Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pomóżcie w wyborze
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eedytka
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 192

PostWysłany: Sro 22 Kwi 2009, 9:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

*AGNIESZKA* napisał:
My chcielismy normalnie u jubilera kupić obrączki, wiedzieliśmy, że tyle kosztują i nazbieraliśmy te 1200 zł, nam nie pasuje przetapianie i nie wchodziło w gre pójście do złotnika, tylko dlatego, że taniej. Moja koleżanka kupiła za 800 zł (jak już wspominałam) u zlotnika taki sam wzorek, ale złoto nie nie to samo, byliśmy tam ze Skartbusiem i odrazu wyszliśmy - mały wybór, kwestia gustu, pieniędzy.


Ja też słyszałam że mimo wszystko złoto się różni. Wiadomo że jak dajesz swoje złoto to już się kolory mieszają. Jak kupowałam to mi mówili że te tańsze (nie wszytskie) są dmuchane w środku- te które właśnie dajemy z własnego złota. Ale może tylko tak o powiedział..


*AGNIESZKA* napisał:
Co komu pasuje, gdzie komu pasuje - tam kupuje. Very Happy Jak ktoś lubi czarne, to mu się nie przetłumaczy, że białe jest ładniejsze, lepsze i na odwrót itd.- ja tak mam Very Happy

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sro 22 Kwi 2009, 9:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też słyszałam że mimo wszystko złoto się różni. Wiadomo że jak dajesz swoje złoto to już się kolory mieszają. Jak kupowałam to mi mówili że te tańsze (nie wszytskie) są dmuchane w środku- te które właśnie dajemy z własnego złota. Ale może tylko tak o powiedział..

Może u was tak jest, droższe nie znaczy lepsze, my robiliśmy na zamówienie,wiemy o tym że są przetapiane, a myślisz że te ze sklepu odrazu były obrączkami , nie można ich znaleść w ziemi lub w rzece w takim kształcie. Kiedyś też były obrączkami, pierścionkami ktoś to nosił. Tylko jest taka różnica że my to wiemy , mamy tego świadomość , a Ty się łudzisz uśmiech że jest inaczej..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
eedytka
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 192

PostWysłany: Sro 22 Kwi 2009, 9:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może u was tak jest, droższe nie znaczy lepsze, my robiliśmy na zamówienie,wiemy o tym że są przetapiane, a myślisz że te ze sklepu odrazu były obrączkami , nie można ich znaleść w ziemi lub w rzece w takim kształcie. Kiedyś też były obrączkami, pierścionkami ktoś to nosił. Tylko jest taka różnica że my to wiemy , mamy tego świadomość , a Ty się łudzisz uśmiech że jest inaczej..[/quote]

słuchaj nie traktuj mnie jak jakaś idiotkę. wiem zę są przetapiane ale maja jednolity kolor! o to mi chodzi!wykrzyknik! Nie łudzę się!

MAM KUPIONE U JUBILERA PODOBAJA SIE MI JEST OK. TY DAWALAS SWOJE ZLOTO PODOBAJA CI SIE JEST OK. W CZYM WIDZISZ PROBLEM KOBIETO? CHCIALAM TO DALAM TYLE KASY ZA NIE. MOJA SPRAWA TAK SAMO JKA I TWOJA Z TWOIMI OBRACZKAMI.
_________________



Ostatnio zmieniony przez eedytka dnia Sro 22 Kwi 2009, 9:36, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 22 Kwi 2009, 9:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie powiedziałam, że droższe znaczy lepsze uśmiech
A co tych obrączek - moje akurat sa lepszej jakości niż koleżanki, wiem co widziałam, tak jak napisałam - komuś pasuje złotnik - ok, komus przetapianie ze starych - Ok, komuś obrączki za 2000 zł - Ok, a mi pasują za 1200zł i więcej nie lol

Moja koleżanka jeśli chce coś złotego, ma problem z obecnymi rzeczami ze złota - tylko tam chodzi, gdzie kupiła obrączki, po żadnych jubilerach, salonach itd. P.S. Ja tam byłam zmniejszyc pierścionek, bo taniej u tego "dziadka" niż w "salonach" lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eedytka
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 192

PostWysłany: Sro 22 Kwi 2009, 9:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

*AGNIESZKA* napisał:
Nie powiedziałam, że droższe znaczy lepsze uśmiech
A co tych obrączek - moje akurat sa lepszej jakości niż koleżanki, wiem co widziałam, tak jak napisałam - komuś pasuje złotnik - ok, komus przetapianie ze starych - Ok, komuś obrączki za 2000 zł - Ok, a mi pasują za 1200zł i więcej nie lol

