Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

alkohol - gdzie najlepiej kupić?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agbar
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 743

PostWysłany: Nie 15 Mar 2009, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak u mnie na wesele i poprawiny. Według mnie na samo wesele 0,5 l na głowę powinno wystarczyć. Wydaje mi się, że teraz jest tak, że więcej wódki idzie na poprawinach właśnie. Na weselach ludzie się pilnują, bo jest kamera i później przy ewentualnych ekscesach cała rodzina się śmieje;)
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Nie 15 Mar 2009, 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agbar napisał:
Tak u mnie na wesele i poprawiny. Według mnie na samo wesele 0,5 l na głowę powinno wystarczyć. Wydaje mi się, że teraz jest tak, że więcej wódki idzie na poprawinach właśnie. Na weselach ludzie się pilnują, bo jest kamera i później przy ewentualnych ekscesach cała rodzina się śmieje;)


Zgadzam się z ta opinią. Sama wiem, że jak idziemy na wesele, to wszyscy znajomi trzymają fason do końca. Nikt już tak nie pije jak kiedyś. My liczymy 0.75 na wesele i 0.50 na poprawiny. Mamy jednak umowę z hurtownią, że możemy oddać wszystko co nam zostanie, więc nie mamy problemu.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
panna
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 360

PostWysłany: Pią 20 Mar 2009, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

0.75na os
bo tak mysle ze butelki 0.7 czy 0.5- im wieksza tym latwiej sie upic wiec chyba 0.5 butelki wtedy po poltorej na osobe,ale licxzycie w tym tez dzieci i innych niepijacych w ilosci butelek?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anulka24
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 48
Skąd: Zachodniopomorskie

PostWysłany: Sob 21 Mar 2009, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my kupujemy 0,7 na glowe (120 osob) ale liczymy tylko doroslych.tak wiec potrzeba nam ok 100 buteleczek i dodatkowo z 20 na bramy i z 20 na oczepiny.
mysle ze powinno wystarczyc.jak zostanie to 3 dni po poprawinach moj wtedy juz MAZ ma imieniny a po 7 urodziny uśmiech tak wiec sie nie zmarnuje lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
panna
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 360

PostWysłany: Sob 21 Mar 2009, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na oczepiny wódkę? a what for?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Sob 21 Mar 2009, 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie na wygrane, w tych durnych konkursach i wykup butów, jak ja się cieszę, że tego nie mam, tylko wódki szkoda:)uśmiechuśmiech
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
panna
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 360

PostWysłany: Sob 21 Mar 2009, 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oo jaa wykup butów?
ehh czuje się jak jakiś ignorant bo wielu tradycji nie znam, a na niejednym weselu bylam...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Sob 21 Mar 2009, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i się ciesz, bo nic nie straciłaś, poza beznadziejnymi, przestarzałymi i nikomu do niczego nie potrzebnymi zabawami. U nas tez nie ma i nie będzie czegoś takiego. Mamy przyjęcie z klasą, a nie wesele w remizie, gdzie może takie rzeczy pasują.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anulka24
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 48
Skąd: Zachodniopomorskie

PostWysłany: Sob 21 Mar 2009, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zabawy na weselu to nie tylko konkursy.to swietna sprawa gdy goscie i rodzina mlodych ledwo co sie nie znaja.moim zdaniem bez zabaw jest nudno-oczywiscie zabawy w dobrym smaku.goscie jedza,pija i rozmawiaja w gronie ludzi ktorych znaja-a tak maja okazje sie poznac.to po co zespol na weselu??wtedy to tylko magnetofon starczy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Sob 21 Mar 2009, 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na szczęście u nas całe rodzinki znają się wzajemnie, tak samo jak goście:), więc nie ma zupełnie z tym problemu. Nie zapraszamy jakiś ciotek, których nie widzieliśmy po 5 lat .Nie ma u nas takiej tradycji, i na weselach w naszym gronie nie robi się już tego typu zabaw. Na szczęście zespołu też nie mamy, bo to nie dla nas i naszych gości. Mamy profesjonalnego dj-a, i nikt mnie nie przekona, że jakiś tam zespół jest lepszy. Może na tradycyjne wesele, tak, ale na moje na pewno nie.
zabawa może być świetna bez konkursów i zabaw, których moja rodzina i goście nie lubią, nawet mama i konsultantka nam odradzały tego typu rozrywki. Jak jest dobry wodzirej i wesołe towarzystwo, to nie trzeba nakręcać imprezki.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następny
Strona 12 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group