi tę pewność. Daje mi poczucie bezpieczeństwa i w końcu życie na własny rachunek, dla siebie, dla nas.

Kiedyś przeczytałam bardzo fajny cytat. Mówią że, kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza i rozpada się na dwie części... Jedna z nich trafia do kobiety druga do mężczyzny... Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugie połowy... połowy swojej własnej duszy... połowy samego siebie... I właśnie dla mnie małżeństwo jet złączeniem się tej duszy w jedno.


pięknie to napisałaś... śliczny cytat...
i w ogóle ładnie ubrałaś w słowa to, co myślisz o małżeństwie, podobnie to odczuwam, ale nie umiem tak ładnie napisać
uśmiech i fajnie myśleć, że ja i mój T to była kiedyś jedna dusza przedzielona na pół, i znalazłam dobrą połowę swojej uśmiech oj śliczne to naprawdę...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Wto 25 Lis 2008, 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki. uśmiech U nas zaczęło się w sumie wszystko od tego, jak po jakimś miesiącu znajomości K. powiedział, że jestem jego drugą połówką pomarańczy... A ja wtedy spanikowałam, ale młoda byłam, niedoświadczona i nie potrafiłam tak otwarcie, jak teraz rozmawiać o swoich uczuciach.
A teraz ten cytat, tak jakby nawiązywał do tych połówek pomarańczy, tylko ładniej ubrane w słowa... uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 23, 24, 25  Następny
Strona 3 z 25

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group