Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

pierwsze obawy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 29 Sty 2009, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to się różnie nazywa. u mnie to REFERAT MIESZKANIOWY się tym zajmuje. sądze, że najlepiej zapytać w informacji w którym pokoju załatwiane są sprawy mieszkaniowe, można wyjśnić o co konkretnie chodzi, i oni już pokierują dalej.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 30 Sty 2009, 7:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziekuję MissIndependent Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 30 Sty 2009, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

proszę bardzo uśmiech i powodzenia gdy będziecie się dowiadywać uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 2 Lut 2009, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj rano się widzieliśmy, a ja patrząc na niego jak śpi juz tęskniłam, że dopiero go zobaczę ...w srodę smutny Jeszcze tylko 7 miesięcy....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Pon 2 Lut 2009, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angel1978 napisał:

No szansa na spadek cen to raczej jest nikła. Zawsze można coś wynająć i jednak mieszkać razem. Pomyśl sobie, niedziela, śniadanko do łóżeczka, wspólna kąpiel i leniuchowanie na kanapie (z rodzicami to nie to samo, a czasami fajnie jest właśnie spędzić taki dzień) język


Niby tak,ale wynajem kosztuje tyle co rata kredytu.Będziemy płacic ponad 1000zł komuś,pieniędzy się nie odłoży a i swojego mieć sie nie będzie.
A ceny mieszkań juz spadają.A wolimy teraz odkładać mieszkając przy rodzicach,żeby jak nam sie zwolni któreś mieszkanie to mozna było je sobie urządzać.Prędzej czy później któreś napewno się zwolni.A z tymi moimi rodzicami to tez jest tak,że oni trochę pomieszkują w wawie,troche w rodzinnej miejscowości,więc będziemy miec i tak sporo luzu.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Pon 2 Lut 2009, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chociaz z drugiej strony to musimy pomysleć nad mieszkaniem gdzieś pod warszawą.dojazdy są juz bardzo dobre,a ceny zarówno wynajmu jak i kupna o wiele nizsze.Zobaczymy.Będziemy myśleć po ślubie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pon 2 Lut 2009, 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mój jest na wojennej stopie z rodzicami. bratu też najchętniej by powiedział coś do słuchu. teściowie próbują decydować kiedy mamy się spotykac i po ile godzin Rolling Eyes a brat z tym mieszkaniem dalej cuduje. jak wczoraj wyjechał swojemu ojcu to była podobna niezła awantura Cool
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
anjas17
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 631
Skąd: Tarnów/Doncaster

PostWysłany: Wto 10 Lut 2009, 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja wlasnie rzopoczelam sprzedaz dzialki z biurem nieruchomosci:) mam nadzieje, ze w tym roku uda sie sprzedac i z pocztakiem przyszlego roku bedziemy mogli juz kupic dom w Anglii:) i tak musimy czekac do grudnia jak minie nam 3 lata w Anglii bo takie sa wymogi, wiec mam nadzieje, ze uda sie wszystko zalatwic w tym roku. Druga sprawa, ze pieniazki z wesela maja byc dla nas:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Weronika
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 95

PostWysłany: Wto 10 Lut 2009, 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my już mieszkamy razem i po remoncie tez jesteśmy. uśmiech ale taka moja obawa, że nie zdążymy spłacić kredytu. smutny wzięliśmy trochę na remont i trochę ze ślubnej kaski też...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agbar
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 743

PostWysłany: Pon 23 Lut 2009, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Im bliżej ślubu, tym częściej zastanawiam się nad naszym wspólnym życiem. Szczególnie po wizycie u teściów. Nie podobają mi się relacje między nimi, a szczególnie zachowanie teścia. Ostatnio oburzył się, kiedy usłyszał, że na naszym weselu nie powinien pić alkoholu, a przynajmniej bardzo mało. Boję się właśnie jak się zachowa, bo według mnie ma problem z alkoholem. O północy trzeba będzie podziękować rodzicom, a jeśli on nie będzie w stanie utrzymać się na nogach? Jemu nie będzie wstyd, nie uważa, że to jest coś złego, a takie sytuacje ostatnio dość często się zdarzają. No i na weselu jego córki też tak było.

Z drugiej strony boje się, żeby T. nie zaczął powielać jego zachowania. Nie chodzi mi tu o alkohol. Kobiety w domu T. nie miały zbyt wiele do powiedzenia. Panowie przychodzili z pracy i nie mieli żadnych obowiązków oprócz napalenia w piecu. Rozmawiałam z T. już o tym i zgodził się ze mną, że obowiązki muszą być podzielone, ale nie jestem zbyt asertywna i nie wiem czy uda mi się "wychować" męża.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następny
Strona 13 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group