Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

fryzury na krótkie lub półdługie włosy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pon 13 Paź 2008, 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a tak mi się przypomniała pewna sprawa-czy zastanawiałyście się nad doczepianiem kosmyków włosów aby mieć bujniejszą ślubną fryzurę?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Murphy
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 207
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon 13 Paź 2008, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc nie brałam takiej opcji pod rozwagę, ale znajoma nosi takie kosmyki na stałe i bardzo sobie chwali (ma bardzo cienkie i rzadkie włosy). Podobno wczepia sobie naturalne włosy ale to dużo kosztuje smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agniecha28
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 14
Skąd: Ostrowiec Św.

PostWysłany: Wto 14 Paź 2008, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej Very Happy
co do tych włosów doczepianych to też słyszałam, że drogie i że obciążają włosy, cebulki zwłaszcza, więc jeśli ktoś ma słabe włosy (ja też niestety smutny ), to niech się lepiej zastanowi dobrze na tym, tak mi się wydaje
a z tych trzech fryzur to mi podeszła ta druga fryzura, moje włosy mają tendencję do kręcenia się więc myślę, że byłaby ok, i dobrze mi w zaczesanych do góry (tak myślę hi hi...) i wydaje mi się, że właśnie do cienkich włosów jest ona ok, nie wiem, może się mylę Question
a jakby tam dodać jakieś koraliki, na tych pasmach, może byłaby fajniejsza Question
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzena
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 284
Skąd: znienacka :))

PostWysłany: Wto 14 Paź 2008, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co myślicie o tym, żeby zostawić włosy rozpuszczone? Chciałabym jakąś prostą fryzurę, myślę o tym, żeby włosy pokręcić (normalnie są proste), a raczej "pofalować" i tylko kilka zebrać nad uszami do tyłu i spiąć lekko żeby można było welon dopiąć. Co o tym myślicie?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Murphy
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 207
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto 14 Paź 2008, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że wyglądałoby to bardzo ładnie, u mnie jednakże zwycięży pragmatyzm. Raz że spięte na głowie włoski będą raczej trzymać fason do rana Wink , a dwa że nie będzie tak gorąco w trakcie tańczenia, no i nie będą przeszkadzać i "kleić się" do buzi uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzena
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 284
Skąd: znienacka :))

PostWysłany: Wto 14 Paź 2008, 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Murphy, masz rację, ale ja muszę mieć zakryte uszy Confused (nie widziałam jeszcze panny młodej w stylu słonia Dumbo.... język)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Murphy
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 207
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto 14 Paź 2008, 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marzena napisał:
Murphy, masz rację, ale ja muszę mieć zakryte uszy Confused (nie widziałam jeszcze panny młodej w stylu słonia Dumbo.... język)


Troszkę poszukałam i znalazłam na innym forum (http://www.przewodnikmp.pl) uśmiech , może się przyda uśmiech







Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzena
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 284
Skąd: znienacka :))

PostWysłany: Wto 14 Paź 2008, 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Murphy, dzięki za te zdjęcia! Ja właśnie myślałam o czymś takim jak na trzecim zdjęciu, tylko trochę wyżej upiąć włosy, żeby wpiąć welon. Jak będę miała chwilkę czasu, to wkleję te zdjęcia, które ja znalazłam Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Murphy
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 207
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro 15 Paź 2008, 8:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma sprawy Embarassed
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agnieszka55
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 662
Skąd: PL

PostWysłany: Sro 25 Lut 2009, 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

















hiszpański






_________________
Eleganckie zaproszenia ślubne winietki, zawieszki, dyplomy, etui, menu, tablice inne na ślub i wesele
---- GALERIA ----

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group