Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

"Gołe" sukienki
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Nie 27 Lis 2011, 23:37    Temat postu: "Gołe" sukienki Odpowiedz z cytatem

Witajcie Dziewczyny uśmiech
Intryguje mnie dlaczego wszystkie suknie ślubne jakie oglądam w salonach są takie "gołe" na górze?! Cienkie ramiączka wg mnie nic nie dają,a czasami i psują efekt. Macie jakieś pomysły dlaczego tak ciężko jest znaleźć sukienkę, która będzie pięknie opływać ramiona.
Nie wiem jak umieścić zdjęcia, ale jak tylko się nauczę to pokaże Wam moje propozycje.
Wg mnie bolerko nie pasuje do każdej figury, a szal...hm...kojarzy mi się z moją babcią uśmiech
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
spasi
maniak
maniak


Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 1036
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: Pon 28 Lis 2011, 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ojej nie wszystkie suknie mają odkrytą górę. Takich sukni jest jednak najwięcej, gdyż na takie jest największy popyt. Natomiast jeśli się poszuka to można znaleźć suknie z zakrytą górą np.:





_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pon 28 Lis 2011, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sukienka mojej znajomej:

Cudowna koronkowa góra, a dół lekki, a'la tiulowy. Prześlicznie się prezentowało.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pon 28 Lis 2011, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spasi, z tym środkowym golfem to przesadziłaś język nie chce wyglądać jak Joanna d'Arc.
Bardziej mi się podoba ta ostatnia propozycja. Natomiast bardzo mnie ciekawi dlaczego właśnie na takie gołe sukienki jest popyt?! I ku mojemu rozczarowaniu w salonach spotykam może jedną, góra dwie propozycje z rękawkami.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 28 Lis 2011, 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewa-Gdy napisał:
Spasi, z tym środkowym golfem to przesadziłaś język nie chce wyglądać jak Joanna d'Arc.
Bardziej mi się podoba ta ostatnia propozycja. Natomiast bardzo mnie ciekawi dlaczego właśnie na takie gołe sukienki jest popyt?! I ku mojemu rozczarowaniu w salonach spotykam może jedną, góra dwie propozycje z rękawkami.


Taka teraz moda. Przejrzyj jakie były sukienki 5- 10 - 15- 20- 25 -30 lat temu. Np. 30 lat temu modne były suknie z rękawami
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pon 28 Lis 2011, 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, ale piękno jest uniwersalne i ponadczasowe. Dla każdego to oznacza co innego.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 28 Lis 2011, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewa-Gdy napisał:
No tak, ale piękno jest uniwersalne i ponadczasowe. Dla każdego to oznacza co innego.


Owszem, ale taka moda i już. Na to jest popyt. Dlatego tyle z nas tak długo szukało swojej sukni, bo w większości salonów wszystko na jedno kopyto i ekspedientki wciskają wszystkim jeden model, bo teraz taki modny.






Na szybko znalazłam 4 modele w jednym salonie. Suknie są bardzo ładne, eleganckie. Pasują właśnie do takiej eleganckiej kobiety
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pon 28 Lis 2011, 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Druga propozycja jest boska. Co prawda zwężyłabym troszkę dół, ale uważam, że całość prezentuje się super.
Przeszłam 6 salonów w Gdyni...w dwóch z nich znalazłam sukienki z czymś na górze, ale nie spodobały mi się.
Coś czuję, że czeka mnie rajd po 3mieście.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 28 Lis 2011, 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewa-Gdy napisał:
Druga propozycja jest boska. Co prawda zwężyłabym troszkę dół, ale uważam, że całość prezentuje się super.
Przeszłam 6 salonów w Gdyni...w dwóch z nich znalazłam sukienki z czymś na górze, ale nie spodobały mi się.
Coś czuję, że czeka mnie rajd po 3mieście.


No niestety trzeba się nałazić żeby znaleźć perełkę
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monatana_ana
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Gru 2010
Posty: 207
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon 28 Lis 2011, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzecia Nabla mi się podoba uśmiech
_________________
Dla Ciebie....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group