Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

suknie - nie moge się zdecydować!! xD
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 102, 103, 104  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 18 Cze 2009, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anna W napisał:
Ja mam bardzo lekka suknie:

http://www.madonna.pl/pl/sanpatrick.php?s=64.pravia

Jest bardzo wygodna, czuje sie w niej jak nimfa taka bo te wszystkie wielkie ciezkie suknie sa okropne, naprawde, czujesz sie ciezko, nie massz moziliwosci tanca i w ogole jak clown sie czulam. Z tych co wybralas najbardziej pdoba mi sie ta pierwsz, cosmobella, taka zwiewna i dziewczeca, po co si epostarzac na slubie? ta wyglada lekko i swiezo i ty bedziesz wygladala naturalnie a nie jak stara matrona;)

piękna Very Happy

kurde, cały czas mi się przyciski mylą... zamiast nacisnąć 'cytuj' - naciskam 'zmień' Rolling Eyes język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anna W
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 242
Skąd: Oslo

PostWysłany: Czw 18 Cze 2009, 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MissIndependent napisał:

piękna Very Happy

kurde, cały czas mi się przyciski mylą... zamiast nacisnąć 'cytuj' - naciskam 'zmień' Rolling Eyes język


Kochana dziekuje, ja pokochalam ja od pierwszego "wlozenia", ale balam sie ze troche za skromna, bo np moja psiapsiolka obstaje dalej przy tym ,ze tak, ladna, ale ze skromnie sie bede czula na swoim weselu, jak kopciuszek.. eh a mnie sie ona tak bardzo podoba, taka jak sobei wymarzylam...czy trzeba miec na sobie milion swiecidelek?wykrzyknik
_________________
Małżeństwo to przecież taki piekny stan... to sztuka życia ze sobą już do końca:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iwi
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 251
Skąd: Wlochy

PostWysłany: Czw 18 Cze 2009, 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alez oczywiscie ze nie. Jest choinka na swieta BN zeby swiecic, my w tym dniu mamy sie czuc dobrze i wyjatkowo. I skoro ty tak wlasnie czujesz sie w sukni , ktora wybralas to jest TO.
Kolezance poradz, zeby ona sobie wybrala taka swiecaca.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 18 Cze 2009, 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

te skromniejsze są najpiękniejsze. zawsze. szkoda, że dalej pokutuje przekonanie, ze musisz na weselu wyglądać jak beza w wieeelkiej sukni, która wygląda jakby była wyjęta z szafy jakiejś monarchini.... nie wiem, czy ktoś ma jakiś kompleks, że koniecznie taką suknie chce załozyć a inne są za skromne?? Rolling Eyes nie chodzi o to, by suknia była na kole, strojna i 'ślubna', bo tak się urarło przez lata. Panna Młoda ma w tej sukni wyglądać pięknie, olśniewająco, jak gwiazda...do takiego efektu nie trzeba mieć bufek, kryształów swarowskiego czy wielkiego strojnego dołu oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
betty22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 667
Skąd: woj.opolskie

PostWysłany: Czw 18 Cze 2009, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anno W podoba mi sie ale wersja z odkrytymi ramionami, ewentulanie bolerko, ta koronka mnie nie przekonuje
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 19 Cze 2009, 7:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
te skromniejsze są najpiękniejsze. zawsze. szkoda, że dalej pokutuje przekonanie, ze musisz na weselu wyglądać jak beza w wieeelkiej sukni, która wygląda jakby była wyjęta z szafy jakiejś monarchini....


Wcale nie musi, nikt jej i nikomu nie karze, a przyjaciółce akurat podobają się poprostu "bogatsze wersje" i dlatego tak powiedziała lol Moje zdanie tutaj jest po środku, ponieważ lubię skromne rzeczy ( w tym przypadku suknie ślubne), ale na własny ślub zawsze chciałam miec taka na kole - bez przesady przystrojoną, ale własnie taką...jak to nazwałaś "ślubną". I taką własnie mam, uważam, że jest boska, chociaz napewno by się wszystkim nie spodobała (jak będe maiła foto to wkleje), ale co mnie to obchodzi... Dla mnie jest NAJPIEKNIEJSZA ZE WSZYSTKICH Razz Mi się podobają i takie bez koła i na, róznie to bywa...ale najwazniejsze, że TOBIE się podoba, nam akurat taka, a Panna Młoda czy skromniej czy "bogato" i tak będzie wyglądac najpiękniej w tym dniu lol My "występujemy" w tych sukniach - nie ktoś inny, sami wybieramy co nam się podoba, w czym czujemy się pięknie i wyjątkowo. Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anna W
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 242
Skąd: Oslo

PostWysłany: Pią 19 Cze 2009, 9:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

betty22 napisał:
Anno W podoba mi sie ale wersja z odkrytymi ramionami, ewentulanie bolerko, ta koronka mnie nie przekonuje


Bedzie bez bolerka, bo ono mnie sie tez nie podobalo, ale za to bedzie dluugi mega prosty welon.

Je tez probowalam miec na kole, mierzylam wszystko ale takie skromne wygladaja naprawde najlepiej:)

Po drugie musze wam doradzic, ze wybieranie sukienek w necie nijak sie ma do prawdy i rzeczywistosci, sukienki w rzeczywistosci wygladaja inaczej! Poza tym na zdjeciach ubrane w nie sa modelki o wzroscie 1.80 i 45 kg wagi, a przeciez kazda z nas ma inna figure, wiec mierzyc, mierzyc, meirzyc!! Zadna z tych ktore podobaly mi sie na poczatku nie podobala mi sie jak ja przymierzylam. Ta ktora wybralam tez wpadla mi w oko, ale nie bylam przekonana, dopok nie zalozylam. Wtedy poczulam ze to ta!!
_________________
Małżeństwo to przecież taki piekny stan... to sztuka życia ze sobą już do końca:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 19 Cze 2009, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Po drugie musze wam doradzic, ze wybieranie sukienek w necie nijak sie ma do prawdy i rzeczywistosci, sukienki w rzeczywistosci wygladaja inaczej! Poza tym na zdjeciach ubrane w nie sa modelki o wzroscie 1.80 i 45 kg wagi, a przeciez kazda z nas ma inna figure, wiec mierzyc, mierzyc, meirzyc!! Zadna z tych ktore podobaly mi sie na poczatku nie podobala mi sie jak ja przymierzylam. Ta ktora wybralam tez wpadla mi w oko, ale nie bylam przekonana, dopok nie zalozylam. Wtedy poczulam ze to ta!!


DOKŁADNIE!wykrzyknik! Koniecznie mierzyć Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 19 Cze 2009, 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agnieszko, to że komuś podobają się bogatsze i bardziej strojne suknie to normalne, kwestia gustu i upodobań. natomiast teksty typu "w skromnej sukni bedziesz się czuła jak jakiś kopciuszek na własnym weselu" świadczą raczej o tym, że ludzie wciąż myślą, że na wesele to koniecznie suknia strojna i na kole. tak to odbieram.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 19 Cze 2009, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MissIndependent jesli chodzi akurat o to zdanie - to ja odebrałam troszeczke podobnie, jakby mi ktoś powiedział tak, to zrozumiałabym, że nie podoba się komuś suknia, mało skromna, nie "typ na ślub/wesele", więc potroszki się z Toba zgadzam Razz A tak czy siak - kopciuszek znalazł Księcia uśmiech lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 102, 103, 104  Następny
Strona 18 z 104

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group