Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pomóżcie w wyborze
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 21 Kwi 2009, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eedytka napisał:
Ja nie będę się z wami kłócić bo to nie ma najmniejszego sensu. Takie z partnerem wybrałam mamy certyfikat i wiemy że śa nowiusienkie. Ale przeciez tu nie o to chodzi. ktos woli cos innego ja wole co innego i jest ok. ja wole dac na nowiutkie obraczki klasyczne 1200 zl niz na obraczki 2000 zl z jakimis blyskotkami. kwestia gustu


No dobrze, a niby skąd są te wasze obrączki? Wiesz nie wykopuje się złota w kształcie obrączek, tylko bryłek, które się przetapia, dodaje do nich inne stopy, żeby złoto było bardziej plastyczne.
Naprawdę, nie rozumiem o co ci chodzi. Jak obrączki są po 1200 zł to najczęściej i tak jest to 14 karatowe złoto, albo góra 18 karatowe, więc cała ta wymiana zdań nie ma sensu. A jeszcze nie słyszałam, żeby certyfikaty wydawali na "NOWOŚĆ", certyfikaty wydawane są na autentyczność kruszcu i jego karatowość.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eedytka
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 192

PostWysłany: Wto 21 Kwi 2009, 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angel1978 napisał:
eedytka napisał:
Ja nie będę się z wami kłócić bo to nie ma najmniejszego sensu. Takie z partnerem wybrałam mamy certyfikat i wiemy że śa nowiusienkie. Ale przeciez tu nie o to chodzi. ktos woli cos innego ja wole co innego i jest ok. ja wole dac na nowiutkie obraczki klasyczne 1200 zl niz na obraczki 2000 zl z jakimis blyskotkami. kwestia gustu


No dobrze, a niby skąd są te wasze obrączki? Wiesz nie wykopuje się złota w kształcie obrączek, tylko bryłek, które się przetapia, dodaje do nich inne stopy, żeby złoto było bardziej plastyczne.
Naprawdę, nie rozumiem o co ci chodzi. Jak obrączki są po 1200 zł to najczęściej i tak jest to 14 karatowe złoto, albo góra 18 karatowe, więc cała ta wymiana zdań nie ma sensu. A jeszcze nie słyszałam, żeby certyfikaty wydawali na "NOWOŚĆ", certyfikaty wydawane są na autentyczność kruszcu i jego karatowość.



ALE PRZECIEZ JA SIE Z WAMI NIE KLOCE NAPISALAM TYLKO TO JAKIE JA MAM A WY MNIE BOMBARDUJECIE SWOIMI WYMYSLAMI BO NIE WIEM JAK INACZEJ TO NAZWAC. MACIE PRZETAPIANE Z WLASNEGO ZLOTA-OK JA TEZ MOGLAM MIEC ALE TO ZE WYGRALAM 'W LOTKA'-DOSTAŁAM W PREZENCIE 1000ZŁ TO POZWOLILAM SOBIE KUPIC OBRACZKI NOWIUTKIE TZN. NIE DAWALM SWOJEGO ZLOTA- CO NIE ZNACZY ZE ZLOTO BYLO JEDNOKROTNEGO UZYTKU. DLATEGO . PRZECIEZ JA NIE PISZE ZE PRZETAPIANE ZLOTO JEST GORSZE NAWET MI TO PRZEZ MYSL NIE PRZESZLO

KUPOWLAM U JUBILERA MAM OBRACZKI Z 'ŁAZUR'. KONIEC TEMATU JA NIE WIEM WOGOLE PO CO TAK ROZCIAGLYSCIE MOJA WYPOWIEDZ...OJ OJ
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 21 Kwi 2009, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie napisałaś, ze gorsze, ale że chcesz mieć świadomość (pewnośćpytajnik), zeobrączki są nowe i wasze... a sama zauważyłaś, że złoto nie jest jednorazowego użytku. być moze i tak macie z czegoś przetapiane....więc o co chodzi?? Rolling Eyes dziwię sie, ze mając do wyboru opcję tańszą i wcale nie gorszą wybraliscie opcję droższą, jakbyście chcieli wydać pieniadze. wybacz, ale to tak wygląda. i nie krzycz, bo nie ma potrzeby.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 21 Kwi 2009, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat nie mam przetapianych, tylko chciałam wytłumaczyć, że to nie ma znaczenia i cena nie zależy od tego:) Nikt cię nie bombarduje, to zwykłe stwierdzenie faktu.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)



Ostatnio zmieniony przez Angel1978 dnia Wto 21 Kwi 2009, 14:52, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eedytka
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 192

PostWysłany: Wto 21 Kwi 2009, 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiecie co baby to jednak problemowe stworzenia sa- biedne te nasze chlopy.
koniec ja nie bede dyskutowac na ten temat bo on nie ma najmniejszego sensu.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 21 Kwi 2009, 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no mój ma przesrane i o tym wie Twisted Evil i najlepsze jest to, że nie ma nic przeciwko temu. natomiast gdybym mu powiedziała, że chcę mieć klasyczne obrączki koniecznie od jubilera, bo są 'nowe', 2x droższe a jasne by było, że złotnik zrobi je tak samo dobrze i trochę taniej to by powaznie się na ślubem z pewnoscią zastanowił. mówię to bez przekądu i złosliwosci.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Wto 21 Kwi 2009, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chyba zacznę świętować. Wybrałam w końcu obrączki, które mi się podobają. teraz jeszcze pójdę do złotnika na konsultacje i zamówimy. W końcu... Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 21 Kwi 2009, 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

masz jakąś fotkę na podorędziu?? oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 22 Kwi 2009, 8:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My chcielismy normalnie u jubilera kupić obrączki, wiedzieliśmy, że tyle kosztują i nazbieraliśmy te 1200 zł, nam nie pasuje przetapianie i nie wchodziło w gre pójście do złotnika, tylko dlatego, że taniej. Moja koleżanka kupiła za 800 zł (jak już wspominałam) u zlotnika taki sam wzorek, ale złoto nie nie to samo, byliśmy tam ze Skartbusiem i odrazu wyszliśmy - mały wybór, kwestia gustu, pieniędzy. Co komu pasuje, gdzie komu pasuje - tam kupuje. Very Happy Jak ktoś lubi czarne, to mu się nie przetłumaczy, że białe jest ładniejsze, lepsze i na odwrót itd.- ja tak mam Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
supersluby.pl
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Sty 2009
Posty: 60
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 22 Kwi 2009, 8:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja się zastanawiam czy różnica w jakości złota jest naprawdę, aż tak duża, czy po prostu sami sobie stwarzamy problemy patrząc na różnicę w cenie. Nie zawsze co droższe jest lepsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 9 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group