Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

suknie - nie moge się zdecydować!! xD
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 102, 103, 104  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kachensss
bywalec
bywalec


Dołączył: 29 Sty 2009
Posty: 131
Skąd: zach-pom/ UK

PostWysłany: Czw 16 Kwi 2009, 9:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ta pierwsza sliczna uśmiech ale jak już pisałam, w takich skromnych jakoś nie wyglądałam dobrze :/
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 16 Kwi 2009, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja Wam napisze, ze mi rzadna do gustu nie przypadła, zupełnie nie mój gust. Confused Ale o gustach się nie dyskutuje - dla mnie koło musi byćuśmiech

A jesli chodzi o mój typ sukni, planowałam tylko i wyłącznie z ramiączkami, ale jak chodziłam po weselach to ciagle której spadało, nie wyobrażałam sobie, żebym miała suknie slubną bez ramiączek - a tu proszę - zamówiłam w salonie BEZ - moja nie ma ramiaczek Very Happy I wiecie co czuję się extra w niej i pewnie Very Happy Róznie to bywa.... Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Murphy
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 207
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie 19 Kwi 2009, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ladysunshine napisał:
rita131 napisał:
Teraz moja suknia już się szyje, ale nadal oglądam inne lol

Mi się też już sukienka szyje i odpuściłam sobie po prostu oglądanie innych. Raz dlatego, że nie mam już na to czasu, a dwa, że jakbym znalazła coś, co mi się jeszcze bardzie spodoba, to byłby ból.


To tak jak ja uśmiech, aha moja będzie tylko za kolano uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Nie 7 Cze 2009, 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja na serio biorę pod uwagę założenie na ślub krótkiej sukni ślubnej, koniecznie rozszerzanej i do kolan Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Iwi
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 251
Skąd: Wlochy

PostWysłany: Sro 10 Cze 2009, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, a ja mam jakies 2 miesiace do slubu i nie mam jeszcze sukni!! po pierwsze , ze za granica nie chce jej kupowac, bo mnie wyniesie wiecej niza samo wesele. Poza tym ostatnio zaczelam sie rozgladac na Allegro (nie zalezy mi na extranowej sukni), ale na ladnej i na mozliwocsi oszczedzenia ile sie da. Znalazlam kilka modeli, ktore mi sie bardzo podobaja i niedrogo (od 500 do 1500 zl), ale po pierwsze: nie moge sie zdecydowac, po drugie: troche boje sie kupowac bez przymiarki , po trzecie: moja rodzinka mowi, ze panikuje za bardzo i ze bedzie lepiej poczekac az przyjade .Tylko ze ja bede w domu na poczatku sierpnia (jak dobrze pojdze ) i tego czasu wcale nie bedzie az tyle!
Na dodatek zaczelam miec zwiazane z tym koszmary: dzis na przyklad mi sie snilo, ze moja mam zaproponowala mi do slubu swoja koszule nocna.
Staram sie czekac, ale szczerze powiedziawszy nie wiem czy to jest dobry wybor. Co o tym sadzicie??
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angunn
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 259
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sro 10 Cze 2009, 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iwi pewnie każda z nas byłaby troche poddenerwowana, ale rzeczywiście chyba nie ma sensu zamawiać sukni przez internet i sprowadzać ją aż do Ciebie. Poczekaj jeszcze trochę i myślę, że w Polsce spokojnie coś znajdziesz.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iwi
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 251
Skąd: Wlochy

PostWysłany: Sro 10 Cze 2009, 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na miesiac przed slubem? Az sie boje myslec co moge znalezc w takim pospiechu. Beda jakies bezowate itd itp...
jest jakis sposob aby spokojnie czekac?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angunn
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 259
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sro 10 Cze 2009, 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iwi mówiąc szczerze, nie masz innego wyjścia. Chyba, że zaryzykujesz i zamówisz jakąś suknię z Allegro.. Myślę, że nie będzie aż tak źle. Szczególnie w komisach jest wiele sukien. Możesz też zrobić tak, że umówisz się na przymiarkę sukni z Allegro, która Ci się podoba, zaraz po Twoim przyjeździe do Polski. Spróbuj szukać na Allegro wg kryterium Twojego zamieszkania, żebyś nie musiała jeździć na przymiarki po całej Polsce.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anka
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 3
Skąd: katowice

PostWysłany: Pon 15 Cze 2009, 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja problem z wyborem sukni mam z głowy. Dostałam od koleżanki namiar na firmę, gdzie zaprojektowano na rysunkach suknię, dla mnie dobrano tkaniny, poświęcono mi wiele czasu . Efekt pioronujący i nikt nie ma takiej sukni jak ja Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patinka
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Maj 2009
Posty: 13
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto 16 Cze 2009, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A oto moja wymarzona, jedyna ...

http://www.slubnesuknie.pl/a,1,011_cantabe.html

I jak Wam się podoba??
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 102, 103, 104  Następny
Strona 16 z 104

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group