Moja koleżanka jeśli chce coś złotego, ma problem z obecnymi rzeczami ze złota - tylko tam chodzi, gdzie kupiła obrączki, po żadnych jubilerach, salonach itd. P.S. Ja tam byłam zmniejszyc pierścionek, bo taniej u tego "dziadka" niż w "salonach" lol


Cieszę się ze ktoś myśli tak jak ja. Bo już się mi wydawało ze ja jedyna kupowałam normalnie u jubilera...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sro 22 Kwi 2009, 9:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eedytka napisał:
Może u was tak jest, droższe nie znaczy lepsze, my robiliśmy na zamówienie,wiemy o tym że są przetapiane, a myślisz że te ze sklepu odrazu były obrączkami , nie można ich znaleść w ziemi lub w rzece w takim kształcie. Kiedyś też były obrączkami, pierścionkami ktoś to nosił. Tylko jest taka różnica że my to wiemy , mamy tego świadomość , a Ty się łudzisz uśmiech że jest inaczej..


słuchaj nie traktuj mnie jak jakaś idiotkę. wiem zę są przetapiane ale maja jednolity kolor! o to mi chodzi!wykrzyknik! Nie łudzę się!

MAM KUPIONE U JUBILERA PODOBAJA SIE MI JEST OK. TY DAWALAS SWOJE ZLOTO PODOBAJA CI SIE JEST OK. W CZYM WIDZISZ PROBLEM KOBIETO? CHCIALAM TO DALAM TYLE KASY ZA NIE. MOJA SPRAWA TAK SAMO JKA I TWOJA Z TWOIMI OBRACZKAMI.[/quote]



Rozumiem, ja nie dawalam swojego złota, pokaż te swoje cudeńka jeśli masz fotki. I nie denerwoj sie bo po co.... pozdrawiam uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Sro 22 Kwi 2009, 9:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

supersluby.pl napisał:
A ja się zastanawiam czy różnica w jakości złota jest naprawdę, aż tak duża, czy po prostu sami sobie stwarzamy problemy patrząc na różnicę w cenie. Nie zawsze co droższe jest lepsze.


Różnica jest jedynie jeśli chodzi o czystość czyli karatowość złta i dlatego róžnica w cenie. 24 katatowe złoto jest najcenniejsze bo najczystsze, ale jest mniej plastyczne i szybciej się niszczy, natomiast nie uczula bo nie na domieszek. 18 i 14 są jeszcze dobrej jakości bo ich czystość wynosi 75%, a domieszki nadają mu różną barwę i lepsząplastyczność. Reszta to złto kiepskiej jakości, które może uczula i barwić skórę.
Dlatego dobrej jakości brylanty i kamienie szlachetne oprawia się tylko w czystym złocie i platynie. Na polskim rynku większość obrączek jest 14 karatowa stąd ich niską cena. 24 karatowe nie kosztują 1200:), więc samo sobie odpowiedzcie na pytanie czy warto?
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eedytka
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 192

PostWysłany: Sro 22 Kwi 2009, 9:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://sklep.zareczyny.pl/index.php?d1=133&d2=136&d3=0&d4=0&id=144&p=2245&utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2009-03&utm_content=144 wyglądają tak jak na obrazku

jeszcze we wrześniu 2008 kosztowały 800zł ale kryzys podciągnął ich cenę
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 22 Kwi 2009, 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
jeszcze we wrześniu 2008 kosztowały 800zł ale kryzys podciągnął ich cenę


Dokładnie moje podobnie kosztowały coś ok. 1000 zł w zeszłym roku, ceny ida górę niestety Confused

Na tej stronce znalazłam obraczki podobne do moich, z taką różnicą, że moje sa całe "błyszczące", bez zmatowienia (jak tutaj po środku)
http://sklep.zareczyny.pl/index.php?d1=133&d2=137&d3=-1&d4=0&id=165&p=0&x=0&p1=0&p2=0&session=O89QthEV&k=0&dd=5&pp=1
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Sro 22 Kwi 2009, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eedytka napisał:
wiem zę są przetapiane ale maja jednolity kolor! o to mi chodzi!wykrzyknik! Nie łudzę się


My dawaliśmy swoje złoto,róznego rodzaju,róznego koloru i tez mają jednolity kolor.Chyba nie o kolor w tym przetapianiu chodzi.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny
Strona 10 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group