Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

suknie - nie moge się zdecydować!! xD
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 102, 103, 104  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
massowa
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 18

PostWysłany: Pon 21 Kwi 2008, 18:19    Temat postu: moja kolej ;) Odpowiedz z cytatem

Potrzebuje pomocy co sądzicie o Tych sukniach:







jestem niska mam 155 cm oczko waze 49 kilo prawie 50 oczko
jestem dość drobna bedzie dobrze mi w takim fasonie uśmiech?
Mysle zeby dol byl taki jak pierwsza suknia a góra taka jak druga oczko


Ostatnio zmieniony przez massowa dnia Pon 21 Kwi 2008, 18:22, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
becia
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Kwi 2008
Posty: 352
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon 21 Kwi 2008, 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej jak przymierzysz taką. Mi się bardzo podobają takie fasony, a jestem tylko 5 cm wyższa od ciebie. Jeszcze nie przymierzałam żadnych sukienek, ale panie w sklepach zwykle dobrze umieją doradzić. A jak pójdziesz jeszcze z kimś zaufanym to na pewno coś dopasujecie uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aseret
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Kwi 2008
Posty: 352

PostWysłany: Pon 21 Kwi 2008, 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak jest się niższego wzrostu to trzeba taką sukienkę by "podnosiła", prawda? Tylko jaka to jest?...

Mam! Oto co znalazłam: "w tym przypadku pasują suknie klasyczne, jak najbardziej skromne o prostym kroju, np. dwuczęściowe - gorset ze spódnicą o lekko poszerzanym dole tworzącym linię trapezu, oraz delikatnym trenem, który powoduje, że kobieta wygląda na wyższą. Niskie, ale szczupłe panie powinny wybrać suknię o podwyższonej talii, taki krój także optycznie wydłuża całą sylwetkę" Very Happy


Najważniejsze by suknia się dla Ciebie podobała Very Happy Mi osobiście wszystkie się podobają Cool No i Becia ma rację - najlepiej przymierzyć uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pon 21 Kwi 2008, 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem powinno być ok
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aseret
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Kwi 2008
Posty: 352

PostWysłany: Pon 21 Kwi 2008, 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

magdaberbec napisał:
moim zdaniem powinno być ok


Pewnie tak, bo sukienki w sumie klasyczne Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 22 Kwi 2008, 9:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

obie suknie są śliczne, mam nadzieję, że nie na kole..... druga wydaje mi się stabilniejsza i wygodniejsza, to chyba przez to że ma ramiączka uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
martam1
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Kwi 2008
Posty: 42

PostWysłany: Wto 22 Kwi 2008, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje zdanie jest takie, że nie ma co oglądać tych sukien na zdjęciach, bo mało która z nas ma 180cm, i figure idealna, a te wszystkie suknie sa wlasnie szyte na takie dziewczyny, a po przerobieniu wyglądaja dużo gorzej. Ja chciałam suknie gorset+drapowany dół z trenem, ale jak taką przymierzylam to myślałam ze umre ze śmiechu z moją mamą, wyglądalam tak jak wielka kula i jakbym miala chyba 3 razy taka szerokosć niż w rzeczywistości(szersza niż wyzsza dosłownie), przy moim wzroście(160CM, I WAGA 42KG) wybrałam suknie jednoczęściową wiązaną na szyji(wiązanie na szyji wydłuża), dopasowaną do ciała i z gołymi plecami(TAK DO POŁOWY),no i delikatnym trenem CZUŁAM SIĘ SWIETNIE!wykrzyknik Very Happy Acha im skromniejsza suknia tym możecie bardziej poszalec z welonem i dodatkami.Ja odbieram swoja na koniec maja:)
Więc dziewczyny przymierzajcie różne fasony a nie te ktore tylko sie wam podobają, wezcie osobe zaufaną ktora wam doradzi! język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Pią 25 Kwi 2008, 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Martam ma racje uśmiech
wkleję wam zdjecie mojej sukni - od tej pani ją odkupiłam uśmiech
podobno genialnie podkresla moją sylwetkę język babcia i mama były zachwycone jak mnie w niej widziały a moj B.. ciąghe jest język


_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pią 25 Kwi 2008, 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dianicho! nareszcie się udało wkleić fotkę uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iwona
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Kwi 2008
Posty: 10

PostWysłany: Pią 25 Kwi 2008, 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja na poczatku tez nie wiedzialam co chce bylam nastawiona na wypozyczenie nawet juz wplacilam zaliczke ale po paru dniach na wystawie widzialam sliczna suknie i weszlam przymiezylam i ja kupilam i teraz jestem zadowolona bo wiem ze to jest to co chcialm Very Happy
_________________
[img]http://www.suwaczek.pl/cache/f49ced7321.p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 102, 103, 104  Następny
Strona 3 z 104

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group