Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pomóżcie w wyborze
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KarolinaNadolska
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Mar 2008
Posty: 1

PostWysłany: Sro 19 Mar 2008, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Apart... no ok sa ladne ale okropnie drogie - ja zrobilam obraczki u jubilera w Gdyni Witomino - kolo pizzeri tomas czy cos takiego - troche za Witawa centrum (w strone Lesniczowki) pokazalam zdjecie z firmy apart i zrobili mi tam piekne obraczki za polowe ceny. oplaca sie podjechac bo zrobione sa pieknie i kilka stowek mam w kieszeni oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monia_mk
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 2

PostWysłany: Sro 19 Mar 2008, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zamawiałam obrączki w Grecji!To jest polska strona firmy gdzie znajdziecie przepiekne obrączki http://www.weddingrings.pl/ Moje obrączki są dosyć szerokie bo mają 7,5mm no i dosyć grube bo jedna waży 21g no i cena tez ładna bo 700euro.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monia_mk
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 2

PostWysłany: Sro 19 Mar 2008, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co do wyboru firmy to polecała bym wam wybrać sobie obrączki i iśc do jubilera z dwa miesiące wcześniej i zapytać czy był by wstanie wam zrobić obrączki jakie wybraliscie!Wyjdzie was to napewno taniej niż kupowanien z wybranej firmy typu Apart czy Yes...lub innych. Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Sro 19 Mar 2008, 14:45    Temat postu: Re: Pomóżcie w wyborze Odpowiedz z cytatem

dzidzia napisał:
Witam wszystkich, mam pytanko: mam z moim narzeczonym wybrać obrączki. Wszyscy moi znajomi polecają Apart, ale ja bym chciała coś oryginalnego. Czy znacie jakieś ciekawe firmy. Jestem z Gdańska.


z Moich informacji wynika, że apart w swojej ofercie ma unikatowe ezgemplarze - po dwie sztuki maksymalnie z każdego wzoru, więc wydaje mi się, że jeżeli zależy Ci na czymś oryginalnym to to będzie dobre miejsce uśmiech

My osobiście wybraliśmy obrączki całe złote, satynowane (z delikatnym wzorkiem, takimi drobniutkimi, mieniącymi się paseczkami) - satyna daje efekt, że nie są gładkie i błyszczące tylko matowe, w te paseczki język

Od jubilera też dowiedziałam się, że obrączki łączone - z różnych rodzajów złota itp.. ciężej w przyszłości powiększyć lub zmniejszyć (jedynie można o jeden rozmiar) i są droższe w "utrzymaniu" i renowacji..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agat
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 35

PostWysłany: Sro 19 Mar 2008, 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zamówiliśmy w Aparcie. Często są obnizki i wyprzedaże. Ja mam z takim malutkim diamencikiem. Rzeczywiście wszystkie są oryginalne i niepowatrzalne
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Wto 25 Mar 2008, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i co Dzidziu?

udało się coś wybrać?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ania_411
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 96
Skąd: kujawsko-pomorskie

PostWysłany: Pią 28 Mar 2008, 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kupowanie obrączek w sklepie internetowym? jakoś to do mnie nie przemawia. ja musze zobaczyć na żywca, przymierzyc i zobaczyć czy dobrze leży Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Pią 28 Mar 2008, 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

juz pewnie zauwazylyscie - mnostwo rzeczy kupuje przez internet - ale zgadzam sie z ania - obraczki to co innego (jakby suknia slubna buty i welon nie byly czyms innym język z oczkiem)
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda559
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 7

PostWysłany: Pią 28 Mar 2008, 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajne wzory ma tez firma Faso www.faso.pl
_________________
magda559
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Sob 29 Mar 2008, 9:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jezeli nie możecie się zdecydować zwalcie to na narzeczonych język moze nie beda szczesliwi ale nie odmowia zobaczycie ...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny
Strona 2 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group