Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

DATA ŚLUBU - sluby w 2010roku
Idź do strony 1, 2, 3 ... 164, 165, 166  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Czw 10 Kwi 2008, 10:45    Temat postu: DATA ŚLUBU - sluby w 2010roku Odpowiedz z cytatem

zakłądam ten temat ponieważ zauważyłam jedną koleżankę z terminem ślubu na ten właśnie rok uśmiech
skoro są tematy zrzeszające poprzednie lata, musi być i na ten rok uśmiech

więc PANNY MŁODE 2010 - gratuluję terminu - i zrzeszajcie się ;D
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa Bielecka
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Kwi 2008
Posty: 3

PostWysłany: Sob 12 Kwi 2008, 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W niektórych miejscach trzeba rezerwować sale juz na 2010. Jednak przeważnie rok przed datą ślubu spokojnie wystarczy na zoorganizowanie wszystkiego uśmiech pozdrawiam i w razie pomocy polecam sie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Nie 13 Kwi 2008, 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i stało się. ślub przesunięty na 2010 roku, 1 sierpień.... eh, jakoś przeżyję. tym razem to był mój pomysł, bo choć Jacek nie chciał wracać do drażliwego tematu i próbował udawać, że wszystko w porządku, to ja nie chcę, żeby czuł się winny, że będzie za szybko, że w czymś mi przeszkodzi itp.... więc stwierdziłam, że lepiej jak pobierzemy się rok później.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
becia
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Kwi 2008
Posty: 352
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie 13 Kwi 2008, 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miss głowa do góry, zawsze masz więcej czasu na przygotowania i perfekcyjne zaplanowanie wszystkiego. No i będziesz bogatsza o doświadczenia panien młodych 2009 z forum. Jesteśmy z Tobą. Trzymaj się dziewczyno Exclamation Ale 1 sierpnia 2010 to jest niedziela...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Nie 13 Kwi 2008, 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eh, przygotowania... podejrzewam, że do tego czasu zdąrzyłabym 3 śluby przygotowac....

skoro 1 sierpnia 2010 to niedziela (becia, dzięki za wyprowadzenie z błędu uśmiech ) to w takim razie mój slub będzie 7 sierpnia uśmiech a 8 mi rodzice mają rocznicę.... lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Nie 13 Kwi 2008, 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miss, trzymam kciuki i jakby co - pisz do mnie śmiało! wesprę!
a lepiej nie robić czegoś na siłę - lepiej będziesz się czuła przed samą sobą i będziesz czuła się pewniej w całych przygotowaniach..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pon 14 Kwi 2008, 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najgorzej bym się czuła, jakbym się uparła, że ślub ma być w 2009. wiem, że Jacek ma jak najlepsze intencje i że nie działa pod czyimś wpływem, po prostu doszedł do wniosku, że tak będzie lepiej. na szczęście, nie jest typem, który chciałby ślub odwlec jak najdalej w czasie, bo mu wygodnie żyć bez. cóż, teraz pozostaje mi przywyknąć do myśli, że jesnak w przyszłym roku nie stanę na ślubnym kobiercu \m/ natomiast jego brat odzywskał trochę straconych pktów: jakiś czas temu dostał mieszkanie, wyremontował je i nie mieszkał tam (mieszka w mieszkaniu swojej partnerki), podnajmował je innym. teraz musi tylko załatwić sprawę z poprzednim lokatorem i ma zamiar odstąpić je nam oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pon 14 Kwi 2008, 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale mnie zaskoczyłaś Miss. trzymaj sięwykrzyknik! cieszę się że podzieliłaś się tym na forum. dzięki!wykrzyknik
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pon 14 Kwi 2008, 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zaskoczyłam samą zmianą daty (:chlip: już nie wychodzimy za mąż tego samego dnia :chlip:) czy ogólnie? uśmiech chyba jednak nie będzie tak źle, przynajmniej już nie czuję się tak jak kilka dni temu....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Pon 14 Kwi 2008, 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uszka do góry - czas szybko leci uśmiech i wszystko przetrwacie - w miłosci Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 164, 165, 166  Następny
Strona 1 z 166

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group