Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

suknie - nie moge się zdecydować!! xD
Idź do strony 1, 2, 3 ... 102, 103, 104  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pon 14 Kwi 2008, 12:28    Temat postu: suknie - nie moge się zdecydować!! xD Odpowiedz z cytatem

szukam sukni takie co by mi wpadła w oko, takiej, o której bym wiedziała, że to TA, ale mój móżdżek już ma przesyt....

Cosmobella 2007 model 7061
Cosmobella 2007 model 7207
Cosmobella 2008 model Model 7264
Demetrios 2007 model 925
Demetrios 2008 model 1351

Demetrios 2008 model 1342
Demetrios 2008 model 1341

WHITE ONE 2008 model 157

AGNES 2008 model 1654

SanPatrick 2008 model Bagdad

LA SPOSA CLASICA model Sarria
LA SPOSA DIVA model Salardu


lol
_________________



Ostatnio zmieniony przez MissIndependent dnia Pon 14 Kwi 2008, 16:58, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Pon 14 Kwi 2008, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem czy dobrze myslę - ale wiekszosc tych sukni - to kolekcja sukien MADONNA?
mi tez sie kilka z nich podobalo, ale mam juz swoja język
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pon 14 Kwi 2008, 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem czy MADONNA uśmiech podpisałam je jakby ktoś chciał jakąś konkretną znaleźć w necie.

jeśli brać pod uwagę te sukienki, których zdjęcia zamieściłam to powaznie myślę o: Demetrios 2007 model 925, Demetrios 2008 model 1342, WHITE ONE 2008 model 157, SanPatrick 2008 model Bagdad, LA SPOSA DIVA model Salardu i tej ostatniej z Nicolette z kolekcji Angel. tylko nie chciałabym wyglądać jak zjawa, z moją jasną cerą....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pon 14 Kwi 2008, 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wcale się nie dziwię, że nie możesz się zdecydować. wiem już że Wasz ślub został przełożony ale wybór sukni nadal Cię czeka w przyszłości uśmiech mi najbardziej podobały się rybki, ale im więcej oglądam sukien tym mam większy mętlik w głowie i co raz więcej fasonów zaczyna mi się podobać. jak zmierzyłam dwa różne fasony to też trudno było mi ocenić który będzie wygodniejszy bo jak miałabym to sprawdzić? samo stanie przed lustrem nie ma znaczenia w tej kwestii.
aż mi ciarki przechodzą na samą myśł wybierania sukni; tak już się nie mogę doczekać.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzena
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 284
Skąd: znienacka :))

PostWysłany: Pon 14 Kwi 2008, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam taki problem, że nie wiem, jaką suknię chcę, ale wiem, co mi się nie podoba - a to już coś! Wink Z tych sukni, które wkleiła tu MissIndependent najbardziej mi się podobają: Cosmobella 2007 model 7207, Demetrios 2008 model 1351 i SanPatrick 2008 model Bagdad. Wiem, że nie chcę sukni rybki, bo wydaje mi się, że do tego trzeba mieć figurę, a ja mam takie raczej okrągło-kobiece kształty, choć puszysta (jeszcze) nie jestem... lol Acha, nie chciałabym też mieć gorsetu... Jak znajdę jakieś suknie, które mi się podobają, to spróbuję je wkleić...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pon 14 Kwi 2008, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też nie chciałabym mieć gorsetu, tym bardziej bez ramiączek (choć takie suknie też mi się podobają), bo mam wrażenie, że ostatnio masa dziewczyn je wybiera.... coraz bardziej za to podobają mi się Demetrios 2008 model 1342 i WHITE ONE 2008 model 157 lol rany, a do ślubu jeszcze tyyyyle czasu..... Confused oże do tej pory te suknie stanieją lol ja za niedługo mam zamiar wybrać się do jakiegos salonu poprzymierzać, zobaczyć czy coś mnie nie drapie (bo podobno koronki mogą drapać). słyszałam, że często tesuknie na zdjęciach wyglądająświetnie, jak pięknie i lekko, a potem okazuje się, że tu źle sięukłada, to obciera albo jest ciężka i niewygodna.....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marzena
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 284
Skąd: znienacka :))

PostWysłany: Pon 14 Kwi 2008, 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalazłam coś takiego: http://uslugislubne.pl/suknie/suknie_10t3n/00.jpg <-- baaardzo mi się się podoba ta koronka. W ogóle te koronkowe górne części w sukniach ślubnych są śliczne... Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 15 Kwi 2008, 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marzena, zanim zdecydujesz się na ta suknię najpierw zobacz ją na żywo, podobno nie jest tak fajna i wygodna na jaką wygląda.... z taką opinią się spotkałam na pewnym forum.

pragnę donieść, że zdecydują się albo na Demetrios 2008 model 1342 albo na WHITE ONE 2008 model 157. więc... jakby ktoś się spotkał z ofertą sprzedaży tych modeli to dawać znać uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Wto 15 Kwi 2008, 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to prawda że suknia na zdjęciu wygląda inaczej niż na naszym ciałku. dowodem na to są suknie na allegro. najczęściej wklejane tam są fotki z modelkami oraz zdjęcia samej sprzedającej i zawsze jest różnica.

ja chciałabym mieć suknię bez ramiączek ale oglądając zdjęcia Panien Młodych (też na allegro) zauważyłam że to nie jest takie proste aby góra sukni ładnie leżała na biuście.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzena
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 284
Skąd: znienacka :))

PostWysłany: Wto 15 Kwi 2008, 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na razie i tak nie mam zamiaru na żadną się decydować, robię tylko wstępne rozpoznanie, bo zupełnie nie wiem, czego chcę Confused A sukni i tak nie będę kupować wcześniej niż dopiero około stycznia... Chyba dopiero wtedy zacznę robić rundy po salonach. A teraz sobie tylko oglądam i słucham Waszych rad Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 102, 103, 104  Następny
Strona 1 z 104

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group